Strona 39 z 39 PierwszyPierwszy ... 293536373839
Pokaż wyniki 951 do 958 z 958

Temat: Na jakich żelach pracujecie

  1. #951

    Question Odp: Na jakich żelach pracujecie

    ja wcześniej pracowałam na Silcare Base One ale po 2 tygodniach jakby się kruszył. Teraz pracuję na IBD i jest super. Przy uderzeniach jedynie co niektórym wchodzi zapowietrzenie.. Nie wiem czy to moja wina czy zawsze tak przy mocnym uderzeniu się zdarza Jak skończę IBD to mam zamiar spróbować i-nails od Dobrej Rady

  2. #952
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    a jak z kolorowymi zelami sun flower ?

    ---------- Dodano o godzinie 22:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:20 ----------

    A jakie kolorowe żele polecacie ?

  3. #953
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Podkładowy I nails, budowanie również, nawierzchniowy top cristallo Mistero Milano, kolorówka większość SPN, Golden Nails, La Lill, teraz również szukam czegoś taniego i dobrego, zdecyduję się chyba na Silcare.

    ---------- Dodano o godzinie 19:44 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:40 ----------

    Cytat Napisał karolincia7777 Zobacz post
    ja wcześniej pracowałam na Silcare Base One ale po 2 tygodniach jakby się kruszył. Teraz pracuję na IBD i jest super. Przy uderzeniach jedynie co niektórym wchodzi zapowietrzenie.. Nie wiem czy to moja wina czy zawsze tak przy mocnym uderzeniu się zdarza Jak skończę IBD to mam zamiar spróbować i-nails od Dobrej Rady
    Mogę polecić I-Nails bo używam już od kilku miesięcy i jeszcze się nie zawiodłam. Wcześniej pracowałam na Mistero Milano, teraz używam tylko nabłyszczacza z MM.

  4. #954
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    witam Was dziewczyny.
    zaczynam zabawę z żelami. wcześniej pracowałam tylko na hybrydach.
    zastanawiam się nad kupnem żeli Semilaca Diamond Cosmetics.
    Czy któraś z Was używa bądź używała?

  5. #955
    Debiutantka Avatar Eminailbar
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Malbork
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Witam. Ja osobiście jestem zakochana w żelu Easy Shape builder z indigo.Żel jest gesty wiec świetnie się modeluje i nie zalewa skórek,ten stosuję do średniej dlugości bądź na naturalną płytkę.Jeśli natomiast chodzi o długie przepiękne szpice to do takich pazurków używam żelu Builder clear również z indigo.Jestem mega zadowolona z tych żeli pracuję na produktach indigo już ponad pół roku i nie mam zamiaru tego zmieniać mają swoją cenę lecz według mojej opini są jej warte. Ale jak to mówią....co kraj to obyczaj. Pracowałam wcześniej na żelu z la lill ,nie wiem czy dobrze napisałam ale pewnie wiecie o co chodzi ale byl strasznie rzadki i musiałam robić po jednym paznokciu żeby nie spływał klientce dosłownie po palcu.

    ---------- Dodano o godzinie 15:35 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:32 ----------


  6. #956
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Witam czy mozecie polecic mi dobry żel do lampy led 48w ccfl? Najlepiej jeden do przedluzania a drugi na naturalną plytke. Będę wdzieczna

  7. #957
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    zel przeważnie Indigo.silcare oraz z Alle.te trzy firmy bo nie spotkałam tak żeby z każdej firmy wszytsko było ok.takze kilka firm.uzywalam zeli z każdej firmy nawet najdroższych ale obecnie te trzy firmy mi najbardziej odpowiadają.

  8. #958
    Debiutantka Avatar olap
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    najczęściej jakikolwiek żel do paznokci biorę z nailscompany spoko ceny, a że u mnie same początki, to jest to rozwiązanie idealne

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Najlepsze sklepy z przyborami do paznokci na Allegro.pl
    By Kamis in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 127
    Ostatni post / autor: 14-06-2019, 08:11
  2. Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?
    By Majka28 in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 147
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 15:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •