Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Wynająć czy kupić mieszkanie?

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Wynająć czy kupić mieszkanie?

    Czy rzeczywiście warto wydać tak duże pieniądze na zakup mieszkania? Czy lepiej wynajmować? Co myśłicie?

  2. #2
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Wynająć czy kupić mieszkanie?

    Ja po kilkunastu latach wynajmowania mieszkania powtarzam jedno: kupić! i nie marnować czasu i pieniedzy na wynajmowanie, bo nic się na tym nie zyskuje a wiele traci. Wiadomo to jest bardzo odpowiedzialna decyzja, ale trzeba w końcu ją podjąć. Ja też w końcu podjęłam i kupuje taki apartament: apartamentyzdrowie.pl, chciałam się trochę pochwalić, bo sama nie mogę uwierzyć że w końcu to zrobiłam Ale widzę same plusy: piękny nowoczesny apartament, piękna i spokojna okolica w Łodzi, idealnie dla mnie! I już w 2018 będę mogła sobie go odebrać. Także nie zwlekacie tylko ryzykujcie!

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Wynająć czy kupić mieszkanie?

    Ciezko wziac kredyt na kupno mieszkania ale mowie wam, oplaca sie. Ja juz mam kredyt prawie 10 lat i na poczatku bylo ciezko, teraz juz jest lepiej a jak juz wiem, ze mam sporo oplacone to co jest moje Jezeli nie wybraliscie jeszcze mieszkania to polecam wam zarzadce nieruchomosci http://status.pl/ maja bardzo fajne i nowoczesne mieszkania

  4. #4
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Wynająć czy kupić mieszkanie?

    Cytat Napisał solarskaa Zobacz post
    Czy rzeczywiście warto wydać tak duże pieniądze na zakup mieszkania? Czy lepiej wynajmować? Co myśłicie?
    Wynajmowanie mieszkanie jest bardzo drogie. Wynajmowałam na studiach i praktycznie 1000 zł wpadało do kieszeni osoby, która wynajmowała mieszkanie mi i chłopakowi. Była to przy tym niewielka kawalerka.

    Aktualnie mamy własne mieszkanie, które zdecydowaliśmy się kupić na kredyt i szczerze? Była to bardzo dobra opcja. Rata krdytu jest o wiele niższa niż rata za wynajem. Poza tym jest to nasze nowe własne mieszkanie . Zdecydowaliśmy się przy tym na ofertę dewelopera. Doszliśmy do wniosku,ze skoro kupować to porządne
    http://pzfd.pl/jak-bezpiecznie-kupic-mieszkanie/
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 31-08-2017 o 12:46

  5. #5
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Wynająć czy kupić mieszkanie?

    Kupić choć to spory ciężar.

  6. #6
    Rozkręcanko Avatar AudreyH
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Wynająć czy kupić mieszkanie?

    Myślę, że to zależy od naszej sytuacji życiowej. Na dłuższą metę na pewno bardziej się opłaca kupić. Ale kiedyś czytałam ciekawy artykuł z wyliczeniami po jakim czasie to faktycznie zaczyna się zwracać i to był naprawdę długi okres. Szczegółów nie pamiętam, a za nic nie mogę tego teraz znaleźć, ale jak coś to wkleję

  7. #7
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Wynająć czy kupić mieszkanie?

    Myślę że lepiej kupić, bo koszt jest ten sam ale w przypadku gdy je kupisz z każdym miesiącem jesteś bliżej własności mieszkanka np na osiedlu Nowe Odolany, tam ceny nie są aż tak wygórowane więc spłacanie będzie krótsze

  8. #8
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Wynająć czy kupić mieszkanie?

    Zdecydowanie kupić swoje własne mieszkanie. Jak już ktoś wspomniał przede mną wynajmując mieszkanie musisz płacić komuś innemu tysiąc lub więcej za sam wynajem. Do tego dochodzą opłaty stałe za prąd, gaz, czynsz i itp i robi się z tego już niezła suma. Zamiast płacić komuś do kieszeni lepiej kupić własne mieszkanie nawet na kredyt i mieć świadomość, że to jest nasze. Rata kredytu w zależności o wielkości mieszkania i jego wartości może być różna. Płacisz ją jednak ze świadomością, że to już twoje. Jeśli naprawdę zastanawiasz się nad kupnem mieszkania to najpierw porównaj sobie oferty różnych banków i ich ofertę kredytów hipotecznych. Taki kredyt to zobowiązanie nawet na dwadzieścia czy trzydzieści lat, więc warto podjąć tą decyzję świadomie. W pierwszej kolejności przyjrzałabym się ofercie Deutsche Banku: https://www.deutschebank.pl/klienci-...ipoteczne.html Brałam tam kredyt hipoteczny kilka lat temu i ich oferta była najlepsza. Do tej pory nie miałam żadnych problemów jeśli chodzi o spłatę rat czy uwag odnośnie prowadzenia rachunku.
    Jeśli mogę coś Ci doradzić to na pewno pod uwagę wzięłabym te największe banki, wtedy masz gwarancję, że nie znikną z rynku finansowego i nikt Ci nagle nie wypowie umowy kredytu lub nie przejmie twojego kredytu inny bank na gorszych warunkach.
    Z pewnością poradzisz sobie sam z wyborem odpowiedniego kredytu i nie potrzeba tu pomocy doradcy finansowego. Wymaga to wprawdzie poświęcenie większej ilości czasu ale po wizycie już w pierwszym banku będziesz wiedzieć o co pytać się lub zwrócić uwagę w kolejnych.
    Powodzenia

  9. #9
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Wynająć czy kupić mieszkanie?

    Nie każdy ma na zakup.

  10. #10
    Wczytuje się Avatar Justalove
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Żnin
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Wynająć czy kupić mieszkanie?

    jeżeli Cię stać to zdecydowanie kupić

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. gdzie można kupić maseczki?
    By xsunnyolciax in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 04-04-2018, 23:52
  2. jaki profesjonalny rozjaśniacz kupić?
    By hersa in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 09-12-2016, 00:01
  3. jakie kupić produkty
    By paulina123 in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-09-2016, 18:27
  4. Sprzedam mieszkanie w Puławach
    By anita1 in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-12-2015, 08:03
  5. Mieszkanie pod stanowiska fryzjerskie
    By nowy500 in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-10-2012, 10:29

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •