Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki 126 do 149 z 149

Temat: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

  1. #126
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Jarosław
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    witajcie dziewczyny jestem na etapie wyboru zestawu no i standardowo pierwsze co to allegro przeszukałam
    wpadł mi w oko taki zestaw :

    ZESTAW LAMPA UV 36W, ŻELE 3x15, TIPSY, KLEJ,PILNIK (2057186291) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    co o nim sądzicie.

    dziękuje

  2. #127
    Debiutantka Avatar Jezabel
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Też jestem zainteresowana opinią na temat tego zestawu :-)

  3. #128
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Jarosław
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    już kupiłam dwa tygodni jak wybieram i wybrać nie mogę,więc już wybrałam. Myślę że nie popełniłam dużego błędu. Wszystko ma co potrzebne na początek. Jak już dotrze do mnie to się wypowiem.
    Dziękuje dziewczyny za wszystkie wskazówki które znalazłam
    pozdrawiam

  4. #129
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Witam
    Chciałabym zakuić też taki zestaw startowy. Bardzo proszę o opinie

  5. #130
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Jaki ?
    Nie podalas linka...
    Agnieszka

  6. #131

  7. #132
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Witam jestem tu nowa.przepraszam,ale się podłącze pod ten temat-nie będę tworzyć nowych tematów(też to samo napisałam sprzęt do żelków-bo nie wiedziałam w którym powinnam napisać,za co moderatorzy przepraszam ).duzo czytałam ale potrzebuje rady który zestaw z tych dwóch wybrałybyście?

    04. NOWY ZESTAW LAMPA UV 36W, ŻELE 3x5, TIPSY KLEJE PILNIKI - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna
    czy
    jaapee * BIG ZESTAW DO ŻELU * LAMPA 36W+ZELE+... (2785963526) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


    bardzo dziękuję odpowiedź

  8. #133
    Rozkręcanko Avatar katrina89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Londyn / UK
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    ja zakupilam zestaw z ebay, wiem ze jakosc nie bedzie szalowa za ta cene ale chcialam zobaczyc czy to jest w ogole dla mnie zanim wydam setki funtow na szkolenie i na wszystko co mi potrzebne

    zobaczymy

  9. #134
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Katrina przykro mi ale tanie zestawy czesto moga zniechecic i nie bedziesz chciala tego robic bo np pazurki sie nie beda trzymac... Moze nie przez Twoja niewiedze ale przez kiepska jakosc produktow.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  10. #135
    Rozkręcanko Avatar katrina89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Londyn / UK
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    Katrina przykro mi ale tanie zestawy czesto moga zniechecic i nie bedziesz chciala tego robic bo np pazurki sie nie beda trzymac... Moze nie przez Twoja niewiedze ale przez kiepska jakosc produktow.
    bede robic tylko na sobie wiec luz, nie boje sie ze by sie nie trzymaly czy cos tylko chodzi mi o samo nakladnie zelu czy cos tam takie rzeczy.
    Jesli bym widziala ze cos z tego bedzie zainwestuje w kurs i reszte, na razie nie widze sensu jesli nie wiem co chce robic, zawsze lubilam sobie zdobic naturalne paznokcie od kiedy mialam 15lat, jednak juz troche czasu minelo a teraz nie wiem sama, nie chce wywalac 500-700funtow w bloto na kurs i kolejne tyle na sprzet jesli bym miala nie miec do tego drygu.
    moze zle mysle ale zobaczymy

    lampe juz mam kupilam osobno zeby nie byla taka najgorsza znow jak cos to sprzedam dalej, a reszta z zestawu.
    jutro przyjdzie to zobaczymy, co ma byc to bedzie

  11. #136
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    zakup zele i inne produkty do stylizacji u dobrej rady, tanizna a jakosc dobra i bedzie sie trzymalo i nie wydasz majatku ja tez zaczynalam od byle czego i zaluje bo wyrzucilam kase w bloto...

  12. #137
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Katrina wiadomo kazdy przedstawia swoj punkt widzenia, ale nie jestes pierwszą osobą na forum która kupila zestaw z allegro a pozniej sto pytan dlaczego sie cos dzieje, dlaczego sie nie trzyma itp. Nie bedziesz wiedziala, czy to wina aplikacji, czy kiepskiej jakosci produktow... ale jak sobie tam chcesz. Ja trzymam kciuki i podziwiam za odwage ze chcesz probowac

    i nie odbierz mnie zle, po prostu juz wiem ze pozniej jest placz i zgrzytanie zebow hihi
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  13. #138
    Rozkręcanko Avatar katrina89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Londyn / UK
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    mieszkam w UK wiec przesylka jak za zboze by mnie wyniosla nie oplaca sie kompletnie

    na razie na sobie poprobuje.
    Ale na kurs chcialabym isc bardzo. Od 15 roku zycia chcialam ale zawsze mi kazdy wmawial zeby isc na studia bo 'co to za praca' i na kurs kasy nie mialam, teraz na szczescie zarabiam sama i nikt mi nie bnedzie rzadzil wiec jako ze ja uparciuch to na kurs pojde predzej czy pozniej, zalezy od kasy i tego czy bede miala przerwe na studiach na troche zeby sobie cwiczyc po kursie
    jesli bede miala czas

    prosze o nie cytowanie postów, które znajdują sie bezposrednio nad naszym //Nanami
    Ostatnio edytowane przez nanami7 ; 09-07-2013 o 00:35

  14. #139
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Najlepsze sklepy z przyborami do paznokci na Allegro.pl

    Hej dziewczyny
    Chcę zakupić swój pierwszy zestaw żelowy i znalazłam coś takiego:
    Zestaw Żelowy za 99zł? TAK 33 Elementy MEGA JAKOŚĆ (3521081101) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Zamówiłabym pewnie od razu ale koleżanka namawia mnie, żebym wzięła sobie od razu lepszą lampę, a nie taką małą i u tej samej osoby poleca mi zestaw, który kosztuję ale że zamówię "raz a dobrze":
    GIGA ZESTAW Żelowy Dla Każej Profesjonalistki! (3506584444) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Nie jestem profesjonalistką ale koleżanka twierdzi, że apetyt wzrośnie w miarę jedzenia i po co wydawać dwa razy i trzymać stary sprzęt?
    Na tą osobę sprzedającą się zdecydowałam, bo ma po jednym neutralnym i negatywnym komentarzu a u innych jest tego pełno i się boję oszustwa. Zamawiał ktoś u tego sprzedającego? I który zestaw byście polecały?

  15. #140
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Różnica między jednym a drugim zestawem jest taka,że głownie jest inna lampa i(poczytaj troszkę) ta z droższego zestawu nie jest polecana przez dziewczyny
    http://forum.wzorki.info/sprzet-do-p...uv-led-23.htmlZ kolei ta druga lampa jest na jedną żarówkę i długo będzie utwardzać.Znalazłam np. taką lampę u tego sprzedawcy:
    LAMPA UV 36W Do Manicure Żelowego, Hybrydowego (3511704994) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.Uważam że jest trochę lepsza.
    Ogólnie na początek do nauki oba zestawy są ok,wszystko zależy od tego, ile zamierzasz wydać na zestaw,ja np.wolałabym sama wybrać żele i płyny z różnych aukcji nawet u tego samego sprzedawcy,ale musisz sama zdecydować.


  16. #141
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    No do tej małej się trochę zniechęciłam. Ta duża w tym droższym zestawie to nie LED tylko LCD wyświetlacz a tak jest na 4 żarówki.
    A oprócz tego co jest w zestawie, musiałabym coś domawiać, co byłoby niezbędne od samego początku?
    Takie kompletowanie osobno wyszłoby mi trochę drożej jak patrzyłam, więc chyba się zdecyduję na ten drugi zestaw

  17. #142
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    W tym zestawie jest wszystko co niezbędne,płyny itp.Link do tematu o lampach jest ogólnie o wszystkich lampach. Chciałam,żebyś oceniła co piszą dziewczyny,które miały dokładnie taką lampę jaką Ty chcesz.Że się zacina itd.,ale i tak jest lepsza od tej małej.


  18. #143
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Najlepsze sklepy z przyborami do paznokci na Allegro.pl

    Zielona powiedz jaka kwote chcialabys przeznaczycna lampe i inne produkty?i nie biez tych malych lamp na 1 czy 2 zarowki bo sa slabe i nawet na pozatek nie warto takich lamp kupowac.kiedys taka miala i ona nawet nie wszystkie zele utwardzala.wiec lepiej drozsza a lepsza czyli LCD lub poprostu tunelowa.

  19. #144
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Zamówiłam telefonicznie u tego sprzedawcy ten zestaw z lampą LCD

  20. #145
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Wszystkim dziewczynom chcącym kupić gotowy zestaw polecam kupienie wszystkiego osobno i z takiej firmy jak same chcecie. Wyjdzie drożej i to sporo ale przynajmniej wiecie, że to dobry wybór i wszystko będzie się trzymać dłużej niż tydzień.
    Ja dopiero moja przygodę zaczynam i właśnie do takich wniosków doszłam bo znalazłam świetny zestaw z lampa i kuferkiem i frezarka żelami i płynami plus jakieś tam gratisy i to kosztowało 300zł ALE wyczytałam tu na forum, że żele które oferują są słabe więc pomyślałam, że sama sobie skompletuję zestawi tak za lampe lcd z suszarka, żel baza x2, żele kolorowe x4,żel do frencha,żel cover,6brokatów,zestaw pędzelków,cleaner,primer,aceton,frezarka aurora 3000,tipsy 100szt,patyczki bambusowe,palec do ćwiczeń,gilotynka,nabłyszczacz,oliwka,klej,polerka , sonda do ozdób, wyszło mi 350zł. Firmy zamawiałam tak żele z Silcare wszystkie, lampa 36W z wbudowana suszarka z allepaznokcie,nabłyszczacz z silcare też,primer też, oliwka też,cleaner też, a klej z IBD. czyli 50zł więcej niż zestaw gotowy i niemam kuferka ale wolę jakość mam tylko nadzieję, że się nie zawiodę przekonamy się za jakiś czas napewno wyrażę swoją opinię na temat tych firm zobaczymy czy faktycznie były warte poleceniaPóki co to sprawdziłam tylko frezarke i jestem zadowolona.

  21. #146
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Jeśli trafi się dobra aukcja z dobrej jakości produktem to nie widzę przeszkód żeby kupować gotowe zestawy, czasem bardzo pomagają.

  22. #147
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    A ja ostatnio zobaczyłam takie zestawy hybrydowe: ZESTAWY HYBRYDOWE - zestawy neonail semilac estetiq biokur . Może Was zainteresuje, bo ja myślę nad EIYO mini.

  23. #148
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    ten akurat zestaw jest ok.a lamy tunelowe bardzo dobre dluzej się utwardza wszystko ale lepiej niż w ledowych.jezeli to na początek to super.pozniej będziesz tylko dokupować wszystko.

  24. #149
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    No ja tylko zestawów używam, a Wy kobietki?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Allegro, Jaapee, doradzcie :)
    By Patii in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 04-09-2018, 10:30

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •