Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Inwestycja w siebie

  1. #1
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    32

    Domyślnie Inwestycja w siebie

    Dziewczyny, jak inwestujecie w siebie? Ja ostatnio zapisałam się na takie szkolenie, żeby czuć się pewniej podczas występów i rozmów kwalifikacyjnych. A Wy doszkalacie się?

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Inwestycja w siebie

    Inwestycją w siebie może być wiele rzeczy. Ja ostatnio zamówiłam dla siebie przybory do pisania i inne z https://merlin.pl/catalog/pisanie-p10405/ ponieważ uwielbiam rysować zwykłymi niebieskimi długopisami w zwykłym zeszycie. Interesuje mnie wymyślanie autorskich czcionek.

  3. #3

    Domyślnie Odp: Inwestycja w siebie

    Myślę, że obecnie szkolenia dla hr są najbardziej pożądane na rynku biznesowym i pozwalają na szybki rozwój i podniesienie kwalifikacji. Sama skorzystałam z takiego od humanskills.pl gdyż akurat mieli bardzo atrakcyjne ceny szkoleń w tym zakresie. Warto sprawdzić.





  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Inwestycja w siebie

    Inwestowanie w swoje umiejętności jest bardzo ważne. Co ciekawe to możemy sobie też z tego zrobić hobby. Wystarczy poczytać jak wiele osób zyskało przykładowo na nauce malowania. To zadanie jakie pobudza naszą kreatywność oraz wyobraźnię, w połączeniu z pracą manualną. Można powiedzieć, że jesteśmy w pełni zaangażowani. Nic nie stoi na przeszkodzie by te cechy przenieść także do innych dziedzin naszego życia. Oczywiście na początku musimy skupić się na poznaniu technik malarskich oraz wybrać odpowiednie pędzle malarskie artystyczne - https://www.sklepmatejko.pl/pedzle-i-pedzelki Wszystko będzie zależało od naszych preferencji więc nie ma sensu podawać konkretnych propozycji. Ważna jest systematyczność naszych działań w dłuższej perspektywie czasu.

  5. #5
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Inwestycja w siebie

    Z pewnością inwestowanie w siebie zawsze będzie opłacalne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •