Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 40

Temat: Reklama firmy.

  1. #1
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    13

    Domyślnie Reklama firmy.

    Jak rozreklamować firmę?

  2. #2
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    Możliwości jest wiele. Jeśli jest to firma kosmetyczna to totalnym must have jest tutaj zalożenie swojej strony internetowej oraz fan page na facebooku. Poza tym ważna jest równiez reklama tradycyjna. Szczególnie na początkku działalności:
    wizytówki
    ulotki
    czy też foldery reklamowe
    Pokazujące ofertę firmy Zamówisz je w niewysokiej cenie w drukarni internetowej. https://www.openprint.pl
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 02-10-2017 o 10:55

  3. #3
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    Zależy jaka firm,a w form reklamy jest przecież wiele, najpopularniejszą metodą jest obecnie reklama w sieci, ale inne formy także często gęsto s wykorzystywane jak ulotki, bannery itd.

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    w sieci najwazniejsze jest pozycjonowanie moim zdaniem.

  5. #5
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    pozycjonowanie na pewno. Jako jeden z szerszych składników czegoś co nazwa się reklama w google
    Zresztą klik w ten lik by owiedzie się wiecej

  6. #6
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    Na pewno warto się zainteresować pozycjonowaniem stron . To bardzo zyskowna inwestycja. Oczywiście jeśli weźmiemy dobrą firmę.

  7. #7
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    Reklama produktu moze byc jego opakowanie. Jezeli poszukujecie firmy, ktora wykonuje i projektuje roznego rodzaju opakowania kartonowe, to moge smialo polecic firme http://joppol.pl - od przeszlo 20 lat dzialaja na rynku opakowan kartonowych. Zaufaly im takie giganty jak np Ziaja czy Avon. Ich opakowania stoja na wielu polkach sklepowych i kusza potencjalnych klientow.

  8. #8
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    Dobre jest też wprowadzenie efektywnej sprzedaży na przykład firma https://ccig.pl/oferta/ jest w tym bardzo dobra i mają ciekawą ofertę. A portfolio? świetne!

  9. #9
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    A może promocja w Internecie?

  10. #10
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    Świetną reklamą dla firmy są wyjazdy na targi branżowe. Aby zaprezentować swoją firmę najlepiej, jak tylko można, warto zainwestowac w profesjonalne materiały reklamowe, na przykład ścianki wystawiennicze. Można je niedrogo zamówić na www.wielad.com.pl. Jest to drukarnia z Poznania, ale ze spokojem można złożyć zamówienie on-line z dostawą do domu

  11. #11

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    Reklama firmy powinna odbywać się na wiele adekwatnych sposobów. Oczywiście coraz częściej stawiamy na usługi SEO, których wykorzystanie ma sens.

  12. #12
    Debiutantka Avatar Magosia
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    Mi się wydaje, że warto się w tym temacie rozeznać wśród znajomych Zawsze będą w stanie pomóc

  13. #13
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    Jak rozreklamować firmę? Ano najlepiej skutecznie Dobra reklama to klucz do sukcesu, dlatego uważam, że najlepiej zlecić to fachowcom. Ja tak zrobiłam i był to absolutny strzał w dziesiątkę! Skorzystałam z usługi pozycjonowania, dzięki której moja pozycja w przeglądarkach internetowych jest dużo wyższa. To super sprawa, bo potencjalni klienci dużo szybciej, łatwiej i częściej trafiają na moją stronę i korzystają z moich usług

  14. #14
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    Reklama w sieci to jak lanie paliwa do samochodu. Bez tego się nigdzie nie pojedzie. jedyny problem jest w tym jaką firmę wybrać by to naz zorganizowała. O profesjonalności jakiejś firmy świadczy jakość i ilość wykonywanych projektów. Agencje marketingowe często jedynie firmują działania które wykonują podwykonawcy, zajmujące się usługą link building, content marketing, marketingu szeptanego czy obsługą social mediów. Współpraca jest na tyle szeroka, że nawet zlecając działania SEO dwóm różnym agencjom i tak wykonają je ci sami podwykonawcy. Przykładem może być fabryka link building - New Projekt z Łodzi, którzy prowadzą projekty dla ponad 200 znanych firm z różnych branż newproject.biz.pl/realizacje/ . Stałość zleceń zapewnia im wysoki poziom tekstów, który zapewniają specjaliści różnych dziedzin gospodarki, oraz lojalność względem firm zlecających działania marketingowe.

  15. #15
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    A macie swoje gadżety firmowe? Zauważyłam że coraz więcej firm się na to decyduje i sama na Pokrowce na koła, ubrania i garnitury, pokrowce na wymiar | Producent pokrowców - IZI zamawiam dla swojej firmy

  16. #16
    Debiutantka Avatar Azaziz
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    Istnieje na pewno wiele różnych pomysłów. Jednak ciężko jest wybrać ten najbardziej odpowiedni. Temat jest zbyt szeroki, żeby zasugerować tutaj konkretną opcję.

  17. #17
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    Według mnie myśląc o reklamie firmy warto wziąć pod uwagę co najmniej kilka opcji. Sądzę, że warto skupić się na promocji w Internecie, bo ta daje najlepsze efekty. Tutaj pomocne okazują się firmy e-marketingowe, które dostosowują strategię reklamy do indywidualnych potrzeb. Dużą popularnością cieszy się aktualnie promocja w Social Mediach. Dociera ona do wielu potencjalnych klientów, sprawiając, że nasza marka staje się rozpoznawalna. Tutaj zobaczysz więcej na ten temat: https://www.ideoforce.pl/oferta/social-media/. Warto spojrzeć.

  18. #18
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    Obecnie najlepiej sprawdza się SEO i SEM

  19. #19
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    Marketing treści też jest ważny - trzeba umieć się (i swoją ofertę) zaprezentować, żeby przyciągnąć Klientów. No i to element SEO...

  20. #20
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    Ja swoją firmę reklamuję głównie w social mediach, bo to właśnie tam pozyskuję większość klientów Na początku popełniałam wiele błędów i bywało różnie, ale po przeczytaniu wpisu z https://socialpress.pl/2017/08/8-ble...inienes-unikac dowiedziałam się już, jakich błędów w social media marketingu najlepiej unikać! I to bardzo mi pomogło

  21. #21
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    Zawsze masz możliwość pójścia do agencji jak ppcefekt gdzie zorganizują kampanię adwords czy pozycjonowanie przez co automatycznie wzrośnie ilość wyswietleń Twojej strony a w konsekwencji jej przychody i zyski

  22. #22
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    Słusznie zauważyłyście, że możliwości jest bardzo wiele. Wszystko zależy też od tego w jakiej branży się obracamy i wtedy trzeba też odpowiednio dobrać rodzaj reklamy. Jeżeli chodzi o usługi kosmetyczne to bardzo dobrym rozwiązaniem mogą okazać się potykacze lub flagi reklamowe. Zwróćcie jednak uwagę na ich jakość, nadruk, bo jednak muszą się wyróżniać i przyciągać uwagę Sprawdźcie ofertę Retio https://www.retio.pl/ Tam na pewno znajdziecie idealne rozwiązania dla swojej firmy.

  23. #23
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    Działania w internecie były kiedyś kojarzone bezpośrednio z pozycjonowaniem. Dziś możemy rozdzielić działania zmierzające do uwidocznienia strony internetowej w wyszukiwarkach internetowych, oraz tak zwany marketing szeptany zajmujący się promocją produktów. Obie te formy są oparte o content marketing. Z tym że nieco zmieniły się akcenty współdziałające na skuteczne SEO. Polecam lekturę webinariów prowadzonych przez New Project -Agencję SEO Łódź - newproject.biz.pl .

  24. #24
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    Reklama tradycyjna czy w internecie też się przyda. Zwłaszcza taka dopasowana do potrzeb. Osobiście sama się zastanawiam nad jakąś forma reklamy, tylko do końca nie wiem co wybrać. Dla małego sklepu ciężko dobrać formę najbardziej odpowiednią, zwłaszcza gdy budżet jest ograniczony i sami nie do końca przekonania czego nam potrzeba. Osobiście najchętniej zdecydowałabym się na coś takiego jak oklejenie samochodu reklamą, bo samochód i tak jest cały czas w użyciu, a z drugiej strony nie wiem czy większa forma nie będzie skuteczniejsza (większa czyli np. w formie banneru lub bilbordu). Jak sądzicie? Reklamę tradycyjną można zamówić w Fabryce Reklamy w Łodzi na Piłsudskiego 143 .

  25. #25

    Domyślnie Odp: Reklama firmy.

    Ogromne efekty daje Skuteczne pozycjonowanie stron www, trzeba czekać na nie kilka miesięcy, ale pozwalają się utrzymywać na wysokich pozycjach w Google

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Klej do rzęs innej firmy
    By Niebieskooka22 in forum Rzęsy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-06-2015, 17:53
  2. Pokaz firmy Alissa Beaute 21.02.2010
    By ilonia123 in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-01-2010, 19:29
  3. Prawda,klamstwo czy reklama...??
    By Anna Kosińska in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 31-05-2009, 15:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •