Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Temat: Zakup działki i budowa domu.

Wczytuje się

Domyślnie Zakup działki i budowa domu.

Planujemy w najbliższym czasie zakupić działkę pod budowę domu. Główne kryterium to lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja. Ale oprócz tego liczy się, oczywiście, jej wielkość, cena, ukształtowanie terenu, uzbrojenie w sieci kanalizacyjną, wodociągową i gazową. Podobają mi się projekty domów nowoczesnych: http://www.archeton.pl/projekty-domow-nowoczesnych więc taki też chciałabym postawić. Na co w związku z tym powinnam jeszcze zwrócić uwagę i czego się dowiedzieć kupując daną działkę aby potem nie żałować?

Rozkręcanko ban

Domyślnie Odp: Zakup działki i budowa domu.

Budując dom warto zwrócić uwagę na dach i jego pokrycie. Obecnie bardzo popularne stały się różnego typu membrany, na przyklad membrany z PCV, które stanowią dodatkową ochronę dla domu. Jesli chcecie się dowiedzieć na ten temat więcej, odsyłam do artykułu na http://www.dohmann.pl/membrana-pcv

Rozkręcanko

Budowa domu to moim zdaniem jedno z najważniejszych przedsięwzięć w życiu. Dlatego to jak będzie budowany ma ogromne znaczenie. Każda decyzja odnośnie materiałów powinna być dobrze przemyślana. Po tym jak chcieliśmy zaoszczędzić na tynkowaniu, a później przyszło nam to poprawiać, nauczyliśmy się, żeby na materiałach każdej złotówki nie liczyć. Udaliśmy się do fachowca, który polecił nam tynk silikonowy. Gdybyśmy udali się do odpowiedniej osoby na początku, zaoszczędzilibyśmy dużo czasu, nerwów i pieniędzy...

Wczytuje się

A nie lepiej po prostu : mi się takie bardzo podoba mieszkania janów lubelski na sprzedaż Więc jak dobrze pójdzie to może zostaniemy sąsiadami.

Wczytuje się

Budowa własnego domu to wiele zabawy - wiem coś na ten temat. Nawet takie detale jak balustrady systemowe z firmy gigastal.pl dają mnóstwo satysfakcji, gdy uda się je bez fachowców zamontować. Chociaż nie ma co chwalić dnia przed zachodem - czeka nas jeszcze adaptacja poddasza :|

Wczytuje się Avatar rekon69

Wydaje mi się, że trzeba zwrócić uwagę na wszystko. Być może brzmi to banalnie, ale takie są fakty. Serdecznie zachęcam do dyskusji. Nie mówię, że nie jestem nieomylny.

Wczytuje się

Piękne te projekty.

Wczytuje się

Budowa domu to niełatwa sprawa. Oprócz spraw typowo papierkowych jeszcze trzeba pomyśleć o zakupach, łatwo popełnić błąd. Dlatego ja przy budowie domu skorzystałam z doświadczonej firmy budowlanej z Podkarpacia FACHMAN. Oni budują domy od A do Z, tzn. że wykończenie wnętrza domu też można im zlecić. Taka współpraca z jedną firmą, która zatrudnia fachowców z różnych dziedzin, ułatwia bardzo życie. Warto zapoznać się w ich ofertą.

Rozkręcanko

Dobry projekt to podstawa sukcesu.

Rozkręcanko

Ja chciałam zawsze mieć niewielki drewniany domek i właśnie jestem na etapie wybierania właściwego dachu. Na pewno słyszałam, że w takich konstrukcjach dobre są lekkie pokrycia dachowe i z czegoś takiego chcę wybrać.

Rozkręcanko

Przy czym taka budowa to bardzo czasochłonne i kosztowne zajęcie. Właśnie dlatego warto podejść do tematu w rozsądny sposób i pomyślec, skąd brać poszczególne materiały czy sprzęty. Dzięki takim firmom jak http://eko-logis.com.pl/sprzedaz-kruszyw-i-piachu/ możecie o wiele prosciej pozyskać chociażby kruszywa niezbędne do budowy domu. To bardzo pomocna rzecz, sami sprawdźcie.

Rozkręcanko

A czy kupując działkę uwzględnialiście ogród? Bo ja tak i teraz szukam do niego dobrego parasola, takiego który będzie solidny i dobrze chroni przed słońcem. Tutaj https://gardenspace.pl/parasol-ogrodowy-prostokatny sprawdzałem ofertę i widzę że parasole prostokątne są teraz modne. Zamówić taki? Jak się sprawdzi? Macie coś takiego u siebie?

Rozkręcanko

akcesoria dachowe

Dach to nie tylko konstrukcja nośna i pokrycie. To także wiele mniejszych elementów nazywanych "akcesoriami". I chociaż dach będzie wykonany z bardzo dobrych, często kosztownych materiałów, to brak lub niewłaściwy dobór akcesoriów może bardzo wiele zepsuć. Za to ich właściwe zastosowanie znakomicie ułatwia niektóre prace, np. wykonanie przejść instalacyjnych przez połać dachu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)