Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Jakieś fajne wzory pościeli

  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Jakieś fajne wzory pościeli

    Cześc. Chciałabym sobie kupić nową pościel do sypiali.Sypialnia jest nowoczesna w bieli. Co byście proponowali?

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Jakieś fajne wzory pościeli

    [/COLOR]
    Cytat Napisał ell Zobacz post
    Cześc. Chciałabym sobie kupić nową pościel do sypiali.Sypialnia jest nowoczesna w bieli. Co byście proponowali?
    Jesli sypialnia jest biała to może dla kontrastu fajnie byłoby kupić pościel w mocniejszych wzorach?
    Fajne są takie wzory marynarskie:


    Ewentualnie coś delikatnego w beżach albo szarościach:


    Daj najlepiej zdjęcie sypialni to łatwiej będzie Ci doradzić co wybrać
    Zerknij sobie też tutaj: Pościel - komplety modnej i eleganckiej pościeli, tania i piękna pościel
    Ostatnio edytowane przez cass ; 29-04-2018 o 13:41

  3. #3
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Jakieś fajne wzory pościeli

    Moim zdaniem to jest kwestia gustu, ale pewnie celowałabym w coś szarego lub beżowego, lubię takie łagodne połączenia. Granat tez mi się bardzo podoba. Na szczęście do bieli pasuje wszystko.

  4. #4
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Jakieś fajne wzory pościeli

    Bardzo duży wybór jeżeli chodzi o komplety pościeli znajdziecie tutaj: https://www.lozkoholicy.pl/pol_m_Sal...kowe-1967.html - to akurat propozycje dedykowane dla dzieciaków, ale naprawdę warto sobie sprawdzić. Ja jestem pod dużym wrażeniem jakości tych produktów

  5. #5
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Jakieś fajne wzory pościeli

    Od dawna wiadomo, że kołdry są siedliskami kurzu i roztoczy. Osoba uczulona na różnego rodzaju pyłki może borykać się z wieloma problemami. Najczęściej pojawiającymi się jest kaszel, katar czy nawet wysypka. Trzeba w takich sytuacjach podejmować bardzo szybkie działanie i szukać rozwiązania. Nieoceniona będzie zmiana zwykłej kołdry na kołdry antyalergiczne - https://www.luksusowysen.pl/koldry-syntetyczne jakie dostaniemy nawet w internetowych sklepach. Propozycji jest kilka, w zależności od wykorzystanego materiału. Alergicy najczęściej wybierają modele wykonane z materiałów syntetycznych. To właśnie one są najskuteczniejsze w walce z roztoczami, niwelując możliwość ich rozmnażania się.

  6. #6
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Jakieś fajne wzory pościeli

    Dzięki za inspiracje!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •