Pokaż wyniki 1 do 16 z 16

Temat: Bieganie czy rower na odchudzanie?

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Bieganie czy rower na odchudzanie?

    Jak uważacie, jaka czynność lepiej się sprawdzi w spalaniu kalorii? Lepszy będzie jogging-bieganie czy rowerek?

    ____________________________
    Depilacja Laserowa Vectus Gdańsk - skuteczne usuwanie włosów laserem na całym ciele.

  2. #2
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Bieganie czy rower na odchudzanie?

    Do uprawiania sportu proponuję włączyć też zdrową dietę i odpowiednie odżywianie... Ja ostatnio postawiłam na dużą ilość owoców i warzyw. Przygotowuję je za pomocą wyciskarki wolnoobrotowej Muke. i. Wyciskarka Muke przyrządzi soki i koktajle z takich produktów jak np. liście szpinaku, jarmużu, sałaty i ziół typu pietruszka, bazylia, mięta, z którymi nie poradzi sobie żadna sokowirówka. Pozwali przygotować takie mieszanki jak arbuz z miętą i jabłkiem, ogórek ze szpinakiem i selerem naciowym czy burak z imbirem i grejpfrutem. Do wyciskarek producenci dodają gratisy: książki, krajalnice do owoców i inne. Muke daje najwięcej gratisów, w tym Bon na Zdrowie o wartości do 250 zł (http://muke.com.pl/Program-Bon-na-Zd...fo-pol-71.html)

  3. #3
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Bieganie czy rower na odchudzanie?

    Jeśli chodzi o aktywność ruchową, to najlepiej rozważyć jedno i drugie Zgadzam się również z przedmówcą, który przypomina o otrzymaniu przy tym wszystkim odpowiedniej diety.

  4. #4
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Bieganie czy rower na odchudzanie?

    Cytat Napisał aopsior22tv Zobacz post
    Jak uważacie, jaka czynność lepiej się sprawdzi w spalaniu kalorii? Lepszy będzie jogging-bieganie czy rowerek?

    I bieganie i rower będzie odpowiedni na odchudzanie się Polecam jednak bieganie. Mam wrażenie, że biegając mozna spalić o wiele więcej kalorii niż podczas jazdy na rowerze. Poza tym bieganie znacznie podnosi endorfiny i czujemy sie szczęsliwsi.

    Na co proponowałabym zwracać uwagę:
    na wygodne buty
    na kupienie sobie odpowiedniego stroju
    no i na czas biegania. Najlepiej wybierać godziny wieczorne tak aby nie biegac w upale

    Na tej stronie jest to opisane: Czym powinna się cechować bielizna termoaktywna na lato? - Zdrowy Styl Życia
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 26-06-2018 o 08:44

  5. #5
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Bieganie czy rower na odchudzanie?

    najlepszy jest jogging ale nie bieganie stale z ta sama predkoscia ale robienie interwałów

  6. #6
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Bieganie czy rower na odchudzanie?

    Tak jak napisała koleżanka wyżej, bieganie interwałów to najlepsza opcja. rower chyba jednak nie spala aż tyle

  7. #7
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Bieganie czy rower na odchudzanie?

    Według mnie nie ma to większego znaczenia. Zawsze pozostaje pytanie kto co woli, bo powinno się robić to co sprawia większą przyjemność. To co mogę Wam polecić ze swojej strony w kontekście treningów to odzież termoaktywna z oferty na https://berens.pl/9-bielizna-termoaktywna . Według mnie jest to sklep warty uwagi, bo zarówno jakość jak i ceny ubrań do treningu są tam naprawdę godne polecenia

  8. #8
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Bieganie czy rower na odchudzanie?

    Jedno i drugie jest dobre na odchudzanie, tylko kwestia tego, co bardziej ci odpowiada, mi na przykład rower.

  9. #9
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    506

    Domyślnie Odp: Bieganie czy rower na odchudzanie?

    Ffajnie macie,że możecie jeść śniadanka z ranka, ja niestety nie mogę od razu robi mi się niedobrze, moje śniadanie zaczynam czasami nawet na obiad ok.12.
    A jeżeli chodzi o odchudzanie, to ja schudłam jakieś 5 miechów temu przez niesamowity stres , ubyło mi wtedy 10 kilo. Teraz sobie pofolgowałam i trochę się podtuczyłam, chociaż chodzę na aerobik 2xw tyg., plus siłownia w domku 1xw tyg., plus jazda rowerkiem.

    No i chciałabym wprowadzić jakieś bardziej intensywniejsze ćwiczenia bo jednak wypadałoby ciałko trochę ujędrnić.... Zastanawiałam sie nad elektrostymulacją. Czy jest tutaj dziewczyna, która chodziła? Ponoć wystarczy jedynie 20 minut w tygodniu aby zobaczyć dobre rezultaty.
    http://4athlete.pl/na-czym-polega-tr...ulacji-miesni/
    Ostatnio edytowane przez ell ; 26-01-2020 o 13:10

  10. #10
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Bieganie czy rower na odchudzanie?

    Zdecydowanie rower.

  11. #11

    Domyślnie Odp: Bieganie czy rower na odchudzanie?

    Zarówno bieganie jak i rower są dobrym sposobem na odchudzanie, ale inne opcje też są warte rozważenia. W moim przypadku dobrze działa fitness i ćwiczenia na piłce rehabilitacyjnej. Polecam wam spróbować!

  12. #12
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Bieganie czy rower na odchudzanie?

    Moim zdaniem jak ktoś nie koniecznie lubi ruch to dieta będzie najlepszym pomysłem. Dieta pudełkowa jest ostatnimi czasy popularna, dzięki niej jemy regularnie, zdrowo i wygodnie. Tutaj https://www.dziswlodzi.pl/artykuly/z...ow-po-swietach masz też przydatne informacje o przestrzeganiu diet.

  13. #13
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Bieganie czy rower na odchudzanie?

    Ja wolałam raczej bieganie połączone z odpowiednią dietą. Daje to chyba lepsze efekty. Ale wiadomo każdy jest inny, każdy ma inną kondycje itd. Jak szukasz porad na odchudzanie to zobacz sobie jakieś dietetyczne portale w internecie jak np. http://www.leki-odchudzanie.pl/. Na takich stronach często można znaleźć ciekawe porady.

  14. #14
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Bieganie czy rower na odchudzanie?

    Według mnie każda aktywność fizyczna jest dobra i pozytywnie wpływa na nasz organizm.

  15. #15
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    176

    Domyślnie Odp: Bieganie czy rower na odchudzanie?

    A co myślicie o tym, żeby wspomóc odchudzanie poprzez noszenie gorsetu? Niedawno dowiedziałam się, że jest coś takiego, jak gorsety do ćwiczeń https://www.sklep.justbeck.com.pl/bl...tow-do-cwiczen i zaczęłam się zastanawiać, czy ktoś tego używa i czy to faktycznie daje jakieś zauważalne efekty.

  16. #16

    Domyślnie Odp: Bieganie czy rower na odchudzanie?

    A ja właśnie zaczynam swoją przygodę z bieganiem, trochę dla zdrowia trochę dla zajawki Bieganie zimą jest super, piękne widoczki, mróz szczypiący w policzki i jak dla mnie tysiąc razy więcej energii i endorfin po! Ale przeszkadzają mi trochę wciąż marznące dłonie. Wiecie może czy są jakieś sprawdzone patenty dla biegaczy?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. odchudzanie
    By czarnulka81 in forum Zdrowie
    Odpowiedzi: 1212
    Ostatni post / autor: 16-08-2022, 19:33

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •