Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Wypozyczalnia samochodow - Fatcar

  1. #1
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    38

    Domyślnie Wypozyczalnia samochodow - Fatcar

    Jesli szukacie czegos w temacie - to polecam poznanska firme FatCar. Maja w swojej flocie roznego rodzaju auta samochodowe: miejskie, eco, kombi, klasy premium i co ciekawe - takze niektore z nich maja LPG.

  2. #2
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Wypozyczalnia samochodow - Fatcar

    Dzięki za link.
    Jeśli natomiast zaistniałaby potrzeba wynajęcia busa lub auta dostawczego, to polecam firmę Kangoor, która ma swoje oddziały w całej Polsce, również w Poznaniu. Ceny mają naprawdę atrakcyjne, co można zweryfikować na ich stronie Wypożyczalnia samochodów dostawczych, lawet, wynajem busów, aut dostawczych Warszawa | Kangoor.

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Wypozyczalnia samochodow - Fatcar

    Ja przekonałam się do wypożyczalni samochodów CAR-RENTAL.PL w Rzeszowie https://car-rental.pl, bardzo miła obsługa przedstawiła mi korzystne warunki najmu oraz mogłam liczyć na atrakcyjny rabat Do wyboru dostaniecie wiele fajnych aut, ja z reguły wybieram mniejsze, ponieważ wygodniej się nimi przemieszcza w mieście.
    Ostatnio edytowane przez nadio90 ; 14-12-2017 o 12:33

  4. #4
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Wypozyczalnia samochodow - Fatcar

    Osobom z Lublina mogę polecić wypożyczalnię Car For You Wypożyczalnia aut, wynajem samochodów - Lublin | Cennik - Car For You, chociaż swoich siedzib aktualnie mają dużo, między innymi w Warszawie, Olsztynie czy Łodzi.

  5. #5
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Wypozyczalnia samochodow - Fatcar

    Dobrze dla Ciebie

  6. #6
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Wypozyczalnia samochodow - Fatcar

    Ostatnio powstaje coraz więcej wypożyczalni samochodów i mam wrażenie, że niebawem ludzie przestaną kupować auta na własność.

  7. #7
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Wypozyczalnia samochodow - Fatcar

    Ja nie miałam okazji akurat korzystać z usług firmy, o której wspomina autor postu natomiast szczerze mogę polecić wypożyczalnię Dolcar, którą znajdziecie pod adresem: al. Krakowska 179, 02-180 Warszawa (niedaleko lotniska Okęcie). Zupełnie przypadkowo natrafiłam na ich ofertę, na stronie internetowej: https://dolcar.auto.pl/ Wypożyczyłam u nich samochód na mój 3dniowy pobyt w stolicy i naprawdę z ręką na sercu mogę polecić usługi tej firmy.

  8. #8

    Domyślnie Odp: Wypozyczalnia samochodow - Fatcar

    Bez samochodu jak bez ręki - okazało się, że na wyjedźcie pracowniczym zostanę bez auta w związku z czym szukam dobrej wypożyczalni samochodów z Jasła - polecacie coś konkretnego? Mi w sieci udało się znaleźć na przykład ofertę od https://www.gr-rent24.pl/wypozyczaln...dow-jaslo.html i wydaje się być całkiem ok - jak myślicie?




  9. #9
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Wypozyczalnia samochodow - Fatcar

    To prawda, bez samochodu nieraz trudno jest funkcjonować, dlatego ja mam na uwadze ofertę jaką ma Wypożyczalnia samochodów Poznań bo niedługo będę musiała odstawić swoje auto na poważniejszy serwis, ma to potrwać około 2 tygodni więc w tym czasie skorzystam po prostu z usług wypożyczalni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •