Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Kredyt na dokonćzenie budowy domu

  1. #1
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Kredyt na dokonćzenie budowy domu

    Witam, chciałam zapytać o możliwość wzięcia kredytu na dokończenie budowy domu. Mamy działkę, na której jest szkielet domu. Chcemy go dokończyć

    Jakie dokumenty przygotować?

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Kredyt na dokonćzenie budowy domu

    Nie szukałaś informacji w temacie w internecie? Jest tam wszystko ładnie podane. O tutaj na przykład:
    Kredyt na dokończenie budowy domu - Jakie dokumenty? - Kredyty
    Ogólnie trochę starania się o kredyt jest ( szczególnie,że banki mają obecnie o wiele wieksze wymagania w stosunku do kredytobiorców niż miały w przeszłości....). Najlepiej będzie jak jeszcze doptyasz się o szczegóły na forum kredytowym albo skontaktujesz się z jakimś polecanym doradcą ( coś w stylu openfinance).

  3. #3
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Kredyt na dokonćzenie budowy domu

    Każdy bank chce inne dokumenty, musisz się z nimi skontaktować osobiście

  4. #4
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Kredyt na dokonćzenie budowy domu

    Zalezy jaki kredyt. Inne dokumenty są potrzebne do kredytu hipotecznego, inne do gotówkowego. Moim zdaniem jednak nie ma sensu przy obecnych niskich stopach procentowych związywac się kredytem hipotecznym na wiele lat. Szczególnie jeśli suma jaką chcecie pożyczyć wysoka nie jest. Lepszy będzie kredyt gotówkowy.

    Polecam porównać sobie oferty w poszczególnych bankach I do nich złożyć wniosek ( ewentualnie porozmawiać z jakims doradcą). https://www.ekredytgotowkowy.pl/
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 18-08-2017 o 14:34

  5. #5
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Kredyt na dokonćzenie budowy domu

    najlepiej zapytac w banku, w ktorym prowadzi sie konto osobist. tam moga dac najkepsze warunki.

  6. #6
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Kredyt na dokonćzenie budowy domu

    Ja miałam podobną sytuację, także brałam kredyt na dokończenie domu ale na działce był tylko fundament. Bez większego problemu uzyskałam hipotekę na dokończenie inwestycji w Deutsche Bank: https://www.deutschebank.pl/profesjonalisci.html. Ja poszłam do banku na samym początku z dziennikiem budowy, aktem własności ziemii orientacyjnie znałam swoje i swojego męża dochody za cały rok-mnie tyle wystarczyło.

  7. #7
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Kredyt na dokonćzenie budowy domu

    Nie jestem pewna czy pchałabym się na waszym miejscu w kredyt? Pomyśl choćby o odsetkach, poza tym bieganie po bankach też nie nalezy do przyjemnych. Łatwiej byłoby uzyskać chwilówkę. Na necie znajdziesz mnóstwo porównywarek, choćby ta pierwsza lepsza z google Porównywarka 23 Chwilówek: Online, do 3000 zł, do 45 dni możesz sprawdzić mnóstwo firm za jednym razem

  8. #8
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Kredyt na dokonćzenie budowy domu

    Idź zapytaj profesjonalisty.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jaka klimatyzacja do domu?
    By amelia90 in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 11-06-2022, 21:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •