Moje Drogie!

W necie trafiłam na coś co na pierwszy rzut oka wydaje się być opcją niemalże idealną... Niestety ciężko o bardziej szczegółowe informacje, brak danych jak krok po kroku z tych silikonowych szablonów korzystać... bo metoda akrylowa doczekała się tutoriali opisów itp... dla mnie to jednak mało istotny fakt bo z akrylem nie pracuję. Szukam natomiast wszelkich informacji o wykorzystywaniu szablonów qns do budowy szkieletu żelem... jedyne co na chwilę obecną znalazłam to to że się da zrobić, że sprawniej niż tips i szablon klasyczny a żel powinien być gęsty. Mało... a mimo to temat wydaje się być wart poznania. Coś tam jeszcze wzmiankują o konieczności użycia klipsow aby szablon w lampie nie zmienił miejsca... ale brak nawet zdjęcia które by mi zwizualizowałoby chociaż sposób który zapewni unieruchomienie szablonu... A i piszą o konieczności idealnego dopasowania formy do krawędzi naszej płytki...

Jeśli wiecie cokolwiek podzielcie się wiedzą myślę że temat może zainteresować nie tylko mnie a skoro ma być sprawniej szybciej łatwiej a do tego jeszcze krzywe i i naturalny kształt powstaje sam, również oczekiwany kształt nie ma znaczenia bo zbudować podobno można od szpica po kwadraty.

Z pozoru ideał, i na chwilę obecną nie mam wiedzy a żeby ta metoda miała jakąkolwiek wadę. Jeśli któraś z Was próbowała napiszcie gdzie jest gwiazdka


Pozdrawiam i czekam na info, filmiki fotki tutoriale itp, itd oczywiście za wszystko czym się podzielicie serdecznie dziękuję