Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 37 z 37

Temat: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

  1. #26
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Co do producentów to ciezka sprawa bo owe rzeczy sa sprowadzane do nas . Mam takiego jednego goscia ktory wlasnie jezdzi po towar (za granice) ale nie wiem gdzie bo nigdy nie powiedział i bierze ilosci ...Duże to malo powiedziane .... pozatym jezeli chcemy to sprowadzac to musimy miec nip europejski aby potem sprzedawac to w naszym sklepiku . Osobiscie do mojego małego sklepiku kupuje od niego bo mi sie bardziej opłaca np brokat moge wziasc 100g brokatu z czego zrobie np 20-24słoiczków brokatu jednego koloru a nie musze kupowac całego 1kg bo cały kg kupuje on .Daje mi na to dobra cene i mi pasuje . Producenci owszem ale jak ktos chce miec hurtownie duza hurtownie a nie sklepik .

  2. #27
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    kilka stron oferuje galony, po 1kg i większe, nie jest zbyt drogie jeżeli by policzyć odsprzedaż, są tez strony z opakowaniami. większość firm na rynku to ta sama chinszczyzna w innych opakowaniach

  3. #28
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    ja znam jedna taka hurtownie i to w okolicach czestochowy jakby ktos chcial brokaty na kilogramy
    Brokat brokaty sprzedaż brokatu ENTER SC Częstochowa brokat ozdobny producent brokatu
    kiedys orientowalam sie w cenach to za drobny pylek mieli ok 80-100zl za kilo... ale sprzedają w mniejszych ilosciach
    a jesli ktos chce cennik to oni na maila wysyłają

  4. #29
    No to..wpadłam Avatar anchel
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    śląskie
    Postów
    292

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    A może tu?
    http://www.emiga.pl/ -mają ofertę dla odbiorców hurtowych
    http://www.brokat.waw.pl/index.html to jest importer i dystrybutor
    Ostatnio edytowane przez anchel ; 26-04-2010 o 17:10
    Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop.

  5. #30
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Producenci ozdób rezydują w Chinach
    Nikt w Polsce takich rzeczy nie produkuje, gdyż tylko Chiny mają atrakcyjną ofertę cenową.
    Nie sądzę aby jakakolwiek hurtownia zdradzała gdzie się zaopatruje. To logiczne - kontaktów szuka się latami więc nikt takich informacji nie udziela.

    Co do żeli i akryli oraz reszty chemii - wiadomą rzeczą jest, że takie produkty kupuje się bezposrednio z fabryk. Czyli my kupujemy w fabrykach żele itd,,
    od razu mówię - ponownie: żeby złapać dobre kontakty trzeba się postarac, trzeba perfect znać języki (min.angielski i niemiecki) poza tym zakupy w fabrykach wiążą się z ogromnymi wydatkami. Nikt nie będzie rozmawiał z Klientem który chce kupić rocznie towaru za 5000 zł. Zamówienia są ogromne, poza tym podpisując umowy z fabrykami - zobowiązujemy się do MOQ miesięcznego i rocznego. Czyli np. fabryka określa, ze rocznie trzeba zamówić za dajmy na to 50.000 zł. i trzeba się z tego wywiązać - inaczej nie ma współpracy.

    Jak się nie ma kapitału - to raczej jest nie do zrobienia,
    ja też zaczynałam od zakupów od posredników i to jest najlepsza metoda na początek.
    Wbrew pozorom - nawet kupując na naszej hurtowej stronie - mozna zarobić i to sporo. Nie będąc zmuszonym do zakupów horrendalnych ilości. Zresztą jak ktoś prowadzi DG i ma u nas konto na hurcie - wie jakie są ceny.

    To samo dotyczy wszystkiego - opakowania na przykład. Rozmowy się zaczynają od tysięcy sztuk. Dlatego ktoś kto zaczyna taką przygodę nie jest w stanie finansowo wydolić aby wszystko kupować w hurcie.
    Od razu napiszę co to jest hurt...

    Hurt to jest dajmy na to 10.000 słoików na żele, 20.000 - 50.000 słoików na ozdoby itd...

    Jak ktoś od nas kupuje za 500 zł. i oczekuje rabatów - bo kupił hurtowo - no sorry - ale to jest detal. Dlatego nie traktujemy takich zamówień jako hurtowych.

    Kiedyś pewnej firmie przygotowałam pakiet startowy - do otwarcia sklepu (stacjonarnego) z artykułami do stylizacji paznokci. Założenie było - wszystko oprócz urządzeń. Przy zastosowaniu naprawdę dobrych cen (około 50% rabatu od cen detalicznych) - pakiet kompletnego zatowarowania sklepu na poczatek wyniósł około 40.000 zl. Więc jak widać - nie jest to mała kwota.

    Aby rozpocząć taką działalność trzeba albo mieć ogromny kapitał na start - załóżmy jakieś 50.000 zeta (wtedy mamy wszystko od razu) albo powoli rozkręcać działalność i poszerzać asortyment - wtedy wystarczy 10,000 zł. na start. Ale żeby od razu startować do producentów - ciężka sprawa moim zdaniem ....

  6. #31
    Rozkręcanko Avatar Annauelle
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    okolice Poznania
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Sama jestem czestym klientem DR i jak dla mnie ceny i jakosc produktów jest ok.
    Sam fakt prowadzenia owej działalnosci wcale nie jest taki prosty...
    Chcąc prowadzic takową firme niestety musimy równiez zatrudniac osoby do pomocy a co za tym idzie rowniez te osoby musza zarabiac...

    Jako ciekawostkę powiem,iz mam kolezankę w Ameryce,która często przesyła mi markowe produkty dosłownie za śmieszne pieniądze...
    Produkty np.Entity czy Ez Flow mogę miec za grosze...gdzie u nas ceny powalaja z nog....

  7. #32

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Cytat Napisał Annauelle Zobacz post
    Sama jestem czestym klientem DR i jak dla mnie ceny i jakosc produktów jest ok.
    Sam fakt prowadzenia owej działalnosci wcale nie jest taki prosty...
    Chcąc prowadzic takową firme niestety musimy równiez zatrudniac osoby do pomocy a co za tym idzie rowniez te osoby musza zarabiac...

    Jako ciekawostkę powiem,iz mam kolezankę w Ameryce,która często przesyła mi markowe produkty dosłownie za śmieszne pieniądze...
    Produkty np.Entity czy Ez Flow mogę miec za grosze...gdzie u nas ceny powalaja z nog....
    A może koleżanka mogłaby przesłać Ci więcej produktów, które później odsprzedałabyś nam ) Ja np pracuje na EzFlow

  8. #33
    Rozkręcanko Avatar Annauelle
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    okolice Poznania
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Oczywiscie moge ja poprosic...
    Prosze tylko napisz czym byłabys zainteresowana?

  9. #34
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Cytat Napisał Annauelle Zobacz post
    Sama jestem czestym klientem DR i jak dla mnie ceny i jakosc produktów jest ok.
    Sam fakt prowadzenia owej działalnosci wcale nie jest taki prosty...
    Chcąc prowadzic takową firme niestety musimy równiez zatrudniac osoby do pomocy a co za tym idzie rowniez te osoby musza zarabiac...

    Jako ciekawostkę powiem,iz mam kolezankę w Ameryce,która często przesyła mi markowe produkty dosłownie za śmieszne pieniądze...
    Produkty np.Entity czy Ez Flow mogę miec za grosze...gdzie u nas ceny powalaja z nog....
    To nie chodzi o to aby zarabiać -

    firmy takie jak EzFlow, IBD itd...
    podpisały umowy o dystrybucji z firmami w Polsce (np. z EF)
    i taka firma dystrybutor - na umowie ZOBOWIĄZUJE SIĘ - do przestrzegania wielu zasad, min. do utrzymania cen na określonym poziomie - czyli EF nie może taniej tych produktów sprzedawać, bo po prostu taka jest umowa. Mają zapewnioną wyłączność, jako prawo, ale też i obowiązek utrzymania pewnego poziomu cen. I nic z tym się nie da zrobić.



    Jak ktoś sobie sprowadza produkty EzFlow czy IBD sam - poprzez zakup w sklepie internetowym w USA, czy też na ebayu - nie musi przestrzegac takich zasad, kupuje prywatnie i za taką kwotę jaką ma mozliwość.

    Poczytajcie sobie o produktach firmy Gilette na Allegro. Okazuje się, że w UE sprzedaje się te rzeczy w cenach sporo wyższych niż w USA, bo taka jest umowa z firmą prod. Gilette - że poziom cen w UE musi być inny niż w USA. Nawet jak ktoś sprowadzi sobie taniej oryginalne Gilette i chce sprzedawać tanio na All - i tak mu usuną aukcję - bo jest w regulaminie zapis o ochronie praw firm.

    Dlatego produkty markowe wielu firm - kosztują w Polsce dużo więcej niż identyczne w USA.
    Bo są podpisane UMOWY o dystrybucji.
    ================================================== =========================

    co do produktów IBD, EzFlow itd... sprzedawanych na All - pewnie, że można je tam kupić taniej, bo pochodzą nie od bezposredniego dystrybutora (czyli akurat w tym wypadku z EF) tylko zostały kupione w jakiejś hurtowni w USA. W taki sposób zasadniczo można obejść takie obostrzenia.

    Czyli - wchodzę w kontakt z hurtownią w USA, taką która sprzedaje np. IBD w hurcie. Kupuję od nich hurtowo, sprowadzam do Polski i tyle. Mogę to sprzedać legalnie, bo legalnie nabyłam. Kiedyś tak zrobiliśmy - mielismy przez pół roku troszkę IBD i EzFlow w sklepie. Oczywiście w dobrej cenie (jak na All), prawie połowę taniej niż w EF.

    Otrzymalismy od tej firmy (EF) kilka niemiłych telefonów, z ostrzeżeniami - że nie wolno nam sprzedawać itd... bo oni są głónym przedstawicielem itd... nie było to miłe
    aczkolwiek akurat w tym wypadku - nic nam nie groziło z ich strony....

    przypuszczam, że takie osoby które tym handlują na Allu - mają ciągle z nimi jazdy.
    A wiecie dlaczego

    Jak na All jakiś żel IBD kosztuje dajmy na to 50 zeta, a ten sam w EF 98 zeta - to chyba wiadomo gdzie kupić No więc - EF zaczęli mniej sprzedawać i spuszczać z tonu, ceny obniżać - BO NIE MAJĄ INNEGO WYJŚCIA
    I CO SIĘ OKAZUJE?

    że mozna od razu bylo mieć niskie ceny - no ale jak się jest monopolistą - to czemu nie skorzystać i skóry nie zedrzeć z klientów.....
    ===============================
    reasumując
    w Polsce jest drogo - bo większość firm typu CTO, IBD itd... podpisały umowy o wyłączność z kilkoma firmami w Polsce i te polskie firmy mają monopol na te produkty w Polsce i dyktują ceny!
    Na szczęście wiele polskich firm obchodzi te ich rządy - kupując z ich pominięciem w hurtowniach w USA i stąd mogą sprzedawać te rzeczy taniej

    i mozna kupić ibd, CTo i inne na Allegro - tanio.
    Co mnie osobiście cieszy (mimo, że bynajmniej ja takimi rzeczami nie handluję tylko konkurencja)
    Bo mi się nie podoba, że w Polsce ceny są takie powalające, a w USA czy innych krajach UE mozna to samo kupić za połowę kasy. To jest chore.

  10. #35
    Rozkręcanko Avatar Annauelle
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    okolice Poznania
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Ot własnie to...ceny sa chore a ludzie błyskotliwi.
    Ja sprowadzam sobie tansze produkty z USA tylko dla wlasnych potrzeb...co nie znaczy,ze w Polsce tez nie kupuje...jak wyzej napisałam tez kupuje w Waszej hurtowni i jestem z niejednego produktu bardziej zadowolona niz z markowych np.Ez Flow,ale to juz "inna para kaloszy"
    Fakt ,ze sama zamówic produktów z wysyłka do Polski w tym sklepie nie moge,gdyz maja to zastrzezone w regulaminie...wiec napewno jest tak jak DR pisze...poza tym jesli nawet byłaby taka wysyłka mozliwa to po zapłaceniu cła nie wiem czy warto byłoby wogóle zamawiac jakiekolwiek produkty.

  11. #36

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Cytat Napisał Annauelle Zobacz post
    Oczywiscie moge ja poprosic...
    Prosze tylko napisz czym byłabys zainteresowana?
    Kochana, ja to akrylem z EZ Flow Puder A-Polymer EzFlow Pink , Puder A-Polymer EzFlow Truly White - Śnieżno biały i Puder A-Polymer EzFlow clear.
    Jak się dowiesz w jakiej cenie możesz mieć te produkty to daj mi znać

  12. #37
    Rozkręcanko Avatar Annauelle
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    okolice Poznania
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )

    Jeszcze dzisiaj postaram sie odpowiedziec

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •