Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Przedłużanie rzęs- początki

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    3

    Domyślnie Przedłużanie rzęs- początki

    Cześć,
    Jestem tu pierwszy raz ale czytając Wasze komentarze, opinie i porady widzę że dobrze trafiłam.
    Planuje poszerzyc swoje umiejętności w dziedzinie kosmetyki o przedłuzanie rzęś i tu moje pytanie do was- specjalistek

    1. Szkolenie- gdzie, w jakie firmie polecacie ( SLA, Noble... a moze nie warto przepłacać za nazwę?)
    2. Materiały do pracy- czy warto kupowac cały, gotowy zestaw, czy lepiej skompletować go samemu? Co powinnam kupić na początek? Co powinno być w takim bazowym zestawie

    pozdrawiam,

    Tequilla

  2. #2
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs- początki

    Tequilla,

    1. Przede wszystkim nie kieruj się firmą a indywidualną osobą szkoleniowca. Czasem wystarczy krótka wymiana zdań aby poznać instruktora
    2. Nie. Moim zdaniem gotowe zestawy nie są dobrym rozwiązaniem. W trakcie szkolenia poznasz produkty potrzebne do wykonywania zabiegu. Jest jednak sporo zamienników. Np. do podklejania mogą być płatki lub np taśma piankowa. Nie wiadomo co bardziej przypadnie Ci do gustu. Zakupisz kuferek gdzie jest rolka M3 za ok 40zł i w ogóle jej nie zużyjesz (to tylko przykład ja tam ją bardzo lubię )
    Do odtłuszczania możesz użyć microbrush lub welurków i tu też kwestia Twojej wygody. W gotowym "kuferku" nie będziesz mieć możliwości zmian. Lepiej samemu skompletować zestaw jak już poznasz na czym chcesz pracować.

    Zestaw: pęseta prosta, pęseta zakrzywiona, cleaner, klej, rzęsy (do 1:1 np grubość 0,12 w bezpiecznym skręcie B) płatki pod oczy lub taśma piankowa, micro szczoteczki, nożyczki, szczoteczki, kamień na klej, holdery, płyny do dezynfekcji, rękawiczki, podkłady... nie wiem czy wszystko wymieniłam

  3. #3
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs- początki

    Hej jestem tu nowa mam zamiar szkolić się z przedłużania rzęs i poszukuje osób chętnych z lublina i okolic na rzęski 1:1 koszt jedynie za zuzycie materiału. Zapraszam serdecznie ( od 10 grudnia).

  4. #4
    Wczytuje się Avatar piteksa
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Police
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs- początki

    Dzięki za info dziewczyny! Na pewno mi się przyda.

  5. #5
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Skaryszew
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs- początki

    Super, wielkie dzięki za odpowiedź

  6. #6
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs- początki

    Jak trafisz w dobre miejsce to takie rzęski nie będą problemem. Ja szkoliłem się w szkole znajdującej się na tej stronie beautyexpert.zgora.pl i powiem, że nawet tak jako tako było okej. Nie mam w sumie do czego konkretnie się przyczepić. Nie obawiaj się jednak szkoły zbyt mocno, jeśli jesteś kumata to wystarczy podpatrzeć jak to robić. Rzęsy to zdecydowanie jedno z łatwiejszych szkoleń, są one bardzo proste do wykonania. Bywają tylko bardzo czasochłonne. Nawet jak będzie ci źle na kursie to i tak się nie zniechęcaj i sama doszlifuj swoje umiejętności bo rzęski to serio banał. Jeśli chodzi o sprzęt to ja szczerze mówiąc bym polecał zaczęcie od zestawu, nie ma sensu kompletować samemu sprzętu jak się na tym nie znasz. Z pierwszym takim zestawem wyczujesz mniej więcej co ci pasuje, a co nie. To pozwoli ci na wyrobienie swojego gustu i będziesz mogła narzędzia dopasowywać pod swój wyrobiony już styl na późniejszym etapie.

  7. #7
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs- początki

    Nie kupuj gotowych zestawów. Skompletuj sobie sama cały zestaw, czytając fora. Ja mogę Ci polecić produkty Beauty Lashes, ponieważ mam w swojej kolekcji ich najwięcej. Ostatnio zaopatrzyłam się w pęsetę do rzęs i jestem mega zadowolona beautylashes.pl/pesety

  8. #8
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs- początki

    Zrób sobie chociaż podstawowe szkolenie w Beauty Lux. Uwierz mi, że ci to wiele da. Tutaj trzeba pilnować podstawowych kroków i też się do tego nadawać. To nie jest temat wymagający wielu tygodni nauki. Jest dosyć prosty do ogarnięcia.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-10-2014, 20:30
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •