Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Jakie buty do biegania polecicie?

  1. #1
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Jakie buty do biegania polecicie?

    Które buty do biegania są najlepsze? Które polecacie? Ponoć New Balance się do tego nadają. Miał ktoś z Was takie buty i powie który model najlepiej wybrać itp? Powiem, że biegam czysto amatorsko, w zasadzie codziennie rano i czuję już jak kolana zaczynają mi siadać od biegania po betonie w jakichś cichobiegach.

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    506

    Domyślnie Odp: Jakie buty do biegania polecicie?

    Cytat Napisał jagnam Zobacz post
    Które buty do biegania są najlepsze? Które polecacie? Ponoć New Balance się do tego nadają. Miał ktoś z Was takie buty i powie który model najlepiej wybrać itp? Powiem, że biegam czysto amatorsko, w zasadzie codziennie rano i czuję już jak kolana zaczynają mi siadać od biegania po betonie w jakichś cichobiegach.
    New balance to dobra firma chociaż moim zdaniem przereklamowana. W dużej mierze płacisz tutaj za znaczek i reklamę, w którą inwestują naprawdę duże pieniądze. Jeśli dobrze poszukasz to znajdziesz o wiele lepsze parametrami obuwie oraz w lepszej cenie ( poszukaj teraz bo w sklepach są duże promocje).
    Fajne buty ma na przykład Iguana ( są dedykowane biegaczom)

    Na beton najlepiej moim zdaniem kupic sobie buty z płąską podeszwą Są najwygodniejsze i zapewniają duża amortyzację. A i wiem co czujesz aktualnie.Sama próbowałam biegać w trampkach i zbyt wygodnie nie jest. Jak wybrać buty do biegania? - FitRepublic.pl - fitness i zdrowe żywienie
    Ostatnio edytowane przez ell ; 25-01-2018 o 12:51

  3. #3
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Jakie buty do biegania polecicie?

    Idź do sklepu dla biegaczy, tam personel ma szkolenia zrobione i oni Ci powiedzą jaki but do jakiego typu stopy i do jakiego typu biegania po jakiej nawierzchni

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Jakie buty do biegania polecicie?

    Porządne sportowe muszą być, koniecznie lekkie. Na https://butymodne.pl/sportowe-damskie-c257903.html takie można zamówić, dobre ceny mają i różne modele do wyboru. Nie ma problemów z rozmiarem, w razie czego można za darmo odesłać. Takie buty do biegania najlepiej mieć tylko do tego celu przeznaczone. Już w nich nie chodzić normalnie. Można na zakupy czy spacery zakupić druga parę.

  5. #5
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Jakie buty do biegania polecicie?

    Zdecydowanie nie ma jednych idealnych butów do biegania, bo każde powinny być dopasowane indywidualnie do stopy i do naszych oczekiwań - głównie pod kątem tego ile biegamy i po jakiej nawierzchni. Najlepiej iść do specjalistycznego sklepu i przymierzyć przynajmniej kilkanaście różnych par, żeby zobaczyć różnicę i wybrać takie najbardziej odpowiednie

  6. #6
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    545

    Domyślnie Odp: Jakie buty do biegania polecicie?

    Może Newbalance?
    Mam je i bardzo polecam. Najlżejsze buty jakie testowałam oraz bardzo wygodne. Można w nich szybko śmigać. Cholewka bardzo przewiewna, w sam raz na gorące dni. Na chodnik, asfalt jak najbardziej.


    Dobrze jest poszukać butów w sklepach online, ceny w takich miejscach są o wiele niższe niż w sklepach stacjonarnych:
    https://www.butomaniak.pl/


    Świetne buty oryginalne damskie dostaniecie tutaj.

    Ostatnio edytowane przez cass ; 26-05-2022 o 09:37

  7. #7
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Jakie buty do biegania polecicie?

    Z doświadczenia polecam najpierw zacząć biegać, a dopiero później kupić buty.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Gdzie kupię fajne buty sportowe
    By jagnam in forum Moda i Zakupy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-07-2018, 02:31
  2. W jakie gry gracie?
    By Pitka in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-07-2018, 01:38
  3. Jakie buty sportowe na wiosnę
    By ell in forum Moda i Zakupy
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-04-2018, 09:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •