Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Jakie soczewki?

  1. #1
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    15

    Question Jakie soczewki?

    Witam serdecznie.
    Jakie soczewki są najlepsze? Pracuję na budowie. Z góry dzięki!

  2. #2
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Jakie soczewki?

    W przypadku leczenia zaćmy, na miejsce zmętniałej wszczepia się sztuczną. Wiem, bo babcia miała zabieg w Czechach. Dlaczego tam? Bo termin był 2 tygodnie od wizyty kwalifikacyjnej, a do tego w placówce Operacja zaćmy bez kolejek- Leczenie zaćmy | Polska Klinika babcia miała zagwarantowaną np. opiekę polskich lekarzy, leki okołozabiegowe w cenie, dokumentację medyczną w j.polskim, późniejsze wizyty kontrolne w kraju. A wszystko w ramach refundacji NFZ.

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Jakie soczewki?

    Biorąc pod uwagę to ile jest różnych rodzajów oraz firm produkujących soczewki wydaje mi się, że najlepiej zrobicie jeśli sprawdzicie jakiś dobry i rzetelny ranking soczewek - https://www.twojesoczewki.com/blog/s...epsze-ranking/. Dzięki niemi na pewno będziecie w stanie dobrać idealne soczewki dla siebie. Mnie takie rankingi oraz konsultacja z dobrym optykiem bardzo pomogły

  4. #4
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Jakie soczewki?

    Polecam przy okazji poczytać o tym - http://twojespojrzenie.pl/a/plqo,ast...m-co-to-objawy
    Przecież kluczowe jest uwzględnienie wady, a astygmatyzm wymaga już innego podejścia.
    Oczywiście kwestia taka, ile chcecie wydać, ale najważniejsze jest dopasowanie do wady, a nie ich wygląd.
    Zatem najpierw - badanie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. W jakie gry gracie?
    By Pitka in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-07-2018, 01:38

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •