Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Ile miesięcznie płacicie za przedszkole?

  1. #1
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    26

    Domyślnie Ile miesięcznie płacicie za przedszkole?

    Drodzy rodzice, ile kosztuje was przedszkole, za co płacicie i ile wychodzi miesięcznie? W przyszłym roku wysyłam bliźniaki i chcę oszacować, jak bardzo uderzy to nas po kieszeni

    Pytanie jest zarówno do rodziców dzieci w przedszkolach państwowych jak i prywatnych.

  2. #2
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Ile miesięcznie płacicie za przedszkole?

    Cytat Napisał granit Zobacz post
    Drodzy rodzice, ile kosztuje was przedszkole, za co płacicie i ile wychodzi miesięcznie? W przyszłym roku wysyłam bliźniaki i chcę oszacować, jak bardzo uderzy to nas po kieszeni

    Pytanie jest zarówno do rodziców dzieci w przedszkolach państwowych jak i prywatnych.
    To chyba zależy od tego w jakim mieście jest taka placówka. Bo o ile w Warszawie przedszkola będą pewnie droższe, to np w Krakowie przedszkole nawet takie jak to, z mnóstwem dodatkowych zajęć będzie w przystępnej cenie.

  3. #3
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Ile miesięcznie płacicie za przedszkole?

    Też szukałam właśnie takich informacji, przy okazji podeślę coś, co znalazłam: https://infokonsument.pl/przedszkole...e-ile-kosztuja
    Zastanawiam się, czy już teraz powoli nie odkładać co miesiąc kilkadziesiąt złotych na ten cel, żeby przyszły wrzesień nie wprowadził nam za dużo zamieszania w budżecie.

  4. #4
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Ile miesięcznie płacicie za przedszkole?

    ok 450 zł wychodzi już ze wszystkimi składkami na farbki i innymi pierdołami

  5. #5
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Ile miesięcznie płacicie za przedszkole?

    u mnie to jest jakieś 600 i straszne są te koszta a do tego córka nie lubi tam chodzić

  6. #6
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Ile miesięcznie płacicie za przedszkole?

    My chodzimy do Warszawy na ul Patriotów do Towarzystwa Edukacji https://gdansk.tevizja.pl/#_ga=2.206...605.1518604893 szkoła na bardzo wysokim poziomie chociaż wiem że moje dzieci uczą się poprzez zabawę i doświadczenia. Jak szukałam przedszkola dla moich dzieci właśnie brałam pod uwagę naukę poprzez zabawę jest to szczególnie ważne w przypadku przedszkola. Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni z wyboru i polecam wszystkim.

  7. #7
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Ile miesięcznie płacicie za przedszkole?

    W przedszkolu publicznym 1 zł za każdą godzinę ponad 5 podstawowych godzin plus stawka dzienna za wyżywienie. Moja córka chodzi w Piasecznie do przedszkola http://www.alaikot.pl/ . Jesteśmy bardzo zadowoleni z placówki, mają ciekawe zajęcia dodatkowe, na miejscu można realizować WWR jeśli u dziecka jest takie wskazanie. Dzieci mają świetną opiekę, nie ma mowy o nudzie!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •