Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Jakość powietrza w domu

  1. #1
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    54

    Domyślnie Jakość powietrza w domu

    Witajcie,
    czy zauważyłyście ostatnio modę na oczyszczacze powietrza? Bardzo dużo się pojawia reklam itp. na temat tych urządzeń. Na początku pomyślałam, że to pewnie kolejny cudowny wynalazek... Ale dostałam taki oczyszczacz na urodziny. Średniej klasy, jak sprawdzałam w internecie kosztował około 600 zł. I co się okazało? Minęły 3 tygodnie i bardzo żałuję, że sama wcześniej nie zainwestowałam w taki sprzęt. Jestem alergiczką, a teraz oddycha mi się dużo swobodniej, mniej kicham i ogólnie czuję się lepiej. Jestem naprawdę pod wrażeniem. Słyszałam, że bardzo dobre oczyszczacze ma firma LG, ale na przykład takie cudo https://remont.biz.pl/oczyszczacze-p...eze-powietrze/ kosztuje już nieco więcej. Teraz jednak widzę, że warto. Bardzo fajne jest to, że można monitorować czystość powietrza z telefonu komórkowego. Moje urządzenie niestety nie ma takiej opcji. Póki co będę korzystała z prezentu, ale w przyszłości pomyślę nad kupnem lepszej maszyny
    A Wy? Ma któraś z Was oczyszczacz powietrza w domu? Czujecie różnicę?

  2. #2
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Jakość powietrza w domu

    Uważam że to naciąganie naiwnych.

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Jakość powietrza w domu

    no co Ty gadasz. te urządzenia są swietne, na zachodzie to standard. tylko w polsce dziwne że przy tym smogu nadal malo sie używa

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Jakość powietrza w domu

    Pierwszy oczyszczacz powietrza również dostałam w prezencie jednak niedawno całkowicie padł i stanęłam przed wyborem nowego. Po długich poszukiwaniach zdecydowałam się na oczyszczacz sharp KC-A60EUW - https://ranking-oczyszczaczy.pl/rece...arp-kc-a60euw/ przekonał mnie do siebie tym,ze posiada funkcje jonizacji oraz nawilżania powietrza co daje spore efekty w szczególności zima jak załączone jest ogrzewanie w domu. Jak dalej szukasz to zdecydowanie zapoznaj się z tym modelem. Pracuje cichutko, sam dobiera swój tryb pracy w zależności od potrzeb pomieszczenia i ma blokadę przed dziećmi żeby nic na nim nie popstrykały.

  5. #5
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Jakość powietrza w domu

    Na zewnątrz jest tyle smogu, że nic dziwnego, że i w domu powietrze nie jest najlepszej jakości :/ U siebie w domu mam oczyszczacz powietrza, który zamawiałam na https://www.oddechtozycie.pl/ , i dzięki temu możemy oddychać naprawdę czystym i świeżym powietrzem A jak wychodzimy na zewnątrz, to zawsze zakładamy maski antysmogowe. No chyba, że powietrze jest akurat dobrej jakości

  6. #6

    Domyślnie Odp: Jakość powietrza w domu

    Ja też nie do końca byłam przekonana do takiego urządzenia, ale moja siostra kupiła i bardzo zachwalała. Pomyślałam, że czego nie, skoro faktycznie działa. Kupiłam oczyszczacz z stadler form , a konkretnie model
    roger. I szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem. Dużo lepiej się oddycha, samopoczucie również się poprawiło i wstaję rano o wiele lepiej wypoczęta. Okazało się, że ma jeszcze dodatkowe zastosowania. Mam w domu ciemne meble, więc mimo tego, że wycieram kurze codziennie, to zawsze coś na nich osiadało. Od kiedy mam oczyszczacz problem sam się rozwiązał

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jaka klimatyzacja do domu?
    By amelia90 in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 11-06-2022, 21:36
  2. Dystrybutor z woda do domu
    By kinimini in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-02-2018, 12:06
  3. Kredyt na dokonćzenie budowy domu
    By merlina in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-10-2017, 12:31
  4. Cos dla pan :)
    By Jade in forum Humor :)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 19-04-2009, 23:59

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •