Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 30

Temat: tatuaż z henny

  1. #1
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie Henna do tatuażu

    Powiedzcie mi dziewczyny jaką henne polecacie do tatuażu. Bo taki tatuaż z henny trzymie się do około 3 tygodnia a taki wydziergany to na stałe zawsze można zrobić henną i sprawdzić czy sie to podoba.

  2. #2
    No to..wpadłam Avatar annie82
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    świdnica
    Postów
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał czarus Zobacz post
    Powiedzcie mi dziewczyny jaką henne polecacie do tatuażu. Bo taki tatuaż z henny trzymie się do około 3 tygodnia a taki wydziergany to na stałe zawsze można zrobić henną i sprawdzić czy sie to podoba.
    Powiem Ci ze zawsze kupuję u tego samego gościa na allegro i jestem zadowolona. Na stronach internetowych też można znaleźć ale jakoś nie mam zaufania...
    oto link do allegro
    PROFESJONALNY APLIKATOR DO TATUAŻY z HENNA JAGUA (640975872) - Aukcje internetowe Allegro
    TIPSY ŚWIDNICA

  3. #3
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie tatuaż z henny

    tak jak w temacie... Czy któraś z was robiła może taki? Powiem szczerze że bardzo mi się podobają tatuaże ale nie odważyłabym sobie zrobić takiego prawdziwego wiec chce spróbować henna....
    już nawet sobie ją kupiłam
    Robiła któraś z was takie eksperymenty?

  4. #4
    Rozkręcanko Avatar dorotkaa2007
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj.opolskie
    Postów
    80

    Domyślnie Odp: tatuaż z henny

    Niestety nie mogę się wypowiedzieć na ten temat ale chętnie sama bym się coś dowiedziałam o tym bo tez kiedyś myślałam o tatuażu,podobnie jak Ty Daria mam cykora aby zrobić takiego na stałe
    TO FORUM JEST JEDYNE W SWOIM RODZAJU- SUPER

    NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO!


  5. #5
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: tatuaż z henny

    Ja sobie zrobiłam nad morzem taki z henny i też myślałam żeby je robić, juz coś niecoś o tym poczytałam ale w sumie oprócz allegro to nie wiem gdzie to mozna kupić, kupilam taka henne do rzęs ale czy to tak samo zadziała hmm Potrzebna tylko kalka, ołówek, sztyft nivea do nawilżenia (podobno najlepszy), wzory, pojemnik z dziubkiem i działać Straaaasznie mi się to podoba, słabo mi się trzymał bo tydzień, miałam na kostce
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  6. #6
    No to..wpadłam Avatar mariet86
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Opatów
    Postów
    285

    Domyślnie Odp: tatuaż z henny

    ja robiłam mojemu chlopakowi i trzymał sie z miesiac, co do henny takazwykla jestkijowa ja mialam kupowana w fiolce do tego woda utleniona ale nie dużo i szablon odbic wykałaczka i do dzieła

  7. #7
    Kosmetyczka Avatar Gakka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Gdynia / Kielce
    Postów
    742

    Domyślnie Odp: tatuaż z henny

    robiłam se tatuaż z henny własnoręcznie parędziesiąt razy. I nie tylko sobie.
    Raz robiłam se 6 godzin na ramieniu 1 tatuaż .
    Henna do rzęs.. Aff. Użyłam raz henny do brwi. żałowałam. Straszna.
    Na allegro można kupić, a jak używać?- zawsze jest instrukcja i nie podawajcie że to i to bo są różne różniste i w jednym zrobi sie tak a w innym tak.
    Oczywiście wesoła zabawa - polecam.

    A to ile sie trzyma zależy od tego jak sie myjemy...

  8. #8
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: tatuaż z henny

    taki tatuaż trzeba powtarzać co 2-3 tygodnie gdzieś. jaka kupiłaś henne? ta w żelu? ja się od dłuższego czasu mierzę na to
    Henna Art Tatoo

    gakka masz fotki?

  9. #9
    No to..wpadłam Avatar netus0406
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: tatuaż z henny

    też robiłam takie tatuaże z henny ,malowałam cienkim pędzelkiem i kupywałam specjalną hennę do tatuaży ,można ją kupić w sklepach kosmetycznych.

  10. #10
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: tatuaż z henny

    można też na allegro. dziewczyny pokazujcie zdjęcia bo mnie coraz bardziej kusi

  11. #11
    No to..wpadłam Avatar ilonia123
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kąty Wrocławskie
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: tatuaż z henny


  12. #12
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: tatuaż z henny

    kiedys kupowalam henne do tatuazy w sklepie z indyjskimi ciuchami, w Poznaniu

  13. #13
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: tatuaż z henny

    Cytat Napisał ilonia123 Zobacz post

    o tym jest tteż na tej stronce, którą wrzuciłam kilka postów wcześniej

  14. #14
    Kosmetyczka Avatar Gakka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Gdynia / Kielce
    Postów
    742

    Domyślnie Odp: tatuaż z henny

    Bo miał nieodpowiedzialnych rodziców i tyle. Przed nałożeniem se czegokolwiek na skóre trzeba wpierw zrobić teścik czy jesteśmy na to uczuleni. Mozna to wykonać własnorecznie.

    Zdjęć niestety juz nie mam. Do nakładania henny używałam wykałaczki .
    Ale lepsze wydaje mi sie maly woreczek ściśnięty z jednej strony w którym jest henna i jeden róg obcięty by można bylo ładnie nałożyć.

    Zaraz poszukam w telefonie czy mam chinski znak bo niedawno se robiłam to może mam zdjecie ;p

  15. #15

    Domyślnie Odp: tatuaż z henny

    Witam, 3 lata wykonywalam tatuaze z henny nad morzem, przed nałożeniem "henny" bo to wcale nie jest henna, robi sie 24 godzinny test na lokciu i kazda odpowiedzialna osoba wykonujaca te tatuaze powinna powiadomoc klineta o ryzyku alergi i o wykonaniu testu...w zaleznosci od tego czy henna jest swieza czy juz troche starsza trzymaja sie one do 2 tyg. Henne mozna kupic na allegro im świeższa tym jej kolor jest jasniejszy. Następnie henne łączy się z wodą utlenioną w takich proporcjach aby miała ona konsystencje jogrutu. Woda jest nosnikiem naszego barwnika w głab naskórka więc konsystencja henny nie może być za gęsta. Henne najlepiej rozprowadza się na skórze zrobionym do tego aplikatorem. Można je zakupić na allegro baz wykonać samemu w tym elu potrzebne będzie pudełeczko po kroplach do oczu i igła 7mm. Pozdrawiam

  16. #16
    Rozkręcanko Avatar Olciiia
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: tatuaż z henny

    z tymi tatuażami z henny to całkiem fajny pomysl bo można pozwolić sobie na coś nowego nie przejmując się faktem że pozostanie to na ciele do konca zycia

    kilka razy bedąc n a wakacjach skusilam sie na taki tatuaz i bardzo mi sie to podobało

  17. #17
    Molestantka klawiatury Avatar NiCoLa
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    2 035

    Domyślnie Odp: tatuaż z henny

    ja też jak byłam na wakacjach nad morzem to zrobiłam sobie taki tatuaż i byłam nawet zdziwiona że tak długo trzyma myślę że to fajny pomysł

  18. #18
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: tatuaż z henny

    Pare przykładów takich tatuaży





    Do zrobienia tatuażu z henny potrzebujecie tak naprawdę niewiele rzeczy. Po pierwsze pastę z henny, po drugie przyrząd do nakładania pasty, nanoszenia wzorów na skórę i po trzecie wyobraźnię )) Do nanoszenia wzorów na skórę potrzebujecie aplikator, którym będziemy rysować wzory. Taki aplikator można wykonać samemu na wiele sposobów. Możecie użyć kawałka plastikowej foli, którą zwińcie w stożkowaty rulon i sklejcie taśmą klejącą, żeby Wam się nie rozwijał podczas pracy. Możecie również zaadaptować pustą buteleczkę po wodzie utlenionej lub czymś podobnym, na końcu umieścić końcówkę od długopisu lub ołówka mechanicznego. I gotowe. Kiedy aplikator macie już gotowy wypełnijcie go wcześniej przygotowaną pastą z henny i możecie przystąpić do rysowania różnych wzorów. Pamiętajcie, że intensywność koloru zależy m.in. od grubości nałożonej pasty. Starajcie się zachować jednolitą grubość nałożonej pasty na całym tatuażu. Malujcie rysując linie a nie stawiając kropki. Po wykonaniu i wyschnięciu górnej warstwy tatuażu możecie tatuaż zawinąć np. w ręcznik papierowy i w takiej formie przechować go do rana (ewentualnie 6 godzin). Taki "opatrunek" możecie owinąć dookoła np. folią spożywczą lub okleić plastrami. Zdejmując "opatrunek", Waszym oczom ukaże się pasta, którą należy ZETRZEĆ (a nie zmywać, gdyż przy skórze będzie ona jeszcze wilgotna), sam tatuaż proponujemy przemyć najszybciej 1-2 godz. po zdjęciu pasty.
    Nie załamujcie się jeśli po starciu pasty Waszym oczom ukaże się pomarańczowo – rudy rysunek. To naturalne dla naturalnej henny. Za dwa dni wszystko powinno sie unormować, czyli Wasz rysunek powinien przybrać brązową barwę. W zależności od tego jak długo pasta pozostawała na ciele i od części ciała, na którą nałożyliście pastę, tatuaż będzie miał różną barwę. Tatuaż na stopach i dłoniach będzie miał zabarwienie czekoladowobrązowe lub ciemne czerwonomahoniowe. Intensywność barwy zależy m.in. od koloru malowanej skóry. Barwnik łączy się trwale z keratyną, więc w miejscach, gdzie jest jej więcej kolor będzie ciemniejszy (dłonie, stopy). Na innych częściach ciała otrzymacie tatuaż w odcieniu herbaty. Zauważcie, że naturalna henna utrzymuje się dłużej na skórze niż toksyczna henna z PPD.


    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

    Źródło: hennaindygo.helfy.pl

  19. #19
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: tatuaż z henny

    dziewczynki robicie takie tatuaże u siebie w salonach?

  20. #20
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: tatuaż z henny

    wiesz co to jest tak, ze nie ma czegos takiego jak henna czarna naturalna. zeby henna byla czarna czarna dodawana jest do niej chemia i niektorzy są na to uczuleni (po tatuazu zostaje slad jak po skaryfikacji na przyklad, a jesli nie az taki hard to np krostki). wiec trzeba z tym uwazac.

    natomiast brazową robi się glownie mehendi

    a na jedno i drugie nie ma ostatnio zapotrzebowania

  21. #21
    Rozkręcanko Avatar Mad
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Piotrków Tryb.
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: tatuaż z henny

    Pozwolę sobie wyrazić swoje zdanie, najwyżej dostane od zwolenniczek po głowie

    Kilka lat temu miałam "tatuaż" z henny na przedramieniu.
    Trzymał się 2 tygodnie ładnie, po czym zbladł by w koncu po 4 tygodniach stać się brudną plamą nie do zmycia( super to pasowało do mojej sukienki na weselu) , masakra powiedziałam ze nigdy więcej ... pewnie z takich właśnie powodów ludzie nie chcą powtarzać tego typu malunków na skórze a kto nie wie ten sie decyduje ... jednotonowe ciemnobrązowe zawijasy rodem z bolywood wyglądające jak naklejki z tesco od czipsów do tego paskudnie schodzą fuuj

    Po tym nieudanym eksperymencie "tatuażem" zdecydowałam się na tatuaż , prawdziwą dziarę
    Pół roku szukania po necie wzoru w/g mojego widzimisie i w ogóle , zastanawiania się nad wszelkimi za i przeciw , wyborem artysty ect. jedyne czego byłam pewna to motywu głównego i miejsca na ciele
    Efekt końcowy = mam moją róże rok , jest idealna tak jak wtedy chciałam , zero komplikacji przy gojeniu do sukienek wieczorowych tez pasuje a teraz dumam nad powiększeniem jej
    ...a uprzedzali mnie ze wróce do nich po jeszcze
    I wróce za 2 tygodnie

  22. #22
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: tatuaż z henny

    mi tatuaż z henny trzymal sie 3 dni zależy od skory




  23. #23
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: tatuaż z henny

    moj sie trzymal 2 tygpozniej bladl naturalnie po czym go poprawialam dopuki mi sie nie znudzil. Zniknal bardzo ladnie bez pozostawiania jakichs brudnych śladow. obecnie mam od 2 lat na stale i nie zaluje

  24. #24

    Domyślnie Odp: tatuaż z henny

    Zrobiłam sobie w te wakacje na ręce.Ślicznie to wygląda ale zaraz na drugi dzien strasznie mnie to swedziało i wysypki dostałam. Uczulenie.

  25. #25
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: tatuaż z henny

    Dletego zawsze warto zrobic probe uczuleniowa

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •