Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 37

Temat: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

  1. #1
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Exclamation Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Moje kochane ... przy okazji otwierania działalności pazurowej chciałabym otworzyć sklepik internetowy z ozdobami i akcesoriami do paznokci ... ale... szukam i szukam... i nie potrafie znalesc takowych firm ... no np. ciekawe skad dobra rada bierze to wszystko co sprzedaje ... i inne takie ... moze ktoras z was na cos takiego kiedys wpadla ... moze cos wie na ten temat ... bardzo prosze o jakiekolwiek informacje .... mam nadzieje ze pomozecie ..

  2. #2
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    super że założyłaś ten temat ja też się zawsze zastanawiam skąd biorą ozdoby osoby które potem i tak sprzedają

    myślę że oni to kupują w hurtowniach o których my nie mamy nawet pojęcia że istnieją lub od chińczyków, ale np na stadionie są już takie ceny jak na allegro a w tych chińskich galeriach nie miałam nigdy okazji być..

    razem z tobą czekam na jakieś konkretne info

  3. #3
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    też mnie to zastanawia, bo muszą jakoś brać tanio te ozdoby skoro w sklepie wszystko po 4zł kupiłam ostatnio komplet 6słoiczków ozdób za 5zł i często są w woreczkach za 0,50-2zł a nawet opakowania te same co w hurtowni, gdzie koszty nawet do 80%więcej :/
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  4. #4
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    dziewczynki ja właśnie też nad tym myślałam i nawet natknęłam się parę razy gdzieś na necie na takie oferty ze np żel wiadrami sprzedają
    Zerknijcie tutaj i-nails - tipsy żele uv akryle ozdoby do paznokci brokat to jest hurtownia dobrejrady! Wiem, że mają tam akryle na wagę nie wiem jak z żelami, najlepiej zalogujcie się i zerknijcie


  5. #5
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    właśnie skąd oni to biorą ?

  6. #6
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Ja moje kwiatuszki co sprzedaje zamówiłam bezpośrednio z chin Tu poszperajcie acrylic nails glitter, acrylic nails glitter Manufacturers & Suppliers taka przykładowe wyszukanie wpisujecie w wyszukiwarce i pokazuje wam w jakim kraju i ile trzeba min zamówić itp itd
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  7. #7
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    przeciez I-Nails to nic innego jak Sklep Dobrarada

  8. #8
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Cytat Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
    Ja moje kwiatuszki co sprzedaje zamówiłam bezpośrednio z chin Tu poszperajcie acrylic nails glitter, acrylic nails glitter Manufacturers & Suppliers taka przykładowe wyszukanie wpisujecie w wyszukiwarce i pokazuje wam w jakim kraju i ile trzeba min zamówić itp itd
    miałam o tym na zajęciach, tylko akurat o elektronice. płaciłaś jakieś cła itp? jak wygląda przesyłka i cala transakcja? czy możesz polecić kogoś?

  9. #9
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Cytat Napisał donna69 Zobacz post
    przeciez I-Nails to nic innego jak Sklep Dobrarada

    no wlasnie to jedno i to samo emiga tez prowadzi taka sprzedaz ale to tez lipa.... wlasnie bede wdzieczna za jakies pomysly takie jak od agusi dzieki kochana

  10. #10
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Cytat Napisał donna69 Zobacz post
    przeciez I-Nails to nic innego jak Sklep Dobrarada
    donna ale ja przecież napisałam, że to dobra radaj jest -> " to jest hurtownia dobrejrady "
    dobrarada ma swój sklepik na necie i jeszcze ten do którego wstawiłam link i tam sprzedaje ilości hurtowe, czyli np akryl na wagę.Moim błędem było to, że nie doczytałam tematu, bo Basia napisała, że nie chodzi jej o hurtownie.


  11. #11
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    kochana agusiu a jak to wyglada z przesylka z chin ... oplaca sie to droga jest czy ok ?

  12. #12
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Ja akurat kiwatki zamówiłam za kwotę ok 500 zł i ta kobitka Kathy akurat tam gdzie kupowałam wpisała na paczce że wartość nie przekracza 5 USD i chyba dlatego nie musiałam cła płacić, bo do jakiejs kwoty to zwolnione Paypalem posyłałam kase i poprostu po chyba 2 tyg mi to przyszło O koszty to chyba indywidualnie trzeba pytać bo zależy ile tego sie zamawia, ja juz nie bede sie w to bawić bo to trzeba większy sklepik mieć ze tak powiem...wyprzedam kwiatki i finito Trzeba sie tym poprostu zajmować cały czas
    Tu kupowałam i na pw moge podać namiar do Kathy
    fimo nail art, dollhouse miniature
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  13. #13
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    brokaty polecam brac bezposrednio od producentow, w polsce jest ich od groma wystarczy w google wrzucic producent brokatu tylko kupuje sie go na kg

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  14. #14
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Cytat Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
    Ja akurat kiwatki zamówiłam za kwotę ok 500 zł i ta kobitka Kathy akurat tam gdzie kupowałam wpisała na paczce że wartość nie przekracza 5 USD i chyba dlatego nie musiałam cła płacić, bo do jakiejs kwoty to zwolnione Paypalem posyłałam kase i poprostu po chyba 2 tyg mi to przyszło O koszty to chyba indywidualnie trzeba pytać bo zależy ile tego sie zamawia, ja juz nie bede sie w to bawić bo to trzeba większy sklepik mieć ze tak powiem...wyprzedam kwiatki i finito Trzeba sie tym poprostu zajmować cały czas
    Tu kupowałam i na pw moge podać namiar do Kathy
    fimo nail art, dollhouse miniature
    własnie ja jest namiar sprawdzony to dobrze, bo różne historie już z tym słyszałam, czasami (jeżeli to duuuża paczka) w roterdamie otwierają i są właśnie z cłem problemy. jeżeli skuszę się na takie ilości to dam znać o ten namiar

    jak ktoś zamierza prowadzić taki biznes to to jest dobry sposób, tak samo z elektroniką np telefony, albo mp3, kiedyś jak kosztowały powiedzmy 600zł to z chin zamawiało się 100 sztuk, wychodziły po 10zł z czego 1/3 miała wady typu brak angielskiego, czy inne drobne. nawet jak się sprzedało te pozostałe 2/3 za 100zł to sie na tym świetnie wychodziło (dlatego niekiedy elektronika na allegro jest taka tania).

    a agulusia, ty masz sprawdzonych producentów z pl?

  15. #15
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    moje odwiedziny w sklepie stacjonarnym w zwierciu FikusNails hurtownia stylizacji paznokci trwają od 30min nawet do 3godzin ze względu na tzw "gatki-szmatki" z właścicielem sklepu... podejmujemy tam różne wątki i tak odpowiadam wam na pyatnko:

    producent (chińczyk)sprzedający w sztukach od 10tysięcy w górę--------> dystrybutor sprzedający od tysiąca sztuk w górę-------> hurtownik sprzedający od dziesiątek lub setek sztuk--------> sprzedawca... wiadomo

    tak mi to mniej więcej tłumaczył właściciel tego mojego sklepiku

  16. #16
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Kiedys juz chyba o tym pisalam ze na ebayu.uk sa sprzedawcy z hong-kongu,chin u nich znalazlam mase produktow a te same pozniej byly u dobrej rady.Ostatnio zamowilam 50fimo w slupkach i to kosztowalo na pl.40 zl.jezeli ktos zamawia wlasnie u nich,pozniej sam to przecina do tego pudeleczka i sprzedaje po 10sztuk to ma ,,kasy jak lodu,,

  17. #17
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    asia ja hurtowo nie biore bo po co mi 5kg brokatu w jedym kolorze
    ale kiedys dostawalam rozne brokaty w sloikach litrowych od znajomej ktora bombki robila
    jak ja spotkam to zapytam ska brala
    brokaciki cudne od pylkow po gruboziarniste

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  18. #18
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Ja kiedys pracowalam w fabryce babek i mialam bardzo duzo brokatowoczywiscie pozbylam sie kilka lat tamu bo dzieciaki mi robily z niego wykladziny w domuszkoda bo by sie przydalo teraz

  19. #19
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )


  20. #20
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    czy zna ktoś może producenta oliwek do paznokci tych z kwiatuszkami?

  21. #21
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Cytat Napisał natka_23 Zobacz post
    czy zna ktoś może producenta oliwek do paznokci tych z kwiatuszkami?
    no ja niestetyy z producentem osobiście sie nie znam bo jeszczev z nim nie piłam , ale ja mam taka oliwkę OLIWKA DO SKÓREK I PAZNOKCI odżywia nawilża (737151814) - Aukcje internetowe Allegro tylko z cazrnym pędzlem... producent to LEMAx ul warszawska 950 borzęcin duży 05-083 zaborów tel/fax 022 7520843

    to sa nalepsze oliwki jakis kiedykolwiek używałam, pieknie pachną i super nawilżają, moje klienti które maja problem ze skórkami przychodza po kilku dniach z prośbą żebym im taka kupiła duży wybór zapachów

  22. #22
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    skoro polecasz to firma juz ma wielki plus tu na zumi ja znalazłam: LEMAX - Borzęcin Duży, Warszawska 950 - Zumi.pl Lokalizator internetowy a tu strona głóówna: Lemax . niestety czerniakowska jest kawał drogi ode mnie, ale jakbym kiedys była to tam zajrzę. ale podejrzewam że lepiej w borzęcinie kupować, pewnie mają taką możliwość

  23. #23
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    skoro polecasz to firma juz ma wielki plus (...)
    powiem więcej... to jest jedyna oliwka z ktorą sie spotakałm że ma dołączona etykietke ze składem, sposobem użycia i opisem efektów jakie daje po regularym stosowaniu. przy innych oliwkach musiałam sie pytac sprzedawcy jak często się stosuje i w ogóle ale nawet sprzedawca ruszał ramionami...

  24. #24
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    ja też raz miałam oliwkę z karteczką, ale przysięgam nie wiem skąd. to było bardzo dawno nie wykluczone ze to ta sama firma byla.

  25. #25

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Pwiem wam Moje Panie ze mysallam o czyms takim mysle ze to dobry biznesss otworzyc SKlepik
    z dodatkami do paznokci zelami akrylami..
    tylko tez nei wiem skad zele skolowac...
    no i troche kasy na start.....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •