Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Wykładzina do sypialni

  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Wykładzina do sypialni

    Co sądzicie o wykładzinie? Czy obecnie stosuje się już wykładziny czy calkkowicie wyszły z mody?

    Bo zastanawiam się nad połozeniem takiej w sypialni

  2. #2
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Wykładzina do sypialni

    Cytat Napisał ell Zobacz post
    Co sądzicie o wykładzinie? Czy obecnie stosuje się już wykładziny czy calkkowicie wyszły z mody?

    Bo zastanawiam się nad połozeniem takiej w sypialni

    Nie wyszły z mody.Raczej zmieniły sie ponieważ obecnie wykładziny wyglądają zupełnie inaczej niż kiedyś. Sama zdecydowałam sie na wykładzinę winylową zamiast paneli ( mam w praktyzcnie całym mieszkaniu). Z kolei w pokoju dziecka i w gabinecie mamy wykłądzinę dywanową.
    Tradycyjna pętelkową
    Wykładziny pętelkowe
    Zastanawiałam sie ostatnio czy w sypialni również nie połozyć.Ale takiej z dugim włosiem ( tak aby ramo jak sie wstaje to stawać na miłą wykładzine).
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 09-03-2018 o 09:15

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Wykładzina do sypialni

    Wykładziny są wygodne - przejedziesz odkurzaczem albo mopem, w zależności od rodzaju wykładziny i już jest czyściutko No i łatwiej wymienić wykładzinę niż np. parkiet...

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Wykładzina do sypialni

    To zalezy od nas... klasyka nigdy nie wyjdzie z mody tak naprawde. Kolezanka z pracy jaki czas temu robila remont salonu na wzor takiego prawdziwego salonu wizytowego - urzadzonego z klasa. W salonie ma dywan z salonu agaty na calej powierzchni - dokladnie taki jak ja pamietam z czasow dziecinstwa, ale teraz patrze na niego juz zupelnie inaczej. Salon jest naprawde elegancki, ze stylem - cudowna klasyka - robi wrazenie i nie ma tam ani pierwiastka "przestarzałej aranżacji"

  5. #5
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Wykładzina do sypialni

    Mi się wykładziny w sypialni podobają. I są bardzo wygodne.

  6. #6
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Wykładzina do sypialni

    Wszystko jest kwestią gustu. Ja tam lubię stonowane, dopasowane kolory więc i wykładzina musi komponować się z resztą sypialni. Ostatnio to nawet pościel kupuję pod kolor zgodnie z tymi sugestiami. Myślicie, że zwariowałam, czy po prostu taka ze mnie estetka?

  7. #7
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Wykładzina do sypialni

    Według mnie wykładzina w całym pomieszczeniu nie jest dobrym pomysłem. Teraz mamy znacznie więcej lepszych rozwiązań. Przede wszystkim wystarczy, że zamówisz jakiś fajny dywan, który będzie pasował do wystroju sypialni, zerknij sobie na stronę: https://panidywanik.pl/ to sklep, który ma bardzo duży wybór wariantów, kolorów i przede wszystkim rozsądne ceny dywanów.

  8. #8
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Wykładzina do sypialni

    spójrz sobie na Forbo Flooring moim zdaniem jedne z lepszych wykładzin jakie mamy w Polsce. Dodatkowy plus za polskiego producenta i tysiące wzorów do wyboru. Pełen profesjonalizm

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Aranżacje wnętrz
    By farbstift in forum Nasze Hobby
    Odpowiedzi: 420
    Ostatni post / autor: 31-01-2023, 22:51

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •