Strona 24 z 39 PierwszyPierwszy ... 1420212223242526272834 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 576 do 600 z 958

Temat: Na jakich żelach pracujecie

  1. #576
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    GN strong jest konystencji galarety, jak chciałam go przelać do innego słoichka to nie chciał wyskoczyć... ale 1 minus jest... stron dośc mocno piecze w lampie przy budowie jednym glutem

  2. #577
    Nałogowiec Avatar Kaniusia0
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: Pytania-proszę o pomoc

    kochaniutkie
    ja mam taki problem bo kupowałam zawsze sun flower 50g a jak wiemy w sun flowerze nie ma gęstych czy srednio gęstych w 50g j chodzi o onaczenie clear, clear2
    zamowialamm tez tym razem sf 50g jednak chyba nie mieli i przyslali mi dwa żele po 30g ) z tego co wiem to w 30g jest opisane "clear" "clear2" i jest zaznaczony który to. chodzi wiadomo o gęstość....
    w tych zelach co posłali mi przez allegro nie ma znaczka.... nie oznaczone jest na pudelku czy to jest clear czy clear2 .... jak nie jest opisane to może jest tutaj cos oczywistego o czym nie wiem... jak myslicie? wiecie cos na ten temat ?

    ciężko poszukać ODPOWIEDNIEGO tematu...Proszę nie pytać w przyszłości o żele w temacie o pomadkach... //Emist
    Ostatnio edytowane przez Emist ; 18-06-2010 o 19:08

  3. #578
    No to..wpadłam Avatar sweetpazurki
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie mus brzoskwiniowy

    hej czy któraś z Was używała mus brzoskwiniowy z firmy sun flower? co o tym produkcie sądzicie i jak go nakładacie?

  4. #579
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: mus brzoskwiniowy

    podobno na paznokciu przyjmuje normalną konsystencję i jest dobry do budowy pazurów. Tylko tak słyszałam ...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  5. #580
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    mi ten mus nie podpasował, jakoś nie umiem go używać. smugi sie robią i nie poziomuje sie..przynajmniej mi no ale moze nie umiem pozdrawiam

  6. #581
    No to..wpadłam Avatar sweetpazurki
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał mini89 Zobacz post
    mi ten mus nie podpasował, jakoś nie umiem go używać. smugi sie robią i nie poziomuje sie..przynajmniej mi no ale moze nie umiem pozdrawiam
    no mi się właśnie tak samo dzieje :/

  7. #582
    Nałogowiec Avatar maartekkk
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Okolice Częstochowy
    Postów
    449

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja zaczynałam pracę na żelach Sun Flower Clear 2, jak pierwszy słoiczek był świetny, tak drugi to kicha nie z tej ziemi... później wzięłam Silcare Basic ten rzadszy Jak dla mnie nadal ciut za gęsty, robiły się pęcherzyki powietrza w nim no i połowa mi wylazła po ściankach Później używałam różowego i silikonowego supergęstego Gabrielle Nails. Pozytywnie się zaskoczyłam różowym - idealna konsystencja, alle na dłuższą metę... sama nie wiem... natomiast super gęsty był dosyć dla mnie za gęsty, ale pędzel się wbijał, więc zużyłam. Jego największy minus - bąbelki na porządku dziennym, w żelu były pęcherzyki zaraz po otwarciu i wcale nie znikały...
    Teraz mam Rendezvous kupiony w hurtowni ArStyle, jest jak dla mnie bardzo fajny, mógłby być ciutkę gęstszy, ale jest na prawdę fajny
    W pudełku czekają dwa żele Ladys Nails, które wygrałam... na próbę wzięłam jeden tak na pędzelek... jakiś taki rzadki... ale zobaczymy w praniu

  8. #583
    Rozkręcanko Avatar Martita1503
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Jeśli chodzi o mnie naukę pazurków zaczynałam na żela La Femme - odradzam nie byłam z nich zadowolona.
    Obecnie pracuje na produktach metoda żelowa :ESN, Silcare Excellent, Silcare Basic. Metoda akrylowa : Super Nail Professional oraz EF I z wszystkich tych firm jestem zadowolona
    Ceny są przystępne a i jakoś z wyższej półki

  9. #584
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Dziewczyny, skonczył mi się żel clear i chyba nadal powróce do allepaznokciowego, konsystencja nadaje się i na formę i na tipsa. Zstanaiwałam się nad GN ale chyba na razie jeszcze nie. Zrobię kurs na ich produktach to wtedy zobaczę jak się na nich pracuje. A ten z alle przy odpowiednim nalożeniu nie zapowietrza się ani nic się z nim nie dzieję

  10. #585
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Czy ktoras z was miala do czynienia z zelami Catherine? Slyszalam o nich wiele dobrego, tu w DE sa dosc popularnymi zelami z wyzszej polki a w Polsce s tego co widze niezbyt powszechne

  11. #586
    No to..wpadłam Avatar renatka1717
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Siedliska k/Tuchowa
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    a co sądzicie o żelach LaFemme jednofazowym CONTROL PLUS bo coś mnie kusi żeby zakupić go, pracowałyście na nim może



  12. #587
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    ja pracuję na całej serii IBD, ale mam kilka i mieszam z tymi od Dobrej Rady, m.in. kamuflaż, pink blush i kolorowe żeliki mam od niej...

  13. #588
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Oj, ja używam bazowych, budujących i covera z Basica, a whita czy nabłyszczacz z Alle
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

  14. #589
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
    Ja aktulanie pracuje na żelach I-nails...
    i nie liftują te I-nails, ja mam tylko kolorówkę z tej serii, kamuflaż i pink blush, cena rewelacja i chyba właśnie dlatego, że taka niska boję się zaryzykować z tym clearem na pazura, w sensie, że się zapowietrzy i bazę robię z IBD... napisz coś więcej o nich... PROSZĘ, bo byłabym skłonna zaryzykować

    a co polecę to: ULTRA WHITE od dekorynki/dobrej rady, i cosmic white bardzo fajne... cianiutka warstwa, ale śnieżnobiała a EXTREME WHITE wysokopigmentowa - jak lakier i czasem nie koniecznie dobrze się utwardza.
    Ostatnio edytowane przez ewelinka:* ; 30-06-2010 o 00:50

  15. #590
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał hassi Zobacz post
    Oj, ja używam bazowych, budujących i covera z Basica, a whita czy nabłyszczacz z Alle
    A nie wkurza Cię ten white z alle? mój się rozlewa i muszę robić po dwa palce:/ a jak robię całą ręke to troche mi zawsze się linia rozmyje Tylko czekam żeby się skończył i kupuję jakiś inny byle bardziej gęsty.

  16. #591
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ewelinka ja kiedyś używałam i cleara i maskeda od dobrej rady i naprawdę trzymało jak beton, nie było żadnych zapowietrzeń. Nie wiem czy nakładasz nabłyszczać na pazurki ale ten clear go wymaga przynajmniej takie jest moje zdanie, że nawet jak się go potrzyma 6min w lampie i tak błyszczy się średnio. Ale jak używasz nabłyszczacza to polecam ci go! Ja nie miałam z nim żadnych problemów pazury trzymały się po 3 tygodnie!

    Ja już gdzieś pisałam w tym temacie, że przerzuciłam się na produkty alle.
    Używam:
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Mam także z alle różne ozdoby, pilniki, liquid, polerki i tego typu "akcesoria" i także mogę to polecić!


  17. #592
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    dudejla dzieki takim postom wiem żse dobrze zainwestowałam. Na prawdę po zakupie zestawu u nich i czytaniu tych wszystkich postów o SF GN SPN itp. których cena jest dwu i nawet trzy krotnie wyższa niż te z alle myślałam że te paznokcie wcale nie będą trzymać. Z alle mam clear, cleaner- który swietnie pachnie, oliwke, pink gel-którego na razie używam na formę bo jest gęsty i się nie rozlewa, tipsy od nich również były świetne- niestety zamawiając kolejne pudełko nie umieli mi okeślić czy to bedą te co w zestawie miałam bo wysyłają je losowo:/ ogolnie jestem zadowolona

  18. #593
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja też kupiłam zestaw startowy z alle i nie narzekam. tipsy od nich były(tzn.są,bo jeszcze je mam)w porządku,nie łamią się itd. Pilniki też jak najbardziej ok-tym bardziej za tą cenę. żele w zestawie dostałam bardzo malutkie-5ml,więc na krótko je miałam,ale fajnie się nimi pracowało,tylko biały do french na początku wydawał się za rzadki,ale to chyba raczej ja go za dużo na raz dawałam,bo już jest ok. No i ogromną rolę odgrywa u mnie cena-robię tylko sobie,siostrze,bardzo rzadko mamie i drugiej siostrze,więc nie mam z tego zysków.

  19. #594
    Rozkręcanko Avatar cocaine258
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    lublin- okoliceee
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    a ja uzywam roznych zeli:
    clear sredniogesty i gesty z alle, rozowy do frencha z alle, bialy z alle albo z reni nail, coverek z basica nablyszczacz z alle do naturalnej plytki tez mam z alle (te easy off)
    hmm a tak poza tym to z alle inne pierdolki typu pilniki,polerki, oliwka, klej, primer, szablony, tipsy to zalezy ale tez zazwyczaj u nich zamawiam
    ozdobki to gdzie sie da kupuję (hihi taka mania )
    zamowilam u nich swoj pierwszy zestaw, bylo wszystko w porzadku wiec zostalam przy tej firmie i jestem zadowolona.

  20. #595
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja także oprócz alle mam żele innych firm. Przede wszystkim cover, bo w alle nie ma 100% kryjącego także używam basica, ale ostatnio zamówiłam cover od ellio i bardziej podoba mi się od basica jeśli chodzi o kolor. Także jeśli będzie się dobrze sprawował to się przerzucę. Cały czas poszukuję też nabłyszczacza który by mi odpowiadał...


  21. #596
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Dziewczyny covera i finisha używam z firmy modena- jak dla mnie jakość dobra cover kryje dobrze no dwie warstwy trzeba nałozyć przy przedłuzaniu łożyska bo jedna prześwituję. Finish ładnie się błyszczy nic złego się z nim nie dzieje, nie matowieje i nie łuszczy się. Po utwardzeniu nie trzeba go przemywać i cena jest porównywalna do alle.

  22. #597
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Dziewczyny czy miała może któraś z was jakikolwiek żel z tej firmy?4nails - Żel roz mleczny - 30 ml FRENCH PINK SN (1114175837) - Aukcje internetowe Allegro szukam w miarę dobrego,ale taniego żelu,bo to tylko na mój użytek i nie mogę za wiele inwestować w to Proszę o radę czy warto w ogóle to kupić?
    Znalazłam małe info o tych żelach w innych tematach,ale jakby któraś z was np. mogła mi porównać te żele do allepaznokcie to byłabym bardzo wdzięczna
    Ostatnio edytowane przez olusia87 ; 05-07-2010 o 15:06

  23. #598
    Rozkręcanko Avatar bozena1
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja jestem na etapie testowania żeli tak wiec mam żele z i-nails,basica , yasmin,mastera , pb i wszystkie są bardzo fajne.

  24. #599
    Nałogowiec Avatar Kaniusia0
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    czy używał ktos kolorowych zeli z dobrejrady ? dobrze maskuje?
    chce kupić czarny i nie wiem czy wtopie

  25. #600
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    masz osobny temat do kolorowych żeli...poza tym jak wpiszesz w "szukaj" (prawy górny róg na głównej stronie) to Ci wyszuka bez problemu
    http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...rowe-zele.html
    Ostatnio edytowane przez farbstift ; 13-07-2010 o 07:57
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Najlepsze sklepy z przyborami do paznokci na Allegro.pl
    By Kamis in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 127
    Ostatni post / autor: 14-06-2019, 07:11
  2. Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?
    By Majka28 in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 147
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 14:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •