Pokaż wyniki 1 do 20 z 20

Temat: Plany na wakacje

  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Plany na wakacje

    Chciałabym wyjechać za granice na wakacje.
    Macie jakieś zaufane biura podróży?
    Fajne miejsca ?

    Ewentualnie polecicie coś w Polsce?

  2. #2
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Plany na wakacje

    Cytat Napisał ell Zobacz post
    Chciałabym wyjechać za granice na wakacje.
    Macie jakieś zaufane biura podróży?
    Fajne miejsca ?

    Ewentualnie polecicie coś w Polsce?
    Najlepiej jest zorganizowac sobie wyjazd samodzielnie a nie przez biuro podróży. Dzięki temu będzie o wiele taniej i wygodniej ( sama ustalasz sobie kiedy chcesz zwiedzać a kiedy chcesz wypoczywać).

    Nie wiem jakie masz oczekiwania co do wycieczki, ale proponowałabym wybrać sie do Gdańska. Piękne miasto, jest tam wiele zabytków. Plażę mają fajną, ale sugerowałabym nastawić się raczej na zwiedzanie. Jesli chciałabyś w okolicy niedrogo wynająć sobie nocleg to najlepiej na stronie Sun&Snow ( jest tam wiele mieszkań na wynajem). https://www.sunandsnow.pl/
    po drodze koniecznie wstąp do Malborka.
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 26-03-2018 o 12:28

  3. #3
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Plany na wakacje

    Czasem można zorganizować sobie fajne wakacje bez pomocy biur podróży. Ja polecam Chorwację, która jest całkiem niedrogą opcją. Zwłaszcza gdy szuka się noclegów samemu. Pogoda nigdy nie zawodzi, piękne krajobrazy i wysoka temperatura. Czego chcieć więcej? Ja mam zamiar jechać w tym roku kolejny raz. To miejsce to gwarancja dobrego wypoczynku.

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Plany na wakacje

    A jak lubisz spędzać urlop, aktywnie leniwie? To ważne zanim ci coś doradzimy.

  5. #5
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Plany na wakacje

    My ze znajomymi jedziemy do Chorwacji w okolice Zadaru. Ładna pogoda i w sumie dość tanio

  6. #6

    Domyślnie Odp: Plany na wakacje

    Ja też jestem zwolenniczką samodzielnego organizowania sobie wyjazdu.

  7. #7
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Plany na wakacje

    Polecam Bułgarię , szczególnie na przełomie sierpnia i wrzesnia ( pogoda jeszcze w miarę a mniejszy przepych )

  8. #8
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Plany na wakacje

    Nie będę tu robić reklamy, ale ja już od ładnych paru lat latam (choć nie co roku) na Teneryfę Zobaczcie sobie oferty biur podróży proponujących wyjazdy w tamtym kierunku.

  9. #9
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Plany na wakacje

    W Azji pociąga mnie to, że choć Azjatyckie kraje w większości są raczej biedne, to na twarzy ich mieszkańców częściej niż u nas gości uśmiech. Tak jest na przykład w Indonezji, gdzie wszyscy są dla siebie serdeczni i optymistycznie nastawieni. Myślę, żeby w końcu pojechać tam na wakacje poprzez biuro podróży Dua Benua https://duabenua.com/pl/, które organizuje wyjazdy między innymi na Jawę, wyspę, gdzie znajduje się stolica tego wyspiarskiego kraju.

  10. #10
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Plany na wakacje

    My w tym roku planujemy wylot na Majorkę. Wszystko już prawie dopięte na ostatni guzik, pozostała tylko kwestia naszgo czworonoga - nie mamy pojęcia, z kim go zostawić Szukalimy alternatywnych rozwiązań i trafiliśmy na Pensjonat dla psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą, w którym można zostawić zwierzaka na kilka dni. Słyszeliście coś o tym miejscu? Czy warto tam zostawić psiaka? Z opisu na stronie Pensjonat dla psów "U zoopsychologa" :: O nas wynika, że opieka jest tam naprawdę fachowa, więc chyba warto... jak myślicie?

  11. #11
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Plany na wakacje

    Jesli z biurem podróży, to sprawdź na wakacje.pl - oni mają oferty wielu biur. Na pewno uda ci się znaleźć najbardziej korzystną opcję

  12. #12
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Plany na wakacje

    Mi się w tym roku bardzo marzy Dominikana Już nawet przeglądałam na https://tropicalsun.pl/ oferty i powiem Wam, że naprawdę fajnie to wychodzi cenowo Byliśmy z tropicalsun na Malediwach w tamtym roku i było naprawdę cudownie! Ale Dominikana siedzi mi w głowie od naprawdę długiego czasu... Jak przeglądam filmiki stamtąd to czuję się po prostu oczarowana lecę namawiać męża na zamówienie wakacji!

  13. #13

    Domyślnie Odp: Plany na wakacje

    Cytat Napisał kaziokoss Zobacz post
    Polecam Bułgarię , szczególnie na przełomie sierpnia i wrzesnia ( pogoda jeszcze w miarę a mniejszy przepych )

    Ja w tym roku myślę na Bułgarią albo Chorwacją

  14. #14
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Plany na wakacje

    ja w tym roku wybieram się na Kube, juz nei moge sie doczekac

  15. #15
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Plany na wakacje

    My byliśmy zawsze zadowoleni z Itaki. już 5 raz z nimi jedziemy

  16. #16
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Plany na wakacje

    Niestety w te wakacje sobie nie wypocznę bo przed kolejnym rokiem studiów musze trochę zaosczędzić i zdecydowałam sie zostać w mieście. Znalazłam sobie też pracę na wakacje w contact center i zostają mi tylko weekendy żeby pojeździć gdzieś ze znajomymi nad jezioro. Może faktycznie nie bardzo się nacieszę wakacjami ale lepsze to niż studiowanie i branie na siebie zbyt dużej ilości godzin żeby mieć jakieś pieniądze.

  17. #17
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Plany na wakacje

    My w tym roku wybieramy się nad morze, zatrzymujemy się w małym kameralnym domku obok plaży Tanie noclegi nad morzem, przy plaży w Gdańsku | LIDO Znajoma w zeszłym roku nocowała tam i bardzo sobie chwaliła to miejsce. Cisza spokój i plaża zaraz obok, można wypić poranną kawę wsłuchując się w szum fal.

  18. #18
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Plany na wakacje

    Jesli miałabym tutaj polecić dwa ciekawe zagraniczne kierunki to będzie to na pewno

    Costa brava w Hiszpanii - super komunikacja, wiele ciekawych zabytków i piekne plaże
    Portugalia, w zasadzie cała chociaz cudowna szczególnie jest wyspa Madera - wspaniałe lewady, wiele stref klimatycznych i super kuchnia

    W Polsce natomiast proponowalabym wynająć sobie domki na Kaszubach. Miejsce w którym mozna zarówno wypocząć bo okolica jest przepiękna. Jak równiez i pozwiedzac. Blisko jest do morza, Praktycznie rzut beretem do Gdańska, w okolicy jest wiele średniowiecznych zamków.

    Ostatnio edytowane przez cass ; 29-08-2018 o 14:39

  19. #19
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Plany na wakacje

    Planowanie wakacji to może być świetna opcja dla ludzi lubiących wolność wyboru. Weźmy pod uwagę jeden fakt, jak oferty biur podróży nie są zazwyczaj przystosowane dla naszych potrzeb. Niektóry po prostu boją się wziąść sprawy w swoje ręce ponieważ nie widzą jak się do tego zabrać. Dobra wiadomość jest taka, że w sieci znajdziemy wiele blogów podróżników dzielących się swoimi wskazówkami. Poświecenie czasu na ich czytanie to będzie inwestycja długoterminowa bo od tej pory będziemy w stanie sporo zaoszczędzić Pamiętajmy także o tym jakie problemy często spotykają podróżników, przykładowo linie lotnicze tui airlines nederland odszkodowanie mogą nie chcieć go wypłacić. Pozostaje w takiej sytuacji skorzystać z pomocy ekspertów - https://delayfix.com/linia-lotnicza/tui-airlines w tym artykule jest opisane jak to wygląda w praktyce i co można ugrać.
    Ostatnio edytowane przez elzbieta81 ; 02-03-2020 o 15:35

  20. #20
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Plany na wakacje

    My akurat zastanawiamy się nad tym, aby zdecydować się na wakacje w Polsce. Wybierzemy prawdopodobnie Kołobrzeg, a hotelu będziemy szukać na stronie https://stayget.com/ Polecam serdecznie się rozejrzeć, bo ostatnio tam wpadłam i mają naprawdę korzystne ceny za przeróżne noclegi. Koniecznie musicie też tam sobie zerknąć.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wakacje a wymiana walut
    By amelia90 in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-01-2019, 19:23
  2. [31.07.2010]Konkurs NAIL EXPERT Wakacje w Tropikach
    By Chocolata in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 16-07-2010, 11:46

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •