Strona 34 z 39 PierwszyPierwszy ... 24303132333435363738 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 826 do 850 z 958

Temat: Na jakich żelach pracujecie

  1. #826

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja początkowo używałam żeli IBD (jak dla mnie były troszkę zbyt gęste).... a od kilku lat pracuję głównie na Sun Flower + nabłyszczacz IBD... uwielbiam go

  2. #827
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    ja pracuje na Indigo,nablyszczacz mam z Elarto,jak wiekszosc kolorkow i elastyczne tez z Elarto

  3. #828
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    A ja teraz się przeżuciłam na Indigo i Mistero Milano. Polecam

  4. #829
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Czy pracował ktoś z Was na produktach ReformA? Jak wrażenia? Zamówiłam zestaw, ale zanim dojdzie do mnie na koniec świata, to jeszcze chwilę potrwa...



    Dotarła paczusia i zakochałam się w tych produktach ^^
    Ostatnio edytowane przez 3524 ; 14-09-2012 o 21:09

  5. #830
    Wczytuje się Avatar Paula86
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Dziewczyny a ja miałam kiedyś taką sytuację, że zrobiłam klientce pazurki żelem activ i po dwóch tygodniach żel jej popękał na całej długości pazurków? Czy któraś z was też tak miała ? Teraz waham się między zakupem ponownie activa (bo dobrze mi się go nakłada), ale się zraziłam a żelem z SF. Co poradzicie ?

  6. #831
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Paula - nie wiem co Ci poradzić, bo nie znam tych żeli, ja pracuję na żelach z allepaznokcie i jestem bardzo zadowolona
    Może pazurki były za cienkie i dlatego popękały

  7. #832
    No to..wpadłam Avatar KingaKulewicz
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Limanowa
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Paula też miałam kiedyś taką sytuacje z żelami z Activ.
    Pracowałam na różnych.
    Teraz pracuje na Mistero Milano i są genialne.

  8. #833
    No to..wpadłam Avatar Sindi89
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Pracowałam na zelach activ, i nails ,ibd teraz mam Nails Company i mieszam je z inailsem od dobrej rady i wszystko jest ok. A bialy z NC wymiata )

  9. #834
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja pracuję na Modenie i sobie chwalę nie pęka nie zapowietrza się jest ok. Mam chrapkę spróbować też Mistero Milano i chyba zamówię próbki

  10. #835
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Mi sie ostatnio skonczyly zelez Modeny i Sunflowera wiec wyciagnelam resztke zelu z Master Professional - i powiem wam ze sie zachwycilam konsystencja- cudny clear gesty - miodzio - wiec wracam do nich jednak To yly moje pierwsze zele kupione przez firme w ktorej bralam szkolenie w Krakowie

  11. #836
    Wczytuje się Avatar Paula86
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Hmm a czy któraś z wam próbowała może tego żelu :

    exellent EASY VANISH CLEAR Professional UV Gel 15g :: dobrarada

  12. #837
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Postów
    2

    Wink Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał Paula86 Zobacz post
    Dziewczyny a ja miałam kiedyś taką sytuację, że zrobiłam klientce pazurki żelem activ i po dwóch tygodniach żel jej popękał na całej długości pazurków? Czy któraś z was też tak miała ? Teraz waham się między zakupem ponownie activa (bo dobrze mi się go nakłada), ale się zraziłam a żelem z SF. Co poradzicie ?

    Kurka dziewczyny ja jutro mam zamiar kupować Activ żele i akryle, a tu właśnie się dowiaduje, że sypie się on na pazurkach myślałam jeszcze o Mistero Milano ale Activ troszkę tańszy i wcześniej nic złego o nim nie słyszałam
    A tak w ogóle dodam pytanie nie z tej beczki co myślicie o hybrydach Molana? Bo niestety mało o nich się mówi jeszcze

    ---------- Dodano o godzinie 15:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:31 ----------

    Cytat Napisał asienia Zobacz post
    Kurka dziewczyny ja jutro mam zamiar kupować Activ żele i akryle, a tu właśnie się dowiaduje, że sypie się on na pazurkach myślałam jeszcze o Mistero Milano ale Activ troszkę tańszy i wcześniej nic złego o nim nie słyszałam
    A tak w ogóle dodam pytanie nie z tej beczki co myślicie o hybrydach Molana? Bo niestety mało o nich się mówi jeszcze

    Miałam na myśli Mollona, spałam prawie jak to pisałam, głupia ja

  13. #838
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Do black_d_iamond86 jakiego żelu SF używasz, szukam dobrego żelu do budowania paznokci. Zamówiłam dwa w modenie, ale po 3 dniach pękł mi jeden ( po całości), póżniej dwa, i tak dalej ( po 10 dniach nie miałam 3). Kiedyś robiłam IBD i były jak skała, czy ten z SF jest także dobry. :

  14. #839
    No to..wpadłam Avatar lonia1990
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja pracuję na Spn nails. Kolorowe żele mam z firmy gabrielle nails ale kupiłam parę kolorów z Indigo i chyba będę już ich używać

  15. #840
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał marlena.m Zobacz post
    Do black_d_iamond86 jakiego żelu SF używasz, szukam dobrego żelu do budowania paznokci. Zamówiłam dwa w modenie, ale po 3 dniach pękł mi jeden ( po całości), póżniej dwa, i tak dalej ( po 10 dniach nie miałam 3). Kiedyś robiłam IBD i były jak skała, czy ten z SF jest także dobry. :
    polecam Ci jednofazówkę All in one clear Nails Company | Tipsy | Zabrze - ALL IN ONE CLEAR (jednofazowy) świetny zarówno na naturalna płytkę jak i do stylizacji na szablonie

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  16. #841
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał asienia Zobacz post
    (...)
    A tak w ogóle dodam pytanie nie z tej beczki co myślicie o hybrydach Molana? Bo niestety mało o nich się mówi jeszcze

    ---------- Dodano o godzinie 15:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:31 ----------

    Miałam na myśli Mollona, spałam prawie jak to pisałam, głupia ja
    Tutaj mamy temat o hybrydach ogólnie: http://forum.wzorki.info/paznokcie-n...hellac-57.html
    o mollonie co prawda mało wypowiedzi, bo mało dziewczyn używa, ale zdaje się, że są ok


  17. #842
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Jak dla mnie żele SPN są nie zastąpione

  18. #843
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    Tutaj mamy temat o hybrydach ogólnie: http://forum.wzorki.info/paznokcie-n...hellac-57.html
    o mollonie co prawda mało wypowiedzi, bo mało dziewczyn używa, ale zdaje się, że są ok

    Dzięki Kochana
    Lakiery i hybrydy z Mollona zakupione. Mieszkam w Londynie, ale teraz zakupy robię w PL żeby tam pracować Jeszcze tylko 2 tygodnie w Tunezji (podróż poślubna) no i powrót na Lonon, a co z tym się wiąże praaaaaaacaaaaa będę walczyć i zobaczymy jakie będą rezultaty.
    Kupuję też Activ żel i akryl, mam nadzieję, że to dobre posunięcie
    Zdam za jakiś czas relację!

  19. #844
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał marlena.m Zobacz post
    Do black_d_iamond86 jakiego żelu SF używasz, szukam dobrego żelu do budowania paznokci. Zamówiłam dwa w modenie, ale po 3 dniach pękł mi jeden ( po całości), póżniej dwa, i tak dalej ( po 10 dniach nie miałam 3). Kiedyś robiłam IBD i były jak skała, czy ten z SF jest także dobry. :
    Wprawdzie nie do mnie pytanie, ale miałam ostatnio jednofazówkę clear 2 z Sun Flower i była bardzo w porządku. Raczej z tych gęściejszych, a trzymana w lodówce to już mur beton, ale super się rozprowadza na pazurku, nie bąbluje, a i trzyma ładnie
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  20. #845
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Dziękuję Kupiłam na próbę zarówno żel jak i akryl z SF.

  21. #846
    Rozkręcanko Avatar mmloda
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja pracuje na IBD - póki co jeszcze mnie nie zawiódł, ale mam ochotę spróbować Perfect Beauty oraz SPN (na nich się szkoliłam).

  22. #847
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Moją sprawdzoną firmą jest SNC - Super Nail Center. To właśnie od tego producenta mam mój pierwszy zestaw i od nich kupuję materiały. Firma jest niemiecka i można kupić ich produkty na allego.pl
    Ich oficjalna trona to: www.de.super-nailcenter.de , prowadzona niestety w języku niemieckim. Gdzieś miałam od nich ulotkę po polsku, jak znajdę to wstawię, chciałam tylko przybliżyć profil firmy.
    Zakupiłam sobie kiedyś żele i klej w sklepie, ale nie byłam zadowolona, klej źle kleił, a żele też średnie. Postanowiłam, że kupię wszystko u nich. Opis na allegro jest w j.pol, ale słoiczki są opisane po niemiecku. Mi przetłumaczyła babcia, więc w razie czego służę pomoca hehe

  23. #848
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja zaczynałam robić paznokcie na Reni Nail i SPN, potem przeszłam na allepaznokcie, a teraz wróciłam do swojej pierwszej miłości SPN. Mogę polecić z czystym sumieniem, każdy produkt Każdy spokojnie odnajdzie cos dla siebie, żele rzadkie, gęste, średnio gęste, covery w świetnych kolorach i magiczne białe

  24. #849
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja od jakiegoś czasu pracuję na takim zestawie:
    - primer kwasowy Indigo
    - baza Indigo
    - cover Indigo no1
    - biały Indigo lub Perfect Beauty
    - budulec - jedofazówka violet NoName - do szkieletu i dla Pań, które potrafią złamać paznokcie wszędzie i na wszystkim
    - budulec - jednofazówka AFFINITY Ice Blue
    - nabłyszczacz Indigo w pędzelku

    Od kiedy skombinowałam cały ten zestaw skończyły się zapowietrzenia i złamania Nawet bardzo cienkich paznokci. Koniec z eksperymentami, trzymam się tego, co wypracowałam przez kilka lat

  25. #850
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    A ja tych z No Name tylko do wzornika używałam bo są tak tanie że bałam sie to kłaść klientkom. To mówisz że ten violet taki mocny?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Najlepsze sklepy z przyborami do paznokci na Allegro.pl
    By Kamis in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 127
    Ostatni post / autor: 14-06-2019, 07:11
  2. Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?
    By Majka28 in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 147
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 14:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •