Pokaż wyniki 1 do 25 z 37

Temat: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Exclamation Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Moje kochane ... przy okazji otwierania działalności pazurowej chciałabym otworzyć sklepik internetowy z ozdobami i akcesoriami do paznokci ... ale... szukam i szukam... i nie potrafie znalesc takowych firm ... no np. ciekawe skad dobra rada bierze to wszystko co sprzedaje ... i inne takie ... moze ktoras z was na cos takiego kiedys wpadla ... moze cos wie na ten temat ... bardzo prosze o jakiekolwiek informacje .... mam nadzieje ze pomozecie ..

  2. #2
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    super że założyłaś ten temat ja też się zawsze zastanawiam skąd biorą ozdoby osoby które potem i tak sprzedają

    myślę że oni to kupują w hurtowniach o których my nie mamy nawet pojęcia że istnieją lub od chińczyków, ale np na stadionie są już takie ceny jak na allegro a w tych chińskich galeriach nie miałam nigdy okazji być..

    razem z tobą czekam na jakieś konkretne info

  3. #3
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    też mnie to zastanawia, bo muszą jakoś brać tanio te ozdoby skoro w sklepie wszystko po 4zł kupiłam ostatnio komplet 6słoiczków ozdób za 5zł i często są w woreczkach za 0,50-2zł a nawet opakowania te same co w hurtowni, gdzie koszty nawet do 80%więcej :/
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  4. #4
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    dziewczynki ja właśnie też nad tym myślałam i nawet natknęłam się parę razy gdzieś na necie na takie oferty ze np żel wiadrami sprzedają
    Zerknijcie tutaj i-nails - tipsy żele uv akryle ozdoby do paznokci brokat to jest hurtownia dobrejrady! Wiem, że mają tam akryle na wagę nie wiem jak z żelami, najlepiej zalogujcie się i zerknijcie


  5. #5
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    właśnie skąd oni to biorą ?

  6. #6
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Ja moje kwiatuszki co sprzedaje zamówiłam bezpośrednio z chin Tu poszperajcie acrylic nails glitter, acrylic nails glitter Manufacturers & Suppliers taka przykładowe wyszukanie wpisujecie w wyszukiwarce i pokazuje wam w jakim kraju i ile trzeba min zamówić itp itd
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •