Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: garderoba ;-)

  1. #1
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie garderoba ;-)

    Mam najwspanialszego męża na świecie! W nowym mieszkaniu wygospodarował dla mnie nieduże pomieszczenie, które posłuży za garderobę. Proszę, dajcie kilka wskazówek, jak mogę urządzić tę przestrzeń w stylu glamour!

  2. #2

    Domyślnie Odp: garderoba ;-)

    Gratulujemy męża! Garderobę w stylu glamour można wyczarować nawet przy niewielkim budżecie. Wybierz ozdobne wieszaki duży fotel, najlepiej biały lub czarny. Dopełnieniem całości będzie pomalowanie ścian na neutralny kolor, np. biel lub beż. Nie zapominaj o dużym lustrze z fantazyjną ramą, a ścianę, na której będzie powieszone możesz pomalować na róż.

  3. #3
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: garderoba ;-)

    Polecam wybrać się do studia mebli kuchennych i niech tam Ci wykonaja garderobę. Będziesz miała pewność, ze pomieszczenie bedzie wykonane porządnie oraz wygodnie. Nie wystarczy jedynie zagospodarować miejsce, trzeba w nim umieścić meble, które bedą dla Ciebie praktyczne.... Sama ostatnio urządzałam sobie garderobę oraz meble projektowała mi firma Woodworks studio. https://woodworks-studio.pl/realizacje/szafy-wnekowe Jesli jesteś z południowej Polski, polecam się z nimi skontaktować.

    Mam garderobę w tym stylu:
    Ostatnio edytowane przez ell ; 25-11-2019 o 10:38

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •