Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Temat: Jakiej firmy narożnik do pokoju dziennego

  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    548

    Domyślnie Jakiej firmy narożnik do pokoju dziennego

    A więc nadszedł ten moment. Rezygnujemy z posiadania własnej sypialni i udostępniamy ją jednemu z naszych dzieci. W związku z powyższym musimy zakupić narożnik z funkcją spania.
    Byliśmy dziś w Agacie, znaleźliśmy trzy naprawdę fajne, spełniające nasze wymagania, wróciliśmy uradowani, że mamy kłopot z wyborem z głowy.
    Niestety nasz dobry nastrój prysł jak bańka mydlana, gdy przeczytałam opinie na temat producentów tych narożników (Wajnert i Bydgoskie Meble). Mimo wysokich cen są fatalne! Podobnie zresztą, jak opinie o sklepie Agata. Co do Wajnerta w sumie jestem zaskoczona, bo od 12 lat mam komplet wypoczynkowy sofę + dwa fotele i jestem z nich bardzo zadowolona. Poza niewielkim "wysiedzeniem" sofy są w bardzo dobrym stanie. Ale od tamtego czasu może jakość tych mebli się zmieniła.
    Niestety nie znalazłam w internecie opinii polecających jakiś konkretny narożnik bądź producenta.
    Oczywiście zdaję sobie sprawę, że rozkładana kanapa nigdy nie dorówna porządnemu łóżku sypialnianemu, ale cóż - siła wyższa, musimy przez parę najbliższych lat się przemęczyć.

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Jakiej firmy narożnik do pokoju dziennego

    Polecam kupić sobie wygodny narożnik. Najlepiej duży tak abyście mogli zmieścić się na kanapie wszyscy na przykład podczas oglądania tv

    Fajne narożniki mają w sklepie zamowmeble:


    Mam bardzo podobny. Uwielbiam te poduchy, są to najwygodniejsze siedziska na jakich spałam. Narożnik oczywiście rozkładany. My tam nie śpimy bo mamy sypialnię ale często zdarza sie,że ktoś nas odwiedzi. I nie musimy wtedy kombinować z materacami. To wygodne. http://zamowmeble.pl/17-male-narozniki/
    Ostatnio edytowane przez ell ; 04-06-2018 o 06:55

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Jakiej firmy narożnik do pokoju dziennego

    Mnie bardzo podobają się tego rodzaju meble tapicerowane Kto wiem, może kiedyś sobie na takie będę mogła pozwolić

  4. #4
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Jakiej firmy narożnik do pokoju dziennego

    ja ostatnio widzialam w agata meble fajne

  5. #5
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Jakiej firmy narożnik do pokoju dziennego

    Cytat Napisał ultra Zobacz post
    ja ostatnio widzialam w agata meble fajne
    Ja wlasnie tam kupilam nasz naroznik Super sie sprawdza, bardzo dobrze sie na nim spi i mega latwo sie rozklada. No i naprawde szybko dostawa dotarla, a w innym salonie kazali mi miesiac czekac...

  6. #6
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Jakiej firmy narożnik do pokoju dziennego

    Yhym potwierdzam. My zamowilismy w salonie agaty w maju dokładnie ten model https://www.agatameble.pl/meble/naro...eto-rozkladany ma fajna nowoczesna tkanine, ktora przypomina skorzana, ale jednak to nie jest skora i dobrze bo nie lubie osobiscie. Plus tez taki ze ma w zestawie poduchy. Rzeczywiscie dostawa ogarnieta w terminie i bez szkod naroznik dotarl do nas

  7. #7
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    341

    Domyślnie Odp: Jakiej firmy narożnik do pokoju dziennego

    Polecam również zastanowić sie nad tym z jakiego materiału będzie wykonany narożnik Wiele osob wybiera skórę i potem narzeka na to, że skóra się wyciera oraz nie jest tak wygodna ja materiał ( co jest prawdą, szczególnie w gorące dni kiedy to skóra przylepia się do skóry człowieka)
    Osobiście jestem zdania,że lepiej jest kupić kanapę obitą materiałem (szczegolnie jeśli nie macie w domu klimatyzacji).
    Ciekawe wzory mebli salonowych ma na przykład firma Gawin: https://domar.pl/kategorie/salon/ - sporo mebli jest w tej galerii
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 22-07-2018 o 09:04

  8. #8
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Jakiej firmy narożnik do pokoju dziennego

    No cóż, a może przeprowadzka na obrzeża miasta?

  9. #9
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Jakiej firmy narożnik do pokoju dziennego

    To pewnie zawsze trudny momenty

  10. #10
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Jakiej firmy narożnik do pokoju dziennego

    Postaw na nowoczesne meble - nie znudzą się i będą długo na topie. Na www .dkwadrat.pl masz ciekawe propozycje - kilka ciekawych dodatków i gotowe.

  11. #11
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Jakiej firmy narożnik do pokoju dziennego

    W naszym salonie (dość przestrzenne pomieszczenie) zagościł klasyczny, szary narożnik z funkcją spania- na wszelki wypadek gdyby rodzice zecheili u nas zostać Długo szukałam odpowiedniego modelu, szczerze przyznam że wydawało mi się że będzie to łatwiejsze ale... Po 3 tygodniach znalazłam w sklepie internetowym https://www.wikimeble.pl/MEBLE_TAPICEROWANE/NAROZNIKI wymarzony narożnik. Nie wachałam się ani chwili, tylko zamówiłam i... jestem nim oczarowana! Solidny, ładnie wykończony, bez żadnych nitek, obić, ani obtarć. Do tego oczywiscie wygodne poduchy dekoracyjne, które w razie potrzeby na przykład na święta mogę zastąpić innymi lub dokupić odpowiednią narzutę

  12. #12
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Jakiej firmy narożnik do pokoju dziennego


  13. #13
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Jakiej firmy narożnik do pokoju dziennego

    Cytat Napisał marcela22 Zobacz post
    Yhym potwierdzam. My zamowilismy w salonie agaty w maju dokładnie ten model https://www.agatameble.pl/meble/naro...eto-rozkladany ma fajna nowoczesna tkanine, ktora przypomina skorzana, ale jednak to nie jest skora i dobrze bo nie lubie osobiscie. Plus tez taki ze ma w zestawie poduchy. Rzeczywiscie dostawa ogarnieta w terminie i bez szkod naroznik dotarl do nas
    o mam wlasnie ten sam w pokoju goscinnym wprawdzie na codzien spie na lozku w sypialni, ale naroznik spelnia swoja funkcje jak pojawiaja sie u nas goscie No i faktycznie bardzo dobrze sie na nim siedzi, bo ma duza powierzchnie i mozna sie na tych poduchach fajnie ulozyc

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •