Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Temat: Jakie buty nosicie w upał

  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Jakie buty nosicie w upał

    Jak w temacie. Ja nie lubie butów odkrywających stopę tj.sandały, klapki i baleriny. Ogólnie nie lubie mieć gołych stóp. Zawsze chodzę w trampkach albo adidasach, do których zawsze mam skarpety. Koleżanki mi mówią, że jestem dziwna. Jakie wy nosicie buty w upały.

  2. #2
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Jakie buty nosicie w upał

    Cytat Napisał ell Zobacz post
    Jak w temacie. Ja nie lubie butów odkrywających stopę tj.sandały, klapki i baleriny. Ogólnie nie lubie mieć gołych stóp. Zawsze chodzę w trampkach albo adidasach, do których zawsze mam skarpety. Koleżanki mi mówią, że jestem dziwna. Jakie wy nosicie buty w upały.

    Jeśli chodzi o mnie to wolę odkryte buty bo jest mi w nich wygodniej i noga się tak nie poci, jednak nie każdy to lubi. Tak wiec nie oceniam Najważniejsze to stawiać na naturalne materiały. W upały nie powinnas nakładać zabudowanych butów z tworzywa ani ze skóry bo będzie Ci się noga bardzo pociła.Postaw na len, bawełnę, ewentualnie na coś ażurowego.
    Świetne zabudowane balerinki na lato ma na przykład firma Melissa:


    Guma ale nie obciera nóg. A przy tym bardzo ładnie pachnie https://answear.com/p/melissa-160-b.html/k-4
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 01-06-2018 o 08:27

  3. #3
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Jakie buty nosicie w upał

    Cytat Napisał jagnam Zobacz post
    Jeśli chodzi o mnie to wolę odkryte buty bo jest mi w nich wygodniej i noga się tak nie poci, jednak nie każdy to lubi. Tak wiec nie oceniam Najważniejsze to stawiać na naturalne materiały. W upały nie powinnas nakładać zabudowanych butów z tworzywa ani ze skóry bo będzie Ci się noga bardzo pociła.Postaw na len, bawełnę, ewentualnie na coś ażurowego.
    Świetne zabudowane balerinki na lato ma na przykład firma Melissa:


    Guma ale nie obciera nóg. A przy tym bardzo ładnie pachnie
    Ja również zdecydowanie wolę buty, które odkrywają stopę. Są dla mnie bardziej komfortowe. Ostatnio kupiłam sobie czarne baleriny na ZOiO. Już teraz mam pewność, że jestem gotowa na lato

  4. #4
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Jakie buty nosicie w upał

    Ja najczęściej noszę sandały, ewentualnie trampki lub baleriny. Wydaje mi się, że w Twoim przypadku alternatywą mogłyby być jakieś materiałowe przewiewne espadryle.

  5. #5
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Jakie buty nosicie w upał

    Baleriny na upał no jakoś sobie tego nie wyobrażam. Ja zdecydowanie wolę coś w tym stylu https://sport-zone.pl/na-lato-c204.html Zresztą nie ma lata żebym nie kupowała japonek, świetnie się sprawdzają własnie w okresie wakacji, pasują niemalże do wszystkiego naprawdę polecam.

  6. #6
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Skąd
    Wyszków
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Jakie buty nosicie w upał

    Tylko i wyłącznie japonki !

  7. #7
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Jakie buty nosicie w upał

    No jak w upał to tylko klapki albo sandały. Ale lato to się już skończyło, teraz to się deszczowo robi dlatego zaopatrzyłam się w kalosze https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuw...mskie-105.html . Polubiłam je od zeszłego sezonu, najlepiej nadają się na jesień

  8. #8
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2018
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Jakie buty nosicie w upał

    sandalki

  9. #9
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Jakie buty nosicie w upał

    Sama nigdy nie bylam przekonana do butów wykonanych z gumy ale rok temu postanowiłam je przetestować i sobie takie buty kupiłam i o dziwo okazały się bardzo wygodne O wiele wygodniejsze niż wcześniej sądziłam, ze są. Sa przewiewne oraz noga się w nich nie odparza. Poza tym guma stosowana do produkcji butów jest zupełnie inną gumą niż myślałam, bo pachnie ładnie.

    W lecie preferuje klapki:
    www.modny-but.pl/2019/05/05/klapki-damskie-nie-tylko-na-plaze

    Jeśli odpowiednio je do siebie dobierzecie, to takie obuwie może być wyglądać całkiem elegancko jak tutaj:

  10. #10
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Jakie buty nosicie w upał

    W upały chodzę w sandałach albo balerinach. Dla mnie to norma.

  11. #11
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Jakie buty nosicie w upał

    Z uwagi na to, że lubię prezentować się kobieco, staram się zawsze pokazywać w butach na obcasie. Na rynku na szczęście nie brakuje sklepów wyspecjalizowanych w ich sprzedaży. Jednym z nich jest https://butymodne.pl/seastar-na-obcasie-p210.f134.html - można w nim znaleźć zarówno obuwie damskie, męskie jak i dziecięce.

  12. #12
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Jakie buty nosicie w upał

    Zdecydowanie espadryle https://multimoda.shop/wszystkie-pro...espadryle.html, są bardzo wygodne i świetnie sprawdzają się w cieplejsze dni. Ten rodzaj pasuje to spodni jak i sukienek, więc ubierzecie do wszystkiego

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie buty do biegania polecicie?
    By jagnam in forum Zdrowie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-06-2022, 21:49
  2. Jakie buty modne na wiosnę lato?
    By ell in forum Moda i Zakupy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-04-2018, 22:54
  3. Jakie buty sportowe na wiosnę
    By ell in forum Moda i Zakupy
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-04-2018, 09:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •