Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Jakie długości rzęs wybieracie?

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Jakie długości rzęs wybieracie?

    Hej dziewczyny! Niedawno skończyłam pierwszy kurs z metody 1:1. Za mną pierwsze 3 aplikacje na bliskich osobach i mam pytanie odnośnie tego jakie najcześciej stylizacje wybieracie- mam na myśli tzw.: na wiewiórkę, otwarte oko, lalka, kocie oko itp? (takie rodzaje zostały przedstawione na szkoleniu secret lashes). Kiedy pierwszy raz robiłam rzęsy siostrze była w szoku, ze w każdym z tych rodzajów w zewnętrznych kącikach oka rzęsy są krótsze niż w środkowej części oka, ponieważ do tej pory dziewczyna, u ktorej robiła rzęsy, zakładała wszystkim rzęsy zaczynajac od najkrótszych i zbliżając sie do zewnetrznego kącika- coraz dłuższe. Siostra byla bardzo zadowolona z takiej metody, ponieważ podobał jej sie ten efekt. Czy taka aplikacja jest właściwa? Na szkoleniu nie wspomniano nam ze mozna w ten sposob aplikować rzęsy... Z jakich metod korzystacie? Dzieki za odpowiedzi! )

  2. #2
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Jakie długości rzęs wybieracie?

    A jak się robi otwarte oko ? jestem ciekawa jako klientka

  3. #3
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Jakie długości rzęs wybieracie?

    A ja jakoś nie jestem zwolenniczką sztucznych rzęs. Uważam, że dobry tusz też jest w stanie zdziałać cuda. Ja na przykład używam https://www.perfumeria.pl/Ona/Makija...e-tusz-do-rzes i jestem bardzo zadowolona, bo świetnie podkręca rzęsy (szczoteczka jest rwelacyjna). No i do tego ma bardzo fajną konsystencję i ładnie pachnie (a nie jak większośc jakoś tak dziwnie).

  4. #4
    Rozkręcanko Avatar Martita1503
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Jakie długości rzęs wybieracie?

    Ja szkolenie z 1:1 skończyłam na koniec lutego.
    szkolenie z noblelashes. O modelowaniu oka nie było nic. Na każde pytanie które zdawałam słyszałam tylko, że takie informacje to na objetosci ach.
    Metodę jaka nam pokazano to tylko na otwarte oko :/


    P.s. co do przedłużania rzęs to znalazłam takie coś na internecie.
    "Zupełnie nie wiem po co przedłużacz ja mam takie jak wytuszuje"

  5. #5
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Jakie długości rzęs wybieracie?

    Modelowanie dobiera się do konkretnego oka więc ciężko tu stwierdzić które robi się najczęściej To zależy od klientek. Nie każdej wszystko pasuje

  6. #6

    Domyślnie Odp: Jakie długości rzęs wybieracie?

    szkolenie z 1:1 skończyłam na koniec lutego.
    szkolenie z noblelashes. O modelowaniu oka nie było nic. Na każde pytanie które zdawałam słyszałam tylko, że takie informacje to na objetosci ach.
    Metodę jaka nam pokazano to tylko na otwarte oko :/




    U mnie to samo!
    Robilam z secret i tez tylko omowienie jakie sa ale bez wytlumaczenia kiedy jakie stosujemy
    Tylko ze otwarte oko najpowszechniejsze i pasuje do wiekszosci i takie bedziemy robic -.-
    Bedac stylistka chcialam sie nauczyc WYSTYLIZOWAC oko a nie poprostu dokleic rzesy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [Konkurs] Ślubny welon rzęs
    By samaron in forum Konkursy
    Odpowiedzi: 77
    Ostatni post / autor: 11-10-2012, 22:15
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •