Pokaż wyniki 1 do 11 z 11

Temat: Odżywki do rzęs

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    2

    Domyślnie Odżywki do rzęs

    Hej
    Chciałam się zapytać jakie odżywki polecacie klientkom które przedłużają rzęsy ale maja swoich nie wiele?
    Dziś była u mnie Pani po raz pierwszy jej rzęsy były bardzo słabe i wymagają wzmocnienia rozmawiałyśmy o odzywkach do rzes które mogłaby stosować przy przedłużonych swoich. Pomóżcie jakies rady i sprawdzone preparaty?

  2. #2
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Odżywki do rzęs

    a jak z ta odżywką Regenerum? Czy jest dobra czy to ściema?

  3. #3
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Odżywki do rzęs

    A long4lashes? Moje się znacznie wydłużyły po jej stosowaniu

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Odżywki do rzęs

    o ja ją bardzo lubię

  5. #5

    Domyślnie Odp: Odżywki do rzęs

    ja stosuję long4lashes i działa! nawet brwi mi się zagęściły a nic nie pomagało

  6. #6
    Rozkręcanko Avatar Maggy
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Łódź
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Odżywki do rzęs

    Cytat Napisał Karina25 Zobacz post
    A long4lashes? Moje się znacznie wydłużyły po jej stosowaniu
    O a gdzie kupujesz? Bo właśnie chce wypróbować ale w sklepach stacjonarnych jak patrzyłam to strasznie zaporowe ceny mają a w internecie z przesyłką wychodzą tak samo jak w stacjonarnym

  7. #7
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Odżywki do rzęs

    Cytat Napisał Karina25 Zobacz post
    A long4lashes? Moje się znacznie wydłużyły po jej stosowaniu
    Ooo tak. Moje też! Polecam bardzo

    ---------- Dodano o godzinie 16:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:30 ----------

    Cytat Napisał Maggy Zobacz post
    O a gdzie kupujesz? Bo właśnie chce wypróbować ale w sklepach stacjonarnych jak patrzyłam to strasznie zaporowe ceny mają a w internecie z przesyłką wychodzą tak samo jak w stacjonarnym
    W Superpharmie można kupić go nawet za 4 dychy. tylko trzeba trafić promocję.

  8. #8
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    506

    Domyślnie Odp: Neicha

    Polecam poczytac sobie co w składzie mają odżywki do rzęs. Czy rzeczywisćie są to odżywki do rzęs, które mają w sobie czynnik, który sprawia,ze rzęsy rosną dłuższe.Kilka dobrych odżywek to
    long 4 lashes
    Lashvolution
    ewentualnie revitalash

    Polecam przy tym uważać gdzie kupujecie. Obecnie w sieci, głównie na portalach aukcyjnych jest bardzo wiele promocji na odżywki, które można kupić za grosze. Odżywki są bardzo często podrabiane i polecam raczej zajrzeć sobie do apteki online.... https://www.cefarm24.pl Jak Cefarm
    Ostatnio edytowane przez ell ; 08-05-2019 o 09:59

  9. #9
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Neicha

    A testowałyście już to serum z Christiana Laurenta ? Stymuluje wzrost rzęs i je odżywia. Ja stosuje codziennie przed snem. łatwa aplikacja ( nakłada się go na górną linię rzęs). Najważniejsze, że działa. Jak skończe to opakowanie to na pwno kupuje kolejne

  10. #10
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    545

    Domyślnie Odp: Neicha

    Powiem Wam, że czasami warto jest przekonać się do naturalnych sposobów dbania o rzęsy.... Polecam na przykląd olejek rycynowy. Wystarczy czysta szczoteczka po tuszu do rzęs i odrobina cierpliwości. Olejek ten nie ma takich szybkich efektów ale za to jest naturalny oraz całkowicie bezpieczny. Efekty kuracji olejkiem pojawiają się najczęściej po kilku miesiącach, jeśli nakłada się go codziennie na konkretne miejsce. Co ważne, należy zadbać o właściwą ochroną oczu, tak aby podczas aplikacji nie łzawiły ale jest to kwestia przyzwyczajenia. Rzęsy stają się nie tylko mocniejsze, ale wyraźnie dłuższe i ciemniejsze.
    Ostatnio edytowane przez cass ; 02-08-2019 o 11:08

  11. #11
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Neicha

    Teraz mamy dostęp do naprawdę świetnych produktów, więc szkoda tego nie wykorzystać Moje rzęsy od kiedy pamiętam były raczej krótkie i proste. Dlatego zdecydowałam się na stosowanie odżywki i z perspektywy czasu jestem zadowolona. Rzęsy stały się znacznie grubsze oraz dłuższe. Obecnie wystarczy je lekko wytuszować i robią wrażenie Jeśli macie wolną chwilę to na stronie: https://www.biotebal.pl/rzesy-pieleg...s-fakty-i-mity znajdziecie wpis zawierający opisane fakty i mity na temat odżywek na porost rzęs, zerknijcie sobie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-10-2014, 20:30
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 10:20
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •