Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 149

Temat: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

  1. #101
    No to..wpadłam Avatar aga774
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Ja zaczynałam od tego zestawu Jestem zadowolona choć żele mam teraz od Dr ale jak do ćwiczenia jest ok Nie wiem jak z tipsami bo ja tylko formy używam,żele miałam te w różowych pojemniczkach a nie białych mam nadzieję że są ok.

  2. #102

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    a ja sobie urzywany zamówiłam do żeli :/ za 60zł chodziło mi o lampę 36w 4 lampy do tego żele jakiejś pewnie słabej firmy , ale do nauki będą musiały wystarczyć, pełny żel nabłyszczający z pędzelkiem. i podstawa primer, pilniki,ozdoby itd :/ za tą cene napewno było warto jakie te żele by niebyły

    http://allegro.pl/zestaw-do-tipsow-p...656226060.html

  3. #103
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Niektóre dziewczyny polecają nawet reni nail więc nie wiem czy takie słabe

    Ale nawet do nauki żele powinny być lepsze, bo skąd wiadomo czy to Wasza wina jak coś nie wyjdzie, czy to wina żeli.
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  4. #104

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    ja własnie na temat tej firmy słyszałam różne opinie więc ocenię jak sama przetestuję jakiś przeźroczysty żel mam już więc chodziło o biały i mleczny No i o lampę bo mam jeszcze w spadku po mamie pegy sage z przed ok 13 lat i co dziwne jeszcze świeci <haha> no ale już czas żeby ją na emeryturę wysłac

  5. #105
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Dziękuje Ci bardzo teraz wiem że dobrze zrobiłam A myslałam nad tym zestawiem chyba ze 2 tygodnie juz mój mąż się ze mnie śmiał! Pozdrawiam i mam nadzieję że ja niedługo dodam zdjęcia moich pazurków

  6. #106

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    andzia2209 nie znam tych żeli wiec trudno mi powiedzieć czy są dobre, ale lampa, pilniczki, gilotyna, i cała reszta na pewno ci się przydadzą. Cena jest mała ale jak żele okażą się dobre to było warto kupić. Do nauki napewno będą się nadawały potem zawsze możesz zmienić żele

  7. #107
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Agnieszka-x wielkie dzięki własnie tez tak pomyślałam wrazie czego w każdej chwili moge przecież wymienic żele a sprzed za taka cene to dobry interes! Dam znac jak zrobie swoję pierwsze pazurki i ocenie czy było warto Życze miłego Poniedziałku

  8. #108
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Ja zaczynałam też na zestawie z Allegro i jestem nie zadowolona, i tak z czasem musiałam dokupić sobie większość rzeczy , przeważnie wrzucają najgorsze barachło , nie mówię że zawsze ja myślę że lepiej skompletować sobie samemu zestawik

  9. #109
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Żele Z tego zestawu, na pewno zużyj tylko na ćwiczenia, bo sa do bani, zrazisz się do tej pracy. Kupuj inne żele od razu mówię, I-Nails, Modena, Basic, tanie i sprawdzone.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  10. #110
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Cześć dziewczyny!
    Też jestem zainteresowana kupnem zestawu startowego, zastanawiałam się długo nad tym czy kupić gotowy zestaw, czy skompletować go sama, czytałam dużo opinii. Jednak zdecydowałam, że na poczatek wolę gotowy Ale nie mam zielonego pojęcia jaki wybrać, bo dużo czytałam na ten temat i opinie sa tak podzielone, że zgłupiałam mam kilka na oku i chciałabym, żebyście doradziły

    ZESTAW DO ZELU LAMPA UV 3x15ml ŻEL MEGA ILOŚĆ (1666035499) - Aukcje internetowe Allegro

    DUŻY ZESTAW 6xŻELE+TIPSY+LAMPA UV+.....= WSZYSTKO! (1660548093) - Aukcje internetowe Allegro

    A&P ZESTAW DO ŻELU nr.7. naklejki 3D gratis ! (1652198142) - Aukcje internetowe Allegro

    i jeszcze ten co andzia2209 ZESTAW LAMPA UV 36W, ŻELE 3x15, TIPSY, KLEJ,PILNIK (1677601791) - Aukcje internetowe Allegro , bo wydaje się być ciekawy. Więc jak Ci przyjdzie, to mogłabyś napisać czy warto było? Bo też bym wzięła jeśli coś.
    Chyba, że doradzicie mi któryś z pozostałych. Z góry dziękuję

  11. #111
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Pierwszy i drugi zdecydowanie odpada, lampy są tylko 14 watowe, na 2 żarówki. Poza tym tak to wszystko potaniało, że wydaje mi się, że nie ma różnicy w jakości, wszyscy biorą od tego samego chińczyka, tylko naklejki z logo mają inne. Zwracać uwagę na lampy, a reszta... jestem pewna, że prawie każdą inną rzecz z tych zestawów wymienicie na lepszą po krótkim czasie.


  12. #112
    Nałogowiec Avatar butterfly 1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    407

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Gdybym miała wybrać z tych czterech wybrałabym ten trzeci i dokupiłabym jeszcze primer , płyn do czyszczenia pędzelków i płyn do dezynfekcji rąk ,bo chyba tego tam nie ma. Ja też mam zestaw startowy ale z sunny nails i jestem z niego zadowolona ale nie mam porównania z innymi firmami no i jestem na etapie nauki więc nie jestem jeszcze wymagająca.

  13. #113
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    właśnie ja też będę na etapie nauki, więc nawet nie wiem co będzie najlepsze a może coś takiego?
    jaapee :: ZESTAW Startowy (Z9) z lampa UV 36W!
    co o tym sądzicie? Kurcze, nie wiedziałam, że to będzie takie trudne, żeby się zdecydować na coś

  14. #114
    Rozkręcanko Avatar anetta280
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    małopolska
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    myleek bardzo fajny zestaw, ja chyba bym się skusiła, tylko jedna uwaga jeśli chciałabyś pracować na formach to proponuję zakupić szerokie, są zdecydowanie lepsze

  15. #115
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Dzięki bardzo, może się jednak skuszę na ten zestaw mam nadzieję, że żałować nie będę i za jakiś czas będę mogła się chwalić swoimi pracami

  16. #116
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Bardzo fajny zestaw
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  17. #117
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Teraz już się zdecydowałam zamawiam! Dzięki

  18. #118
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    mi pierwszy zestaw kupili rodzice w gimnazjum jak bylam w londynie z argosu i to byl najwiekszy blad ))

  19. #119
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    ja też pierwszy zestaw kupiłam z allegro, ale z taką totalnie bublowatą lampą i niestety ile stresu się najadłam to moje.... Po pół roku kupiłam normalną tunelową i używam jej po dziś dzień a i produkty zaczęłam kompletować osobno z hurtowni a nie z allegro.

  20. #120
    No to..wpadłam Avatar pysialali
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Również pierwszy zestaw miałam z allegro. Lampę mam do dnia dzisiejszego i nie moge na nia zlego slowa powiedziec. Zele były firmy simply nails i to na nich sie uczyłam. Byłam zadowolona bardzo i jezeli bym miała komuś polecić zestaw na początek to właśnie ten. Był super

  21. #121
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Nowogród Bobrzański/k. Zielonej Góry
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    ja takze swoj pierwszy zestaw zakupilam na allegro, akrylowy byl od naildesign i kompletnie nie umialam sie nim bawic ;/ akryle pozostaly mi do dzis ale jakos brak checi by ich uzywac . zas zelowy kupilam z zelami bodajze sunny nails i przezroczysty i rozowy wydawalo mi sie ze sa ok ( bialy byl okropny ) ale jak dokupilam kolejne zele m.in ibd , to dopiero wtedy zobaczylam roznice

    teraz po ponad roku nie kupilabym juz zestawu na allegro, wolalabym kompletowac sama bo i tak wiele potrzebnych rzeczy musialam dokupic ;/

  22. #122
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Cytat Napisał kobitka Zobacz post
    ja takze swoj pierwszy zestaw zakupilam na allegro, akrylowy byl od naildesign i kompletnie nie umialam sie nim bawic ;/ akryle pozostaly mi do dzis ale jakos brak checi by ich uzywac . zas zelowy kupilam z zelami bodajze sunny nails i przezroczysty i rozowy wydawalo mi sie ze sa ok ( bialy byl okropny ) ale jak dokupilam kolejne zele m.in ibd , to dopiero wtedy zobaczylam roznice

    teraz po ponad roku nie kupilabym juz zestawu na allegro, wolalabym kompletowac sama bo i tak wiele potrzebnych rzeczy musialam dokupic ;/

    01. Zestaw startowy do żelu nr.1 różowa lampa - 6 x żel plus 10szt. naklejek 3D gratis ! - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna
    Czy Waszym zdaniem ten zestawik jest godny polecenia? Jeżeli chodzi o jakość żeli i materiałów z tej firmy jest dobra?

  23. #123
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Po pierwsze przejrzyj cały ten temat.. ma tylko 5 stron

    po drugie : http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-...paznokcie.html (wyszukiwarka nie gryzie )

    ________________________________________


  24. #124
    Rozkręcanko Avatar AguchaG
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)


  25. #125
    No to..wpadłam Avatar kalaa
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    247

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    AguchaG - jeśli chodzi o tą lampę, to mogę polecić, mam taką samą i działa bez zarzutu a jeśli chodzi o produkty allepaznokcie, to zajrzyj do tematu o tych produktach, poczytaj czy będą Ci odpowiadały. http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-...paznokcie.html
    Na początek myślę, że taki zestaw byłby ok.. pozdrawiam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Allegro, Jaapee, doradzcie :)
    By Patii in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 04-09-2018, 10:30

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •