Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Kuba i Meksyk

  1. #1
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Kuba i Meksyk

    Dziewczyny, podróżujecie?
    Chcemy zrobić jeden z egzotycznych kierunków, ale nie wiemy, na jaki się zdecydować.
    Interesuje nas głównie zwiedzanie.
    Czy może byliście w którymś z wymienionych?
    Trochę o nich czytaliśmy i wygląda na to, że w każdym z wymienionych miejsc tych atrakcji jest po prostu ogrom.

  2. #2
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Kuba i Meksyk

    Cudowny pomysł. Oba kraje są niesamowite - widziałam zdjęcia znajomych z Kuby. Coś pięknego.
    To takie kierunki, które trzeba zaliczyć. Ja już mam za sobą wymarzoną wyprawę z biurem - zrobiłam Paragwaj, Brazylię i Argentynę z Logostour.
    Coś niesamowitego. Każdy kierunek oferował coś wyjątkowego - było warto, nie żałujemy ani jednej, wydanej złotówki.
    Jeśli tylko finanse pozwalają, to nie ma się nad czym zastanawiać.

  3. #3
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kuba i Meksyk

    No właśnie oni mają m.in. ten kierunek, o którym pisałam.
    A możesz mi podpowiedzieć, dlaczego akurat z nimi się wybraliście na tę wycieczkę?
    Brakuje mi kogoś, kto by mi dokładnie opisał ten wypad. W sensie - jak wygląda on od środka ;-)


    P.S. Współpracowaliście kiedyś ze skupem aut w Prudniku- https://skupautzagotowke.net/skup-aut/prudnik/ ?
    Ostatnio edytowane przez monkas ; 25-01-2021 o 13:23

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Kuba i Meksyk

    Poszukajcie na FB - pewnie mają swój profil. Dodaj komentarz z pytaniem o konkretny kierunek - na pewno ludzie do ciebie napiszą.
    Logos tour mieliśmy z polecenia. Moi rodzice byli z nimi w Chinach i bardzo im się podobało.
    W ich przypadku to była pierwsza od lat wycieczka zorganizowana, dotychczas zawsze jeździli na własną rękę, tak więc trochę wymagań mieli.

  5. #5
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kuba i Meksyk

    Zostawiłam zapytanie na grupie FB i kilka osób mi odpowiedziało. Ogólnie oceny na plus. Ktoś tam pisał, że dla niego program był zbyt intensywny, ktoś też napisał, że brakowało mu zobaczenia jakiegoś tam miejsca podczas wyjazdu. Ale to drugie uważam za dziwne, bo przecież program całej wycieczki jest doskonale znany jeszcze przed rezerwacją wyjazdu. Wymieniłam również trochę maili z Logostour. Mój facet twierdzi, że lecimy, bo nie ma się nad czym zastanawiać ;-)

  6. #6
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Kuba i Meksyk

    Nie ma opcji, żeby ludzie się o nic nie przywalali, tym bardziej że każdy ma tam jakieś swoje widzimisię.
    Wiem, jak jest na wyjazdach - ludzie są, jacy są.
    Jeśli jesteś normalna, to z wycieczki z Logos tour na pewno będziesz zadowolona.
    To nie jest zwiedzanie byle jakich kierunków, tylko naprawdę zaliczane wyjątkowych miejsc.
    Powodzenia.

  7. #7
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Kuba i Meksyk

    Wydaje mi się, że Kuba jest ciut popularniejsza wśród turystów. W każdym razie mam kilku znajomych, którzy już Kubę zaliczyli i kilku, którzy mają taki cel

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •