Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Czy widzicie efekty po mikrodermabrazji?

  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Czy widzicie efekty po mikrodermabrazji?

    Mam pytanie czy któraś z Was robiła może dermabrazję, czy to rzeczywiście pomaga. Ja byłam na jednym zabiegu, ponieważ chcę aby blizny po trądzikowe się spłyciły i wygładziły. Wiem, że trzeba zrobić tego całą serię, aby zobaczyć rezultaty, ale czy to naprawdę działa? Byłam na mikrodermabrazji korundowej, teraz chcę iść na diamentową, tylko zastanawiam się czy warto jest wydawać pieniądze. Bo po pierwszym zabiegu efekt był znikomy, jedyne co to miałam miękką skórę na twarzy a po kilku dniach wróciła do poprzedniego stanu, innych rezultatów nie widziałam... Może są tutaj kobietki, które miały całą serię zabiegów i mogą powiedzieć coś na ten temat?

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Czy widzicie efekty po mikrodermabrazji?

    Cytat Napisał ell Zobacz post
    Mam pytanie czy któraś z Was robiła może dermabrazję, czy to rzeczywiście pomaga. Ja byłam na jednym zabiegu, ponieważ chcę aby blizny po trądzikowe się spłyciły i wygładziły. Wiem, że trzeba zrobić tego całą serię, aby zobaczyć rezultaty, ale czy to naprawdę działa? Byłam na mikrodermabrazji korundowej, teraz chcę iść na diamentową, tylko zastanawiam się czy warto jest wydawać pieniądze. Bo po pierwszym zabiegu efekt był znikomy, jedyne co to miałam miękką skórę na twarzy a po kilku dniach wróciła do poprzedniego stanu, innych rezultatów nie widziałam... Może są tutaj kobietki, które miały całą serię zabiegów i mogą powiedzieć coś na ten temat?

    Warto jest zainwestować. Daje o wiele lepsze efekty niż stosowanie w domu peelingów. Powinnas jednak uzbroić sie w cierpliwość, ponieważ efekt nie jest od razu. Najlepsze rezultaty osiąga sie jeśli zdecydujesz sie na cała serię zabiegów. Trzeba tylko po zabiegu unikać słóńca (wybrac się na zabieg albo jesienią albo zimą a jeśli w lecie to stosowac potem silne filtry ( skóra jest bardziej narażona na słońce)

    No i dobrze sprawdź gabinet, do ktorego chcesz wybrac sie na zabieg
    https://www.trustedcosmetics.pl/co-t...rodermabrazja/
    Ostatnio edytowane przez cass ; 12-07-2018 o 13:25

  3. #3
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Czy widzicie efekty po mikrodermabrazji?

    Sprawdzenie gabinetu do ktorego chcesz sie wybrac to podstawa. Nie mówię tutaj tylko o opiniach w interncie bo te często są nierzetelne. Najlepiej spyytac kogoś kto byl

  4. #4
    Rozkręcanko Avatar Maggy
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Łódź
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Czy widzicie efekty po mikrodermabrazji?

    To 5 zabiegach widziałam bardzo dużą różnicę. Zniknęła całkowicie część przebarwień, reszta zrobiła się jaśniejsza, blizny po trądziku zrobiły się dużo płytsze, skóra odzyskała blask i świeżość

  5. #5
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Czy widzicie efekty po mikrodermabrazji?

    Ja bylam teraz 3 raz na zabiegu https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/...ia-anti-aging/ - i naprawde roznica niesamowita. Nie dosc, ze kolor skory duzo ladniejszy, to jeszcze jest pieknie nawilzona i napieta Widac tez, ze zmarszczki zlagodnialy

  6. #6
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Czy widzicie efekty po mikrodermabrazji?

    Dzięki, namówiłyście mnie. jeszcze dziś zadzwonię do tego krakowskiego gabinetu kosmetycznego i umówię się na wizytę.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. co widzicie za oknem?
    By rudzielec in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 21-01-2011, 21:26

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •