Pokaż wyniki 1 do 14 z 14

Temat: Mieszkanie

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Mieszkanie

    Dostałam umowę na czas nieokreślony, dlatego najwyższy czas rozejrzeć się za własnym mieszkaniem. Jestem zielona w tym temacie. Jeśli macie dla mnie jakieś cenne wskazówki to chętnie z nich skorzystam. Nawet nie wiem, od czego powinnam zacząć.

  2. #2
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Mieszkanie

    Może od serwisów ogłoszeniowych? Trzeba określić jakie miejsce nas interesuje i szukać.

  3. #3
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Mieszkanie

    Ja bym zaczęła od lokalizacji która mnie interesuje i sprawdzenia ofert deweloperów w tym rejonie, po czym wybrałabym najlepszą i poszła obejrzeć osiedle i dowiedzieć się nieco więcej w biurze sprzedaży jeśli pasowała by mi cena i miejsce. Teraz warto kupić mieszkanie na osiedlu Nowe Odolany, są tam ogromne rabaty z okazji tygodnia dobrych cen, takich okazji musisz szukać bo można zaoszczędzić nawet 45tys

  4. #4
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Mieszkanie

    Według mnie powinnaś przede wszystkim skontaktować się z bankiem, żeby sprawdzić, jaką masz zdolność kredytową. W internecie znajdziesz masę informacji jak ją zwiększyć. Zastanów się też nad tym, jakie mieszkanie Cię interesuje — rynek pierwotny czy wtórny, centrum czy obrzeża itp. W tym poradniku znajdziesz fajne wskazówki, co zrobić krok po kroku https://infokonsument.pl/kupno-mieszkania-dewelopera/ . Mnie bardzo się przydały

  5. #5
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Mieszkanie

    Cytat Napisał Wowerenika Zobacz post
    Dostałam umowę na czas nieokreślony, dlatego najwyższy czas rozejrzeć się za własnym mieszkaniem. Jestem zielona w tym temacie. Jeśli macie dla mnie jakieś cenne wskazówki to chętnie z nich skorzystam. Nawet nie wiem, od czego powinnam zacząć.
    Jeśli chcesz kupić mieszkanie to polecam zdecydować sie na nowe lokum Mieszkanie deweloperskie ma wiele plusów:

    jest zwykle w fajnej nowej okolicy
    budowane jest według nowszycch standardów tak więc o wiele łatwiej będzie je ogrzać
    łatwiej jest wyremontować
    oraz nie będzie tak bardzo traciło na wartości w przyszłości jak mieszkanie z rynku wtórnego

    Proponowałabym jednak dobrze sprawdzić dewelopera. Poczytaj sobie o tym jakie są opinie, jakie były jego wcześniejsze realizacje oraz czy oferuje coś takiego jak rachunek powierniczy. http://pzfd.pl/rynek-pierwotny-nieruchomosci/
    Ostatnio edytowane przez cass ; 02-01-2018 o 14:26

  6. #6
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Mieszkanie

    Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to w kwestii mieszkania warto przede wszystkim zwraca uwagę na lokalizację. Nie tylko skomunikowanie z innymi dzielnicami, ale zwłaszcza to, czy po ewentualnej przeprowadzce będziesz mieć blisko do pracy. Ja jak kupowałam mieszkanie, to jeszcze zwracaliśmy uwagę na fakt, czy dzieciaki będą mieć blisko do szkoły.

  7. #7
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Mieszkanie

    Polecam Ci przeglądnąć Nowe mieszkania Rzeszów - Szklane Tarasy
    Są to nowe mieszkania w Rzeszowie prosto od profesjonalnego dewelopera. Ja mam pięky widok i w końcu normalne warunki, takie jak ja wymagam, a nie jak ktoś mi narzuca!

  8. #8
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Mieszkanie

    Jesli szukalabys mebli nowych to ja szczerze moge polecic salon Agata - ostatnio po tym, jak chcielismy zamowic naroznik od lokalnego producenta i zostalismy zrobieni w balona wyladowalismy wlasnie tam i powiem Ci, ze super. Dobra obsluga, chetni do pomocy sprzedawcy, a do tego fajna oferta.

  9. #9
    Wczytuje się Avatar Samantia
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Mieszkanie

    Zamierzasz brać kredyt i kupować mieszkanie? Według mnie nie warto, szczególnie w tych niepewnych czasach.

  10. #10
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Mieszkanie

    Od ustalenia kosztów

  11. #11
    Debiutantka Avatar ewerek
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Mieszkanie

    Zgadzam się z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz zdecydowanie nic ująć...

  12. #12
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Mieszkanie

    Najważniejsza oczywiście lokalizacja. Potem rodzaj i wielkość budynku (płyta czy cegła , ile mieszkań na klatce), czy jest winda i garaż, wysokość czynszu. No i oczywiście cena. Zniechęciłam się kiedyś krętactwem sprzedających - okazało się, ze do metrażu mieszkania w ogłoszeniu doliczyli metraż piwnicy...

    Nie wiem czy jest tutaj ktoś z Gdańska, ale jeśli tak to polecam mieszkania na Przymorzu. Moim zdaniem jedna z lepszych dzielnic Gdanska pod kątem poszukiwania mieszkania dla siebie.
    https://ogloszenia.trojmiasto.pl/nie...nsk/przymorze/
    Ostatnio edytowane przez ell ; 07-04-2021 o 11:41

  13. #13
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Mieszkanie

    Dzielenie się informacjami w takich tematach jest naprawdę ważne!

  14. #14

    Domyślnie Odp: Mieszkanie

    Gdybyście szukali dobrych porad odnosnie szafy do mieszkania - designerskich i eleganckich, robionych na wymiar, pasujacych do kadgo wnentrza - to warto zerknąć na artykul https://teczka.pl/wnetrza/szafa-prze...czy-to-pasuje/ na ten temat. Serdecznie polecam, jest super przydatny jak chcecie cos zmienic w mieszkaniu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wynająć czy kupić mieszkanie?
    By solarskaa in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-10-2017, 01:03
  2. Lusill - Blog
    By lusill in forum Czytnik blogów
    Odpowiedzi: 558
    Ostatni post / autor: 20-07-2016, 12:44
  3. Sprzedam mieszkanie w Puławach
    By anita1 in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-12-2015, 08:03
  4. Mieszkanie pod stanowiska fryzjerskie
    By nowy500 in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-10-2012, 10:29

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •