Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 149

Temat: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

  1. #51
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?


  2. #52
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Dzięki

  3. #53
    Wczytuje się Avatar Karola019
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Piastów/WaWa
    Postów
    11

    Cool Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Nio a ja mam dylemata heeemm .
    Nie mam pojecia ktory zestaw wybrac
    ten :

    http://www.allegro.pl/item737386028_zestaw_lampa_uv_wiatrak_3x_zel_200xt ipsy_karuzela.html

    czy ten:

    http://www.allegro.pl/item740316112_super_zestaw_walizka_zele_tipsy_3_x_ 30_ml_zel.html


    Ten pierwszy jest nie dosc ze tanszy to jeszcze ma ta lampe ktora bardzo chce miec , he he powiedzcie mi szczerze cio o tym myslicie, na czyms uczyc sie musze i nie wiem co mam wybrac .
    Ja juz tak 3 tygodnie szukam i szukam i to w tym zestawie jest to i to ale za to w nastepnym nie ma tego ale za to jest cos innego i juz nie wiem co mam wybrac.
    Licze sie z tym ze do zestawu i tak pewno cos dokupie.
    Wogole powiedzice czy te firmy cos warte sa bo ja czytam to forum non stop i juz mi sie wszystko lasuje , pamietam ze o tej firmie NeoNail ktos dobrze mowil.....
    PoMoCy
    Jak ja nienawidzę Twojej generacji
    Twoja generacja chora od przemocy

  4. #54
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Wiesz co ja kupiłam ten drugi i nie dość ze był o 50 zł tańszy to miał 1 żel więcej, 3 a nie jedną gilotynę, 500 szablonów, 12 bloczków polerskich i chyba tyle samo pilników. Jednie tipsów miałam mniej. Walizkę którą dodają to fajna sprawa ale lepszy jest kuferek. Oblicz sobie najlepiej ile kosztują poszczególne produkty i który zestaw tak naprawdę wychodzi taniej.

  5. #55
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Ja bym wzięła pierwszy zestaw zdecydowanie
    po 1 lepsza lampa, po 2 tańszy... ten drugi zestaw strasznie drogi i ta lampa... ja bym wzięła pierwszy a za te pieniądze co byś musiała dołożyć do drugiego zestawu dokupiła jeszcze kilka rzeczy
    W tym drugim zestawie niby coś jest a praktycznie nic nie ma... połowa ceny to pewnie za walizkę a na początek nie jest Ci ona zupełnie potrzebna.

  6. #56
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    od razu jak zobaczylam ze nr 2 jest z cyprysowej to mnie zmrozilo.. wszystko tylko nie ten
    ten pierwszy ma śliczną lampkę nie wiem ile ona kosztuje, ale zdaje mi si się ze się nie opłaca w zestawie, to zalezy od ceny samej lampki.
    zerknij sobie szablony i pędle u 4nails, ozdóbki itp np w jackbal, żele np w tenne

    tego jest tak dużo że ciężko porównać

  7. #57
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    A ja nie wzięłabym żadnego, Ci sprzedawcy mający w nazwie neo i design nie mają najlepszych produktów, chociaż niektóre dziewczyny na forum wypowiadały się pozytywnie, ale to spora kasa, a nie wszystko na początek jest potrzebne, tym bardziej, że jak mówisz i tak kilka rzeczy musiałabyś dokupić. Za tę kaskę wolałabym kupić pojedyncze rzeczy nawet od kilku sprzedawców, ale tych sprawdzonych i polecanych.

  8. #58
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Ja tak własnie zrobiłam jak pisze samaron kupilam sama lampę a reszte dokupiłam oddzielnie i zele kupiłam takie jakie chciałam ,a nie takie jak dają w zestawie

  9. #59
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gniezno
    Postów
    1 187

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Ja dokładnie tez tak zrobiłam. Lampa kupiona osobno i żele, no i przybory. Tez miałam z tym problem- kupic zestaw czy wszystko osobno? Wyszło troszke drozej niz bym kupiła juz gotowy zestaw. Wczesniej na forum dowiadywalam sie jakie zele dziewczyny polecaja i kompletowałam.

  10. #60
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    to jest własnie plus, wyszło ci drożej ale masz tylko to co chciałaś

  11. #61
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Jakieś ozdoby to zawsze w gratisie dostaniecie, a skupić się trzeba na lampie, pędzlach i żelach.

  12. #62
    Wczytuje się Avatar Karola019
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Piastów/WaWa
    Postów
    11

    Talking Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Nio wlasnie ta lampa z pierwszego zestawu kosztuje jakies 180 zl (ta rozowa ktora b. chce ) , a jesli mialabym kupowac sama osobno to nie za bardzo wiem co tzn wiem ze na pedzel nie mozna zalowac,nie wiem ile pilnikow ile blokow polerskich, itd ale np jakie mam kupic zele to juz wogole nie wiem , poniewaz dopiero bede sie uczyc . Nie wiem czy leprze na poczatek sa te 3-fazowe czy moze 1-fazowe.

    Skompletowanie zestawu sama z lapma z pierwszego zestawu wyszloby mnie o wiele drozej .... i nie wiem co mam zrobic.
    Na poczatek chcialabym kupic zele na ktorych moglabym sie nauczyc robic tipsy a puzniej kupic leprze takie ktore sa dobre i sprawdzone . Ehh za pare dni moj dylemat siegnie 4 tygodni . Nigdy nie mialam takiego dylematu jak teraz.

    Z gory dziekuje za Wasze wsparcie
    Jak ja nienawidzę Twojej generacji
    Twoja generacja chora od przemocy

  13. #63
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gniezno
    Postów
    1 187

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Karola, poczytaj sobie te posty i bedziesz wiedziala wtedy jakie zele dziewczyny polecają, na jakich pracują, a także jaki sprzet jest potrzebny

    http://forum.wzorki.info/sprzet-do-p...polecacie.html

    http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...racujecie.html

    http://forum.wzorki.info/sprzet-do-p...do-zelkow.html

    To miłej lekturki

    a jak nie bedziesz czegos wiedziec to pytaj

  14. #64
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Cytat Napisał Karola019 Zobacz post
    Nio wlasnie ta lampa z pierwszego zestawu kosztuje jakies 180 zl (ta rozowa ktora b. chce ) , a jesli mialabym kupowac sama osobno to nie za bardzo wiem co tzn wiem ze na pedzel nie mozna zalowac,nie wiem ile pilnikow ile blokow polerskich, itd ale np jakie mam kupic zele to juz wogole nie wiem , poniewaz dopiero bede sie uczyc . Nie wiem czy leprze na poczatek sa te 3-fazowe czy moze 1-fazowe.

    Skompletowanie zestawu sama z lapma z pierwszego zestawu wyszloby mnie o wiele drozej .... i nie wiem co mam zrobic.
    Na poczatek chcialabym kupic zele na ktorych moglabym sie nauczyc robic tipsy a puzniej kupic leprze takie ktore sa dobre i sprawdzone . Ehh za pare dni moj dylemat siegnie 4 tygodni . Nigdy nie mialam takiego dylematu jak teraz.

    Z gory dziekuje za Wasze wsparcie

    moim zdaniem lepsze na początek 1 fazowe i jeżeli dopiero zaczynasz się uczyć to moim zdaniem nie ma sensu kupować za drogich pędzli. ostatnio kupiłam w sklepie za zeta dokładnie takie same nylonowe pędzle do żelu jakie są na allegro (tylko z inną rączką).
    do żelu nylonem mi się dobrze pracuje a także sobolem

    przeczytaj tematy podrzucone od martitka

  15. #65
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    3

    Domyślnie Pomżcie mi wybrać zestaw startowy!

    Witam ! Bardzo chciałabym się nauczyć przedłużać paznokcie. Na razie na kurs iść nie mogę, więc chcę sie sama troszkę nauczyć ale do tego potrzebne mi jest zaopatrzenie znalazłam na allegro kilka zestawów. Doradźcie mi proszę czy się opłaca kupić coś takiego i które byłyby by najlepsze. Z góry dziękuję za pomoc wklejam linki do zestawów :

    OGROMNY -47 elementów ZESTAW DO PAZNOKCI LAMPA UV (743030828) - Aukcje internetowe Allegro

    EM+ZESTAW+LAMPA UV, ŻELE,TIPSY+OZDOBY+SZABLONY (742900296) - Aukcje internetowe Allegro

    V&P ** WIELKI ZESTAW XXL : ŻELE+LAMPA+RESZTA (744093967) - Aukcje internetowe Allegro

  16. #66
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Pomżcie mi wybrać zestaw startowy!

    Nie doradzę Ci zestawu, bo nie znam żadnej z tych firm jeśli chodzi o żele. Ja na początek proponuję tanie produkty allepaznokcie, bo je sprawdziłam i wiem, że dobrze się trzymają.

  17. #67
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Pomżcie mi wybrać zestaw startowy!

    ja napisze tylko ze w 3 zestawie sa tipsy za 3,5zl z hurtowni z badziewiemprzynajmniej po tyle maja w hutrowni u nas chinczycy i sa gow** warte
    jesli reszta produktow jest taka jak te tipsy to bym zrobila jak radzi ivonatanie i przynajmniej sprawdzone

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  18. #68
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Pomżcie mi wybrać zestaw startowy!

    proponuje tutaj zajrzyj... ten temat już był poruszony być może coś znajdziesz dla siebie http://forum.wzorki.info/pomoc-pytan...-myslicie.html

  19. #69

    Domyślnie Odp: Pomżcie mi wybrać zestaw startowy!

    http://forum.wzorki.info/pomoc-pytan...-myslicie.html

    Jeszcze tutaj poczytaj http://forum.wzorki.info/pomoc-pytan...-poczatek.html
    może warto by było samemu skompletować wtedy będziesz miała pewność że nie masz niepotrzebnych rzeczy, trochę więcej roboty ale chyba warto

  20. #70
    No to..wpadłam Avatar majkarodzik
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Lubin
    Postów
    270
    "Gdyby życie było rajem, można by było obejść się bez lęku i bólu".

  21. #71
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Pomżcie mi wybrać zestaw startowy!

    Trzeci zestaw ma w skladzie produkty allepaznokcie i chyba ten jest najbezpieczniejszy. Pozostałych też bym się obawiała bo zupelnie nie znam nazw. Wejdź sobie jeszcze moze na stronę dobrarada.pl i tam zobacz. Moze sama skomponujesz sobie podobny zestaw i duzo taniej Dobrarada jest też na allegro pod nickiem dekorynka i ma polecane a tanie produkty.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  22. #72
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Pomżcie mi wybrać zestaw startowy!

    dziękuję za rady popatrzę na tych stronkach

    ---------- Dodano o godzinie 14:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:10 ----------

    Zestaw startowy do Ĺźelu nr.6 - Allepaznokcie.pl a co o tym myślicie ? opłaca się ?

  23. #73
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Pomżcie mi wybrać zestaw startowy!

    ja bym ci doradzała znaleźć naprawde dobre produkty (jeśli juz chcesz koniecznie na allegro) i kupić (samemu poskładać) zestaw- czy tak czy siak za przesyłkę zapłacisz tylko raz, ale wybierz jakies możliwie najlepsze produkty. te dwa pierwsze wydają mi sie o kant d***y rozbić zwłaszcza że dziwewczyny nie za dobrze oceniają te żele. jeśli tak bardzo się upieroasz na zestaw gotowy to z przymrużeniem oka można zerknąć na ten 3ci
    V&P ** WIELKI ZESTAW XXL : ŻELE+LAMPA+RESZTA (744093967) - Aukcje internetowe Allegro
    a z tej firmy ja mam akryl, nie jest jakiś tam rewelacyjny, ale taki w porządu, nie wiem jak u nich stoją żele.

  24. #74
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Pomżcie mi wybrać zestaw startowy!

    Osobiście bym skompletowała sama zestaw bo jesli kupisz żele niedobrej marki to będziesz się stersować,że robisz coś źle,a akurat może to być wina produktów...z drugiej strony na początku będziesz je bardzo marnować.Więc wybierz firmę, która jest pośrodku

  25. #75
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Pomżcie mi wybrać zestaw startowy!

    radziłabym skompletowac zestaw samemu..ale jezeli wolisz kupic którys z tych 3 w/w, to preferuje ten 3 uzywam zeli kolorowych z alle paznokcie i sa spoko jak na ta cene, próbowałam tez kiedys cleara i jak na poczatek tez nie jest zły..

    ---------- Dodano o godzinie 20:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:45 ----------

    zestaw srodkowy ma ładny kolor lampy..ale nic pozatym,zele sa do d..za przeproszeniem,nawet jak na poczatek..
    żeli tej 1 firmy nie znam wiec nie pomoge..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Allegro, Jaapee, doradzcie :)
    By Patii in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 04-09-2018, 10:30

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •