Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Zaległe zobowiązania

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Zaległe zobowiązania

    Cześć. Trzy lata temu kupiłam laptopa na raty. Wszystko spłacałam regularnie do czasu, gdy nie straciłam pracy. Zaczęły się problemy finansowe i musiałam wyjechać do pracy do Belgii na rok. W tym okresie nie płaciłam rat. Wróciłam i chcę to wszystko uregulować. Niestety w domu czekało już na mnie pismo z windykacji, że mój dług został wykupiony i muszę zapłacić odsetki i koszty dodatkowe? Czy to jest możliwe? Czy muszę płacić dodatkowe koszty? Co powinnam zrobić w takiej sytuacji?

  2. #2
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Zaległe zobowiązania

    Cytat Napisał Koereljka Zobacz post
    Cześć. Trzy lata temu kupiłam laptopa na raty. Wszystko spłacałam regularnie do czasu, gdy nie straciłam pracy. Zaczęły się problemy finansowe i musiałam wyjechać do pracy do Belgii na rok. W tym okresie nie płaciłam rat. Wróciłam i chcę to wszystko uregulować. Niestety w domu czekało już na mnie pismo z windykacji, że mój dług został wykupiony i muszę zapłacić odsetki i koszty dodatkowe? Czy to jest możliwe? Czy muszę płacić dodatkowe koszty? Co powinnam zrobić w takiej sytuacji?
    No to kochana masz problem. Nie powinnaś nigdy chować głowy w piasek. I wyjeżdżać do Belgii. Długi narastają i ciesz się,ze skóńczyło się na windykacji a nie na komorniku Bo z komornikiem juz dyskutować nie można. Zajmuje Ci konto i tyle ! Nie masz nic do gadania.

    Polecam dopytac się ogólnie na forum o chwilówkach:
    https://chwilowo.pl/forum

    Powinni Ci tam napisać co robić w tej sytuacji.

  3. #3
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Zaległe zobowiązania

    Najlepszym wyjściem jest udać się do jakiegoś radcy prawnego i tam uzyskasz sprawdzone informacje.

  4. #4
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Zaległe zobowiązania

    Zgodnie z prawem bank może sprzedać Twoje zadłużenie firmie windykacyjnej. W tej chwili powinnaś przede wszystkim zadzwonić do firmy, od której otrzymałaś pismo.
    Mogę też polecić taką stronę z poradami, które ułatwiają spłacanie długów https://pl.kruk.eu/klienci/jak-mozemy-ci-pomoc Mają też tam fajne narzędzia, jak kalkulator domowego budżetu, co mi osobiście bardzo się przydaje!

  5. #5
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Zaległe zobowiązania

    Niestety ale tak jest jak sobie olejesz kredyt oraz chowasz głowę w piasek. Było na samym początku negocjować z firmą. Może nie miałabyś takich problemów jak teraz. Ile masz tych zobowiązań? I w ilu firmach? Jeśli nie są one duże i jeśli nie masz takiego negatywnego biku możesz starać się o kredyt konsolidacyjny
    https://www.hiso.pl/kredyty/

    Porównaj sobie oferty kredytów w bankach i złóż podanie do kilku z nich..... Może dostaniesz coś takiego.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •