Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Nietolerancja pokarmowa Bielsko-Biała

  1. #1
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    29

    Domyślnie Nietolerancja pokarmowa Bielsko-Biała

    Witam, jeśli ktoś z was zmaga się albo podejrzewa u siebie nietolerancję pokarmową to mogę z czystym sumieniem polecić konsultacje u Pana Aleksandra Sajdaka z poradni Ikar w Bielsku-Białej IKAR - Centrum Zdrowego Żywienia Sama przez dłuższy czas zmagałam się ze wzdętym i bolącym brzuchem, opuchnięciem twarzy i innymi przykrymi objawami, przez które i fizycznie i psychicznie po prostu źle się czułam. Dzięki wsparciu, pomocy i wiedzy Pana Aleksandra odzyskałam dawne samopoczucie. Razem ustaliliśmy produkty, jakie nie toleruje mój organizm przez co wiedziałam, czego powinnam unikać. Dodatkowo Pan Aleksander podpowiedział mi jakie zamienniki stosować, aby organizm nie był pozbawiony cennych witamin i mikroelementów oraz nauczył na nowo podstaw żywienia. Na podstawie własnych doświadczeń mogę wam powiedzieć, że w przypadku problemów żołądkowych warto udać się do sprawdzonego specjalisty niż próbować walczyć z dolegliwościami na własną rękę.

  2. #2

    Domyślnie Odp: Nietolerancja pokarmowa Bielsko-Biała

    Według mnie wygodniejszym rozwiązaniem dla osób posiadających problemy z nietolerancją będzie zamówienie sobie cateringu dietetycznego. Istnieją diety, które pozbawione są laktozy, czy glutenu (tu przykład https://www.wygodnadieta.pl/dieta_be...a_bezglutenowa). Sama dietę pudełkową zamawiałam i obyłam się bez kontaktu z dietetykami, czy lekarzami.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •