Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Dobre jakościowo torebki

  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Dobre jakościowo torebki

    Jakie firmy polecacie? Cena nie gra roli, ale żeby nie kosztowała któregoś tysiąca. Mam już dość wszechobecnego szajsu, który nieestetycznie odkształca się przy byle naduszeniu. Kupiłam ostatnio z Dune London i mimo, że sprawiała wrażenie solidnej to okazała się być taka sama jak w sieciówkach

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Dobre jakościowo torebki

    Cytat Napisał cass Zobacz post
    Jakie firmy polecacie? Cena nie gra roli, ale żeby nie kosztowała któregoś tysiąca. Mam już dość wszechobecnego szajsu, który nieestetycznie odkształca się przy byle naduszeniu. Kupiłam ostatnio z Dune London i mimo, że sprawiała wrażenie solidnej to okazała się być taka sama jak w sieciówkach
    Bo ta firma to równiez sieciowka, tyle,że droższa Jesli chccesz sobie kupić porządną torebkę, to proponowałabym zwracać uwagę nie tylko na markę i na znaczek, ale przede wszystkim na jakość. I materiał z jakiego jest wykonana. Torebka z prawdziwej skóry będzie w stanie wytrzymać o wiele dłużej niż torebka ze sztucznego materiału.


    Ostatnio widziałam takie cudo z prawdziwej skóry za 200 zł: https://sklep-torebki.pl/ - w sklepie aktualnie mają fajne promocje na torebki z prawdziwej skóry.
    Ostatnio edytowane przez ell ; 28-05-2018 o 15:52

  3. #3
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Dobre jakościowo torebki

    Torebki zawsze kupuję na Zoio. Jest tam szeroki wybór i dobrze przeceny. Można trochę zaoszczędzić kasy (u mnie było z tym ostatnio krucho więc nie miałam wyjścia).

  4. #4
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Dobre jakościowo torebki

    Widziałam te torebki i faktycznie są fajne. Szczególnie te napisy. Jednak chodze w nich jedynie jak ubieram sie nieformalnie. Na wycieczkach itp....

    Jednak do pracy wolę zabrać ze sobą jakąś normalną, typową torebkę

    Polecam zastanowić się nad tym jaka będzie Wam potrzebna. Moim zdaniem jeśli potrzebujecie czegoś najbardziej praktycznego to najlepszym wyborem będize prosta, czarna torebka o kwadratowy albo prostokątnym kształcie, która będzie pasowała do wszystkiego.
    https://blog.ebutik.pl/torebki-do-pr...-model-wybrac/
    Ta w skórę strusia jest świetna:
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 19-06-2018 o 14:01

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dobre nagłośnienie - Poznań
    By nadio90 in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-04-2018, 16:41
  2. skórzane torebki
    By pikna56 in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 29-03-2018, 17:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •