Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Fotograf z Krakowa

  1. #1
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Fotograf z Krakowa

    Czy ktoś z Was jest moze z Krakowa? Czy mozecie polecić mi dobrego oraz doświadczonego fotografa z tych okolic? Z góry dziękuję

    Chodzi tutaj o zdjęcia do ślubu oraz sesję ślubna.

  2. #2
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Fotograf z Krakowa

    Konkretnie z Krakowa nie jestem, ale zdjęcia robił u mnie właśnie fotograf z Krakowa. Bartłomiej: bartcaban.pl . Przy wyborze zdjęć kieruj się własnym gustem. Ważne aby Tobie fotografie się podobały. Na stronie jest portfolio. Jak Ci się spodoba to zorientuj się na kiedy ma wolne terminy jeśli chodzi o zdjęcia. W przypadku fotografów raczej nie ma takiego problemu jak przy sali, ale nie zaszkodzi zabukować z wyprzedzeniem. Różnie czsami bywa.
    Bartek robił zdjęcia na śłubie moim, wcześniej mojej siosry.Obie byłyśmy zadowolone

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Fotograf z Krakowa

    Ja też miałam ślub w Krakowie. My mieliśmy tylko fotografa, bez kamerzysty i w sumie dobrze. Cały reportaż ślubny od przygotowań w domu, błogosławieństwa, przez kościół, salę i po sesje ślubną wykonał dla nas p. Patryk Wolański. Tutaj http://www.patrykwolanski.pl/ możecie obejrzeć sobie jego zdjęcia. Ogólnie ja jestem zadowolona z efektów, bo zdjęcia są magiczne. Nie takie sztuczne, ale naprawę czuć, że zatrzymały dany moment, tamtą radość

  4. #4
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Fotograf z Krakowa

    Polecam nie wybierać rozwiązania na jakie zdecydowała sie moja znajoma z przyszłym mężem.Oddali aparat fotograficzny w ręce gości. Mieli przez to kiepskie zdjęcia na ślubie. I potem sami przyznali, że było to kiepskie rozwiązanie. I że mogli jednak zatrudnić profesjonalnego fotografa.

    W Krakowie polecam małżeństwo Lasoniów. Robią zdjęcia we dwoje. Dzięki temu jest ich większa różnorodność. Na ich stronie internetowej i na fan page na facebooku jest spory wybór fotografii. Fotografia ślubna Kraków, Katowice, Olkusz - Ewelina i Rafał Lasoń
    Ostatnio edytowane przez ell ; 15-02-2018 o 15:51

  5. #5
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Fotograf z Krakowa

    Fotograf to ważna kwestia.

  6. #6
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Fotograf z Krakowa

    Szczerze powiedziawszy to mnie jakoś szczególnie nie imponuje wydawanie fortuny na urządzenie wesela. Jak najbardziej jest to jeden z ważniejszych dni w naszym życiu ale czy nie można świętować ze zdrowym rozsądkiem? Oczywiście, że tak na co mamy wiele przykładów. Jedną z metod optymalizacji kosztów będzie zaproszenie mniejszej ilości gości. Nie musimy tam przecież być wszystkich koleżanek z naszej pracy oraz znajomych. Dzięki temu będziemy mogli przeznaczyć te pieniądze na późniejsze inwestycje. Jest natomiast jedna kwestia na jakiej nie warto oszczędzać czyli fotograf ślubny . Zdjęcia są najcenniejszą pamiątką jaką mamy z tego pięknego dnia. Nie raz będziemy do nich wracać, a nawet pokazywać swoim dzieciom w przyszłości. Dobrze jakby zostały zrobione przez kogoś kto zna się na rzeczy. O stylach nie ma co dyskutować dlatego najlepiej jest za wczasu zobaczyć przykładowe zdjęcia przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Kursy i doszkolenia Małopolska, okolice Krakowa, miejsce do uzgodnienia
    By Star Lash Academy in forum Szkolenia i warsztaty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-11-2013, 20:15

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •