Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Temat: Pozabankowe pożyczki

  1. #1
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Pozabankowe pożyczki

    Jak zapatrujecie się na tego typu pożyczki?

    Zawsze byłam przeciwna ale szczerze powiedziawszy to zaciekawiła mnie ostatnio reklama pożyczki, reklamujaca pożyczkę za free....

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    545

    Domyślnie Odp: Pozabankowe pożyczki

    Dziewczyny weźcie jednak pod uwagę, że jeśli zdecydujecie się na taką pożyczkę to w koncu będziecie musiały ją spłacić. Nikt za Was tej pożyczki nie spłaci. A kredyty pozabankowe są często o wiele wyżej oprocentowane niż kredyt w bankach.
    SZYBKI KREDYT BEZ ZAŚWIADCZEŃ (tzw. kredyt na dowód) - Forum-Kredytowe.pl

    Na tym forum jest cały temat o tym na co warto jest uważać biorąc taki wlaśnie kredyt.

  3. #3
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Pozabankowe pożyczki

    Bierzecie pod uwage, ze dane osobowe moga wyplynac i trafic w niepowolane rece. warto pomyslec o ich zabezpieczeniu np na https://chronpesel.pl/

  4. #4
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Pozabankowe pożyczki

    Jeśli nadal ktoś z Was szuka pożyczki przez internet to według mnie warto sobie przejrzeć oferty na stronie https://szybkagotowka.pl/propozycje/pozyczki-od-18-lat . Moja znajoma korzystała jakiś czas temu właśnie z ich propozycji i z perspektywy czasu śmiało może powiedzieć, że nie żałuje ani trochę swojej decyzji. Wszystko wydaje się w porządku, a i oferta była naprawdę korzystna

  5. #5
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Pozabankowe pożyczki

    W życiu nic nie jest za darmo i jak ktoś mówi, że jest inaczej, to kłamie Pożyczki za darmo w teorii istnieją, ale są tylko zachętą, na którą ma się złapać klient, jak ryba na haczyk. Poza tym takie oferty są obarczone dużym ryzykiem - spóźnisz się jeden dzień ze spłatą i odsetki są tak wysokie, że pożyczka nie tylko przestaje być darmowa, ale jeszcze dopłacasz drugie tyle ile pożyczyłeś. Musiałabym na głowę upaść, żeby się dać złapać. W ogóle od pożyczek powinno się trzymać z daleka, szczególnie tych pozabankowych.

  6. #6
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Pozabankowe pożyczki

    Wiem, że wzięcie pożyczki przez bank nie zawsze jest tak proste, ale czasami nawet instytucje pozabankowe nie chcą jej udzielić, gdy np. masz niekorzystną historię kredytową. Właśnie dlatego podsyłam Ci artykuł: https://axi-card.pl/blog/finanse/nie...ytowa-co-teraz w którym wyjaśnione jest co zrobić w takiej sytuacji.

  7. #7
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Pozabankowe pożyczki

    Ja bym jednak nie ryzykowała, nawet ide do doradcy finansowego, jak potrzebuję większej pożyczki. Ostatnio brałam kredyt firmowy i doradzili mi jaki bank da mi najlepsza ofertę. Uważam ze tak lepiej ,bo sama raczej bym tak korzystnej oferty nie znalazła

  8. #8
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Pozabankowe pożyczki

    Wpierw trzeba sprawdzić czym różnia się między sobą rózne warianty pożyczek. Poczytajcie sobie po prostu różne oferty np. https://kokos.pl/pozyczka-na-dowod/. Trzeba wybrać to co jest najbardziej opłacalne, pamiętając o tym, że pożyczki to odpowiedzialny temat.

  9. #9
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Pozabankowe pożyczki

    Czasami niestety bywa tak, że nie sposób spłacać raty w terminie ze względy na trudności finansowe. Gdyby ktoś był w takiej sytuacji to wówczas konsolidacja kredytów 2022 jest jak najbardziej rozsądnym rozwiązaniem

  10. #10

    Domyślnie Odp: Pozabankowe pożyczki

    Trzeba przyznać, że wiele osób jest teraz uwikłanych w nieintratne pożyczki, szczególnie jeśli chodzi o kredyty w obcych walutach. Z pewnością znacie nawet osoby, które rozważają pozew frankowy w tej kwestii i myślę, że przy pomocy doświadczonej kancelarii takie rozwiązanie jest całkiem dobrym posunięciem

  11. #11
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Pozabankowe pożyczki

    Trzeba na to bardzo uważać

  12. #12
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Pozabankowe pożyczki

    to prawda, ja jeśli już korzystam to starannie czytam warunki i te drobne druczki

  13. #13
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    176

    Domyślnie Odp: Pozabankowe pożyczki

    Niestety branie takich pożyczek często może nas doprowadzić do sytuacji, w której jedynym wyjściem jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Spirala zadłużenia się nakręca i często nie da się już znaleźć innego wyjścia. Jeśli już znajdziecie się w takiej sytuacji, to polecam zapoznać się z publikacjami takimi, jak ta https://upadlosckonsumencka.expert/c...konsumenckiej/ , gdyż mogą okazać się bardzo pomocne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pożyczki za darmo
    By cass in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-09-2019, 11:20
  2. Darmowe pożyczki
    By jagnam in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-07-2018, 17:13

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •