Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Zarządzanie biznesem

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Zarządzanie biznesem

    Zastanawiam się czy nie zdecydować się na studia z zarządzania. Prowadzenie biznesu to nie jest taka prosta sprawa, trzeba ogarniać jednocześnie kilka spraw, a to wcale nie jest takie łatwe jak się człowiek zajmuje kilkoma zadaniami na raz. Nie narzekam, lubię to, ale chce efektywniej do tego podejść. Możecie mi polecić jakieś studia, ewentualnie szkolenie (pod warunkiem, że faktycznie będzie skuteczne i coś z niego wyniosę). Zależy mi szczególnie na wiedzy z sektora finansowego i tej o podatkach. Na razie [wstępnie] przyglądam się ofercie na studia WSB (menadżer finansista), bo najbardziej mi odpowiada tematyka. Mają ciekawą opcję studia magisterskie i podyplomowe, no tylko nie wiem czy dałabym rade przy tylu obowiązkach na co dzień.

  2. #2
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Zarządzanie biznesem

    Doszkalanie się i inwestowanie we własny rozwój zawsze jest dobrym pomysłem. Ważne jednak jest aby wybierać tematykę, która naprawdę nas interesuję i która nam się przyda. Studia muszą być przemyślaną decyzją bo trwają dość długo i jak już się zdecydujesz szkoda je w trakcie przerywać. Krótszą opcją są szkolenia: academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/harmonogram/]Szkolenia dla firm , kursy dla osób indywidualnych | EY Academy of Business a uważam, że jeśli chodzi o przekaz wiedzy często są nawet opcją lepszą bo połączone są z warsztatami i praktykami.

  3. #3

    Domyślnie Odp: Zarządzanie biznesem

    Najważniejszy jest przede wszystkim rozwój firmy. Ja na rozwój własnej wzięłam kredyt, dzięki któremu wszystko było o wiele łatwiejsze. Warto mieć na uwadze jednak to, że taki kredyt musi być wzięty w odpowiednim banku. Ja skorzystałam z porównywarki Kredyty dla firm - porównanie - obrotowy, 50 000 PLN | TotalMoney.pl, co pozwoliło mi na podjęcie najlepszej decyzji

  4. #4
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Zarządzanie biznesem

    Ja kończyłam i do niczego mi się nie przydało.

  5. #5
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Zarządzanie biznesem

    We właściwym zarządzaniu biznesem dużą rolę odgrywa odpowiedni marketing. Kreowanie marki, pozyskiwanie klientów czy wprowadzanie nowych produktów wymaga szeregu skorelowanych działań marketingowych. Przydatny jest też tak zwany marketing szeptany zwłaszcza obejmujące konkretne informacje o produkcie. Ludzie nie znają nowości, wręcz boją się zmian i przyzwyczajeń. Przykładowo wiele banków ostatnio podniosło opłaty za korzystanie z kart kredytowych zwłaszcza MasterCard. Jak znaleźć taki bank który daje nam kartę kredytową wolną od opłat. Właśnie od tego są kampanie marketingu szeptanego. Taką usługę oferuje między innymi firma New Project z Łodzi "newproject.biz.pl" .

  6. #6
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Zarządzanie biznesem

    Fakt zarządzanie biznesem to bardzo trudna sprawa, wiem coś o tym bo mój narzeczony ma swoją firmę i niestety nie jest tak kolorowo jak się innym wydaje. Zresztą bardzo dużo teraz udogodnień powstało dla przedsiębiorców np https://wfirma.pl/ taki program do zarządzania księgowością online, bardzo prosty w obsłudze i co najważniejsze tani w porównaniu do pensji księgowej

  7. #7
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Zarządzanie biznesem

    Kwestią bardzo pomocną przy prowadzeniu własnej firmy może okazać się wsparcie kancelarii adwokackiej. Takie wsparcie adwokata Pani Moniki Kitscha-Kwasiborskiej w moim przypadku okazało się opcją trafioną w szczególności w kwestii egzekwowania zależnosci od niezawsze chętnych klientów.

  8. #8
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    684

    Domyślnie Odp: Zarządzanie biznesem

    Wiecie co kochani, to wszystko tutaj tak naprawdę zależy od tego o jakim konkretnie rodzaju biznesu mówimy. Ja dla przykładu od wielu lat prowadzę sklep spożywczy i sprzedajemy między innymi ziemniaki. Jedną z pierwszych (i najważniejszych) decyzji było skorzystanie z usług firmy Bratpol i zamówienie od nich partii worków raszlowych (konkretnie tych ze strony https://bratpol.pl/portfolio/worki-raszlowe/ ). Dzięki temu, mamy pewność, że worki nie porwą się naszym klientom w rękach, a dzięki temu klienci zachęceni wysoką jakością obsługi do nas powrócą.

  9. #9

    Domyślnie Odp: Zarządzanie biznesem

    Do biznesu potrzeba czegoś więcej niż studiów.

  10. #10
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Zarządzanie biznesem

    A co powiecie na platformę https://bluemedia.pl/ dzięki której można zarządzać większą połową firmy przez jeden program. Wszystko w jednym miejscu płatności, przelewy, banki itd jest to bardzo dobre rozwiązanie dla dużych przedsiębiorstw jak i mniejszych firm

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •