Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: CRM w kosmetyce?

  1. #1
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie CRM w kosmetyce?

    Dziewczyny - czy przy swoich salonach kosmetycznych używacie programów CRM, albo mini CRM do wsparcia działalności w sensie organizacyjnym? I czy to pomaga? U mnie w dalszym ciągu wszystko opiera się na notatkach w zeszycie, tylko czy CRM nie będzie wymagał odemnie jeszcze więcej czasu?

  2. #2
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: CRM w kosmetyce?

    Pewnie, że się przydaje. Mam Berberis Minima. Przede wszystkim nie masz tematów opisanych na setkach kartek, tylko wszystko znajduje się w jednym programie. Jeśli ktoś po tobie przychodzi do pracy, to widzi jaki jest plan, co jest do zrobienia, co trzeba wiedzieć. Zresztą - piszę tutaj tylko o całkowicie podstawowych funkcjach Berberis, a tego jest o wiele więćej. NAwet jak zerkniesz na listę funkcjonalności dla samej wersji Minima. Mnóstwo tego.

  3. #3
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: CRM w kosmetyce?

    Ale to jest całkowicie darmowe, tak? Czy nie lepiej wejść w wyższe wersje oprogramowania? Pytam całkiem poważnie. Mieliście możliwość testowania wyższej wersji, czy działaliście wyłącznie na tej darmowej?

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: CRM w kosmetyce?

    Tak, całkowicie darmowe. Wyższe wersje? Sama musisz to ocenić. Przy MultiMinor masz już wielostanowiskowość, co też wiele ułatwia.Te najwyższe wersje to raczej pod produkcję, a pod salon kosmetyczny raczej więcej funkcji niż mają podstawowe wersje nie potrzebujesz. Oczywiście to zauważycie same. Dopiero przy dużych działalnościach mogą się przydać dodatkowe funkcje, ale akurat je można bez problemów do programu dołączyć.

  5. #5
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: CRM w kosmetyce?

    Gdzie to można pobrać? Jestem na stronie producenta, na stronie opisu produktu, ale nie widzę nigdzie opcji pobrania tego na dysk. Podasz link?

  6. #6
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: CRM w kosmetyce?

    No właśnie ze strony producenta. Zakładka oprogramowanie po prawej stronie menu - https://bms.krakow.pl/do-pobrania/oprogramowanie/

  7. #7
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: CRM w kosmetyce?

    Nie wiem jak tego nie zauważyłam. Szukałam po zakładka aplikacji
    Dzięki, pobieramy i testujemy. Na pewno podam jakieś wnioski.

  8. #8
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: CRM w kosmetyce?

    Sprawdź dokładnie wszystkie zakładki i funkcje. Nie zniechęcaj się, jeśli początkowo coś nie będzie ci szło. To nic nie oznacza. Berberis opiera się o okienka windowsowe, więc ciężko sobie z tym nie poradzić, prawda? Dasz sobie radę, tylko poświęć temu odpowiednio wiele czasu - wtedy zauważysz korzyści.

  9. #9
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: CRM w kosmetyce?

    A da się inaczej? ;-) Dobra, na razie kończę temat. Zgłoszę się kiedy będę w stanie wiele powiedzieć o działaniu programu i kiedy będę miała jakieś doświadczenia w tym względzie. Wtedy pewnie zdecydujemy też, czy na pewno ta minimalna wersja będzie dla nas wystarczająca.

  10. #10
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: CRM w kosmetyce?

    Właściciele firm mają to do siebie, że brakuje im czasu na testowanie, więc skoro ktoś im polecił jakąś usługę to jej nie testują, tylko po prostu korzystają. Niepoważne, ale sama przyznaj, że pewnie nie raz bywało tak w twoim przypadku.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Praca w kosmetyce z agencji pracy tymczasowej?
    By monkas in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-07-2018, 15:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •