Strona 27 z 39 PierwszyPierwszy ... 1723242526272829303137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 651 do 675 z 958

Temat: Na jakich żelach pracujecie

  1. #651
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Kochane ja mam pytanko odnosnie żelu clear gęściocha. Chciałam zamówic sobie zwykły z alle 50ml. u Sami ale na forme się on nie nadaje jak dla mnie poczatkujacej na formie, po prostu mi spływa.
    Ale znalazłam żel clear z Pepoonails 50 ml 70 zł
    Pepoonails: Bulider Gel Clear 50 ml
    Używałabym go tylko do robinie szkieletu.
    miała go kiedyś któraś z was? opłaca się go kupić?

  2. #652
    Nałogowiec Avatar joystynka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Świebodzin,wcześniej Będzin
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie



    do pazureczek 89:
    bonder nakłada się bardzo cieniutką warstwą na naturalkę,praktycznie suchym pędzelkiem sie go tylko wciera i jest on po to by zel się nie zapowietrzał i miał lepszą przyczepnosc.mam nadzieje ze pomogłam
    Pokonac siebie jest najtrudniej..

    www.joystynka-tipsy-stylizacja.bloog.pl

  3. #653
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał szerek Zobacz post
    Kochane ja mam pytanko odnosnie żelu clear gęściocha. Chciałam zamówic sobie zwykły z alle 50ml. u Sami ale na forme się on nie nadaje jak dla mnie poczatkujacej na formie, po prostu mi spływa.
    Ale znalazłam żel clear z Pepoonails 50 ml 70 zł
    Pepoonails: Bulider Gel Clear 50 ml
    Używałabym go tylko do robinie szkieletu.
    miała go kiedyś któraś z was? opłaca się go kupić?
    Szerek mam też taki gęsty, który dziewczyny właśnie kładą na formę
    Żel UV - 30ml - SCULPTING - GĘSTY EXTRA MOCNY - Allepaznokcie.pl
    szczegóły na pw.


  4. #654
    Szkoleniowiec Avatar SPN Magik
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Piła
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    SPN Nails tylko i wyłącznie

    jest w ofercie okolo 14 zeli
    np. cover rewelacyjny do kamuflażu, polecam tylko proponuje go klasc malutko przy wale paznokciowym potem zaczac budowac w linii stresu, zeby zakamuflowac naturalna linie usmiechu i w linii wlosa zaczac sciagac, zeby jak na nim utwardzonym polozymy jeszcze bialy zel i wyrownamy clearem wlasnie w linii wlosa bylo cieniutenko

    jak ktos chce porady sluze pomocą

  5. #655
    Nałogowiec Avatar joystynka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Świebodzin,wcześniej Będzin
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    ja od jakiegoś czasu pracuję na prestige.zel clear pink mają bardzo gęsty.idealny na formę,podobny do IBD,na którym też pracowałam,ale zmieniłam bo cena za wysoka,choc prestige tez do najtańszych nie nalezy,za 30 ml-ok 70 zł chyba.
    Pokonac siebie jest najtrudniej..

    www.joystynka-tipsy-stylizacja.bloog.pl

  6. #656
    Rozkręcanko Avatar precepte
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Balbriggan, Co.Dublin
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja kupilam sobie ostatnio zele i akryle firmy Perfect Lady i mam nadzieje ze beda dobre (bo jeszcze nie mialam okazji ich wyprobowac) bo slyszalam i czytalam wiele pozytywnych opinii o nich. Hm no zobaczymy

  7. #657
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    dziewczyny znacie zele paradise nails
    przyjechal wczoraj do mnie wlasciciel firmy z oferta i skusilam sie na zel clear za smieszna pieniadze, dostalam 3 tyg gwarancje zwrotu gdybym miala jakies zastrzezenia co do jakoscibylam w lekkim szoku
    dzisiaj bede go testowac

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  8. #658
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja niestety nie słyszałam Na allegro znalazłam ofertę kilku żeli od niech ale to w zestawie od jakijś laski. Więc nie pisało nic o nich

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  9. #659
    Nałogowiec Avatar zlotko87
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    651

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    ja przeważnie pracuję na alle. Jakiś czas temu kupiłam no name. Z ellio mam cover. Nie jestem wierna jednej marce- teraz tego jest tyle na rynku...

  10. #660
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    pazurka zrobilam wczoraj, jestem zaskoczona tym zelem oczywiscie pozytywnie, 2 ruchy pedzla i krzywe zbudowane, ciezko sie piluje jest twardy bardzo, i po zmyciu warstwy dyspresyjnej blyczczy sie jak po nablyszczaczu nosze od wczoraj i narazie nic a nic sie nie dzieje i w porownaniu do gesciocha z alle ten nie babelkuje przy nakladaniu czego nie znosze przy bardzo gestych zelach
    dam znac za tydzien czy wytrzymal

    aa sliczne ma poakowanie troche podobne do MM

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  11. #661
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Czytam i czytam tutaj o Allepaznokciach i jestem zdziwiona. Gdzieś na innym forum dziewczyny odradzały, podobno totalna porażka, a tutaj zachwalacie w większości. Oczywiście nie mam na myśli,że są jakieś najlepsze, ale mam ochotę poeksperymentować z nimi. Obecnie pracuje na Golden Nails, I-Nails i Silcare. Z goldena mam średniogęsty, który sie fantastycznie poziomuje , ale dośc zapowietrza, trzeba uważać przy aplikacji. Z I-Nails mam kilka żeli, jestem zadowolona praktycznie ze wszystkich. Z Silcare miałam jednofazówkę, gęstą i była bardzo fajna na formę. Teraz szukam jakiegoś fajnego Covera . Mam na oku w modeny i planuję wypróbować. Ma któraś porównanie do I-Nailsa? Bo teraz mam właśnie z tej firmy .
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  12. #662
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja mam porownanie covera I-nails do modeny. Ten z modeny mniej sie rozlewa i ma ladniejszy kolor.Jest nieco jasniejszy od I-nailsa.Jak dla mnie lepszy cover z modeny-zdecydowanie

    A jesli chodzi o zele z Allepaznokcie to mi kompletnie nie podeszly-nie ta konsystencja, nie ta lepkosc,nie ten czas utwardzania,nie taka gestosc. Też w wiekszosci pracuje a wlasciwie pracowalam na i-nailsie, ale jak wyprobowalam modene to juz chyba na stale sie przeniose. Konsystencja,gestosc,lepkosc,czas utwardzania,pilowanie jak dla mnie idealne.Ale na razie nie moge sie wypowiedziec co do trzymania tych zelkow bo dopiero niedawno je wyprobowalam.Jedyne zastrzezenia mialam do tej pory to do nablyszczacza ale to prawdopodobnie z mojej winy. I co jeszcze zauwazylamTe zele sa zupelnie inne niz oferuje konkurencja. Chodzi mi o to ze w wiekszosci firm np zel jednofazowy przezroczysty jest w zasadzie identyczny np. jednofazowka i-nails i jednofazowka reni nail a te zele z modeny maja calkowicie inne wlasciwosci.przynajmniej ja to tak odbieram.
    A w najblizszym czasie mam jeszcze zamiar wyprobowac zelki ellio bo gdzies wyczytalam pozytywne opinie na ich temat
    Ostatnio edytowane przez goszacz ; 08-12-2010 o 21:16

  13. #663
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał goszacz Zobacz post
    Ja mam porownanie covera I-nails do modeny.

    a masz porównanie może też covera modeny z basic ?


    i jeszcze interesuje mnie też modeny żel budujący przezroczysty gęsty czy ktoś moze mi cos o nim napisać

  14. #664
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Ma któraś porównanie do I-Nailsa? Bo teraz mam właśnie z tej firmy .
    Ja Ci powiem tak- nie mam prównania, ale: cover brzoskwiniowy z i-nails jest bardzo delkiaktny. Jeśli chciałabyś do frencha żelik, który świetnie imituje płytkę to polecam ci masked i-nails. Jest po prostu boski, łatwy w aplikacji, świetnie się poziomuje i serio idealnie odwzorowuje płytkę.

  15. #665
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cove I-nails i Silcare masked to ten sam zel.Sa identyczne bo to te same zele.Jesli nie wierzycie mozecie spytac Dobrejrady Dlatego Modena dla mnie lepsza niz masked i I-nails

    A jesli chodzi o budulca z modeny to ma swietna konsystencje-jest dosc gesty ale nie bardzo lepki. Szybko sie utwardza i mocno nie piecze.Na pedzelku ciagnie sie troche jak taki zastygniety kisiel ale lejacy-widac jakby taka grudkowata konsystencje,ale w rzeczywistosci jest zupelnie gladziutki.Jest twardy i stabilny wiec super sie nim pracuje na formie.Swietnie sie pozomuje. Nie babluje przy budowaniu.Latwo go rozprowadzic na plytce. I nie ma z nim problemow przy pilowaniu. Nawet ladnie blyszczy. Jak ktos pracowal na Ranails-budujacym to ten jest nieco podobny. No i nie zażołca frencha. Nie wiem jeszcze jak z trwaloscia tego zelka ale na razie wrazenia jak najbardziej pozytywne. Nigdy wczesniej mi sie tak fajnie nie pracowalo na zadnym budulcu. Dla porownania powiem ze np super build z I-nails i clear z allepaznokcie wypada bladziutko.Sa okropnie lepkie,dlugo zastygaja-szkielet jest jakby malo twardy i sztywny.Babluja przy nakladaniu i french nieco zółknie:/

  16. #666
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał katherinne Zobacz post
    Ja Ci powiem tak- nie mam prównania, ale: cover brzoskwiniowy z i-nails jest bardzo delkiaktny. Jeśli chciałabyś do frencha żelik, który świetnie imituje płytkę to polecam ci masked i-nails. Jest po prostu boski, łatwy w aplikacji, świetnie się poziomuje i serio idealnie odwzorowuje płytkę.
    Kochana ja miałam już masked od Doberka i moje klientki się skarżą, że jest zbyt sztuczny, za ciemny i za różowy. Dawałam go z pink blushem. ale wtedy miałam problem z zapowietrzeniami. Teraz szukam trochę gęściejszego od maskeda, bo masked się zlewa niestety, pracuję na nim od ponad pół roku. Miałam też z Golden Nails i on jest świetny, nawet bym przy nim została, ale cena mnie powala, biorąc pod uwagę, że za seta biorę 40-60 zł z dojazdem, to mi się nie opłaca z domu wychodzić he he. A moje klientki to głównie takie okazyjne są i sporadycznie 3-4 w miesiącu
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  17. #667
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Teraz szukam trochę gęściejszego od maskeda, bo masked się zlewa niestety, pracuję na nim od ponad pół roku. Miałam też z Golden Nails i on jest świetny, nawet bym przy nim została, ale cena mnie powala
    to tak samo jak ja ja też szukam gęściejszego coverka co nie będzie spływał mam teraz basica a on jest identyczny jak masked i-nails co do gn dla mnie jest rzadszy od basica

  18. #668
    No to..wpadłam Avatar ulenka
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Polecam cover od Zbyt-Mal od naszej koleżanki paznokietek1000.Gęsty śliczny kolorek.Ja już swój znalazłam

  19. #669

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał elaxx76 Zobacz post
    a masz porównanie może też covera modeny z basic ?


    i jeszcze interesuje mnie też modeny żel budujący przezroczysty gęsty czy ktoś moze mi cos o nim napisać
    Ja mogę z ręką na sercu powiedzieć, że kamuflaż z Modeny i Basica są jakby bliźniacze.... super co do budującego gęstego to nie wiem ale używam http://www.modenanails.pl/Zel_Clear_...OCJA_-334.html i jest ok

  20. #670
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Zamówiłam wczoraj z ellio kamuflaż ze względu na cenę , jeżeli mi nie popasi to najwyżej zostawię dla siebie, ale czytałam pozytywne opinie o nim. Jedno mnie wkurzyło. Składałam zamówienie, zamówiłam 3 rzeczy na próbę wyszło chyba 30 coś zł, a potem klikałam dalej i dalej, a do zapłaty patrze ponad 40 zł patrzę, a ja mam w zamówieniu jakiś klej , którego nie zamawiałam. Myślę niemożliwe, że kliknęłam. Więc mój chłop (informatyk) przepyrał mi listę operacji i faktycznie nie było tego kleju w historii. Sami sobie dodali ehh bez sensu, moim zdaniem jest to naciąganie. Już do nich nie pisałam bo 10 zł to nie majątek, ale wy uważajcie... Sorry za off ale musiałam to napisać, bo się wkurzyłam
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  21. #671
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    no jak tak można klientowi wciskać...jako gratis to ja rozumiem...ech :/



  22. #672
    Nałogowiec Avatar trendy77
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    okolice krakowa
    Postów
    662

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    ja w sumie mam dwa coverki ktorych uzywam i-nailsa masked i coverek ellio,szczerze wole ellio lepiej sie rozprowadza i ma bardziej naturalny kolor,maskeda faktycznie trzeba rozjasniac bo na niektorych łapkach wychodzi sztucznie,ja ellio zamawiam z głownej strony ale sa rowniez na allegro nick;ellio01 na allegro jest pewosc ze niczego nie dołażą a ceny takie same


    ‎"Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko.
    Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie''

  23. #673
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Zamówiłam wczoraj z ellio kamuflaż ze względu na cenę , jeżeli mi nie popasi to najwyżej zostawię dla siebie, ale czytałam pozytywne opinie o nim. Jedno mnie wkurzyło. Składałam zamówienie, zamówiłam 3 rzeczy na próbę wyszło chyba 30 coś zł, a potem klikałam dalej i dalej, a do zapłaty patrze ponad 40 zł patrzę, a ja mam w zamówieniu jakiś klej , którego nie zamawiałam. Myślę niemożliwe, że kliknęłam. Więc mój chłop (informatyk) przepyrał mi listę operacji i faktycznie nie było tego kleju w historii. Sami sobie dodali ehh bez sensu, moim zdaniem jest to naciąganie. Już do nich nie pisałam bo 10 zł to nie majątek, ale wy uważajcie... Sorry za off ale musiałam to napisać, bo się wkurzyłam
    Nie bardzo rozumiem jeśli zaszła taka sytuacja i jesteś pewna ze sama nie dodałaś sobie do kosza tylko jak piszesz sklep ci doliczył i jeśli nie chodzi ci o te 10zl które ci doliczyli to napisz albo zadzwoń do nich dla zasady dla twojego spokoju i też mi sie wydaje ze innych ,a moze oni sami nie wiedzą że tak sie robi że dolicza produkty moze mają jakąś awarię systemu róznie bywa po co bezpodstawnie oskarżać . Ja u nich też zamawiałam ,ale wszystko było ok . z zamówieniem
    tym bardziej ze masz w historii zamowienia bez tego kleju . Tylko jak go nie ma w zamowieniu to skad ta informacja że masz doliczony

  24. #674
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał elaxx76 Zobacz post
    Nie bardzo rozumiem jeśli zaszła taka sytuacja i jesteś pewna ze sama nie dodałaś sobie do kosza tylko jak piszesz sklep ci doliczył i jeśli nie chodzi ci o te 10zl które ci doliczyli to napisz albo zadzwoń do nich dla zasady dla twojego spokoju i też mi sie wydaje ze innych ,a moze oni sami nie wiedzą że tak sie robi że dolicza produkty moze mają jakąś awarię systemu róznie bywa po co bezpodstawnie oskarżać . Ja u nich też zamawiałam ,ale wszystko było ok . z zamówieniem
    tym bardziej ze masz w historii zamowienia bez tego kleju . Tylko jak go nie ma w zamowieniu to skad ta informacja że masz doliczony
    Kochana wyświetlało mi się najpierw zamówienie , że mam 3 produkty ok był żel, oliwka i jakiś lakier , wyszło 30 parę złotych z wysyłką. Weszłam sobie na konto zrobić przelew. A na stronie ellio kliknęłam złóż zamówienie i w podsumowaniu było tyle co trzeba. Dopiero po wejściu na maila (trzeba potwierdzić zamówienie) zobaczyłam inną kwotę i się zdziwiłam. Oczywiście napisze do nich, ale ostatecznie wyszło 5,50 za ten klej , więc nie będę szumu robiła o taka głupotę klej się przyda nie mam tego w historii właśnie, a że to było 1 zamówienie u nich to nic w koszyku nie było. Nie oskarżam ich, wiem głupio to zabrzmiało, byłam wkurzona, przepraszam, ale tez chciałabym dać innym przestrogę żeby uważnie czytali . Ja przyzwyczajona, że u Dobrej Rady automatycznie wszystko, to się pośpieszyłam, także troszkę mojej winy

    W sumie to może nie oni mieli błąd, może ja miałam w przeglądarce, dlatego nie będę nic im zarzucała, bo w sumie nie udowodnię. A , że kwota taka drobna, to nic się nie stało.Jeju jak zwykle się poirytowałam niepotrzebnie...
    Ostatnio edytowane przez sztynka ; 14-12-2010 o 18:32
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  25. #675
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    to zrób skreeny czy jak to sie tam zwie zamówienia gdzie nie masz tego kleju wliczonego i im wyslij to ,bo takie błedy nie powinny sie zdarzać nawet na 5 zł

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Najlepsze sklepy z przyborami do paznokci na Allegro.pl
    By Kamis in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 127
    Ostatni post / autor: 14-06-2019, 07:11
  2. Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?
    By Majka28 in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 147
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 14:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •