Strona 35 z 39 PierwszyPierwszy ... 25313233343536373839 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 851 do 875 z 958

Temat: Na jakich żelach pracujecie

  1. #851
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    ja pracuję przede wszystkim na Pepoonails , ale też sporadycznie na Indigo , MM , NSI , PB , Konad ..

  2. #852
    Szkoleniowiec Avatar Madziullka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Puławy
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja używałam kiedyś SF, w tym twardy był ok, ale reszta( white i cover) były awaryjne. Czasami mi przychodziły rózne odcienie tego samego covera, czasami biały nie chcial sie utwardzic. Jakiś czas temu pracowałam na Asto, ale troszke awaryjnie też było, bo mi sie podpowietrzały. Probowałam wielu kombinacji ale nic z tego. Teraz obecnie pracuję na linii Eclair Nails od Igi Sadowskiej Jestem zadowolona All over jest rewelacyjny, a white gęsty poprostu super pod clearem Asto biała końcowka robila sie lekko szarawa, a All over nie robi takiego efektu
    Któraś z Was próbowała Eclair? Jakie są Wasze opinnie na temat tej marki?

    Instruktor Eclair Nails
    III miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Początkujący Beauty Forum 2011
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Beauty Forum 2012
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Pink & White Salon Wiosna 2013
    www.madziulkanails.blog.onet.pl

  3. #853
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    CK* BAJECZNY ŻEL UV VITAL 15g MEGA DUŻY WYBÓR (2745146220) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Bardzo przypomina NONAME. Co o tym sądzicie? bo chciałam sobie violet z noname zamówic ale akurat ten sprzedający ma wiele ciekawych rzeczy proszę o radę

  4. #854
    Szkoleniowiec Avatar Madziullka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Puławy
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja nie przepadam za akurat żelami z allegrowych firm. Kupowałam tam tyllko Sf, ale reszta type reni nail, ail design, suuny nails to tandeta troszke. Bynajmiej nie do robienia paznokci klientkom w salonach i studiach paznokci

    Instruktor Eclair Nails
    III miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Początkujący Beauty Forum 2011
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Beauty Forum 2012
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Pink & White Salon Wiosna 2013
    www.madziulkanails.blog.onet.pl

  5. #855
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja pracuję na żelach Basic z Silcare, kolorowe również posiadam z tej firmy, tak samo primer czy odtłuszczać.
    Póki co nie narzekam, jedynie miałam problem z białym do ekstremalnie białej końcówki, był rzadki i ciężko mi się pracowało. Teraz znalazłam żele dla siebie i jest ok. Jedyna wada, słabej jakości słoiczki, nie wiem czy tylko mi, ale pękają. A przechowuję w takim miejscu aby były bezpieczne.

  6. #856
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Aniuta ja też mam te żele, ale nic mi nie peka
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  7. #857
    No to..wpadłam Avatar agaretka
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Świebodzin
    Postów
    126

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja głównie pracuję na żelach SPN, mam od nich bazę , cover, angel white, budujący i preparaty przygotowujące płytkę. Mam jeszcze Indigo igloo i jestem w nim zakochana oraz cover i-nails- tani ale dobry.

  8. #858
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    Aniuta ja też mam te żele, ale nic mi nie peka
    W takim razie nie mam wyczucia, i zbyt mocno dokręcam.

    A co do żeli, dla mnie są świetne


    Mam jeszcze jakiś z Sun Flower mleczny, za cholerę nie wiem do czego go używać, chyba do frencza... myślałam że na końcówkę będzie się nadawał, ale się myliłam.

  9. #859
    Debiutantka Avatar Anastasiya
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Lodz
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Dziewczyny, ktore zele sa lepsze: Active czy I-nails?

  10. #860
    Debiutantka Avatar aneczka20
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    cześć
    A jaki żel polecicie na początek do nauki, wolała bym żeby nie był za rzadki bo boje się że będzie mi spływał. Któraś z dziewczyn pisała o żelu z Ale paznokcie zastanawiałam się nad nim bo mam łatwy dostęp do niego i nie znalazłam negatywnych opinii. Proszę poradźcie.




    hendi
    Ostatnio edytowane przez aneczka20 ; 07-02-2013 o 08:57

  11. #861
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja uczyłam się i nadal się uczę na żelach z alle i jestem bardzo zadowolona Ja jak najbardziej polecam

  12. #862
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    a ja polecam zele od Dobrej Rady mi na nich pracuje sie swietnie-wczesniej probowalam z Golden Nails ale jak dla mnie to to samo co DR tylko drozsze, Spn, Pb, sun flower jakos nie przypadly mi do gustu

  13. #863
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Potrzebuję pilnie jakiś twardy żel, bardzo sztywny na szkielet, porównywalny twardością do akrylu. Wiem, że IBD ma w ofercie taki żel, bo znajoma mi poleciła, ale jest ciut za drogi, a mi zależy, aby go dawać na płytkę naturalną jako baza, jednej klientce. Robię jej combo, bo musi mieć sztywno, ale zapowietrza się bo ja nie umiem zbyt dobrze akrylu uklepać. Może być 5 ml, może któraś ma IBD do odsprzedania z 5 ml?
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  14. #864
    Wczytuje się Avatar Pscolka Kwiatowa
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał aneczka20 Zobacz post
    cześć
    A jaki żel polecicie na początek do nauki, wolała bym żeby nie był za rzadki bo boje się że będzie mi spływał. Któraś z dziewczyn pisała o żelu z Ale paznokcie zastanawiałam się nad nim bo mam łatwy dostęp do niego i nie znalazłam negatywnych opinii. Proszę poradźcie.

    Ja się uczyłam na Perfect Lady i byłam średnio zadowolona. Osobiście do nauki mogę Ci polecić Modene Nails. Nie kosztują dużo a są całkiem fajniutkie teraz właśnie mam fazę ich testowania i jestem bardzo zadowolona.

    ---------- Dodano o godzinie 00:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:24 ----------

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Potrzebuję pilnie jakiś twardy żel, bardzo sztywny na szkielet, porównywalny twardością do akrylu. Wiem, że IBD ma w ofercie taki żel, bo znajoma mi poleciła, ale jest ciut za drogi, a mi zależy, aby go dawać na płytkę naturalną jako baza, jednej klientce. Robię jej combo, bo musi mieć sztywno, ale zapowietrza się bo ja nie umiem zbyt dobrze akrylu uklepać. Może być 5 ml, może któraś ma IBD do odsprzedania z 5 ml?
    Jakiś czas pracowałam na żelach IBD, ich żele to trójfazówki, jako podkład mają bonder ale raczej do combo go odradzam sztywny nie jest wcale. Kładąc następna warstwę nie przecierasz warstwy dyspersyjnej więc trochę ciężko byłoby na to akryl kłaść.

  15. #865
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja dlugo pracowalam na Sun Flower, po ostatnim doszkoleniu przerzucilam sie na SPN. Lepiej mi sie pracuje. Zdecydowanie lepiej pasuje klientka, mniej sie zapowietrzaja.

  16. #866
    Debiutantka Avatar Tush
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Abingdon UK, Bielawa PL
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    ja pracuje na roznych zelach ale najwiecej i podstawowych to astonishing chociaz mnie tera zkorca zele z MM....
    mialam jeden sloik z Dobrej rady black line i tez byl swietny i tani zadnej roznicy nie widzilam u klientek zero zapowietrzen etc...
    ale skoczyl mi sie i teraz wrocilam do asto.
    zel bialy z Entity white ale nowy juz czego z Indigo iglo white podbna konsystencja
    a nablyszczacz z indigo wczesniej mialam z Perfect beauty wiec jak widzicie treoche mieszanke robie ale wsyztsko sie trzyma jak ta lala

  17. #867
    No to..wpadłam Avatar olciazd18
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja zakupiłam sobie teraz żele z IMS i jestem z nich zadowolona. Cover pierwsza klasa.
    Kasiulka81 ja też pracuje na allepaznokcie i tez jestem jak najbardziej z nich zadowolona. Dla początkujących to super sprawa.

  18. #868
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Jakiś czas pracowałam na żelach IBD, ich żele to trójfazówki, jako podkład mają bonder ale raczej do combo go odradzam sztywny nie jest wcale. Kładąc następna warstwę nie przecierasz warstwy dyspersyjnej więc trochę ciężko byłoby na to akryl kłaść.[/quote]

    Ja chciałam tylko żel już bez akrylu, chciałam zrezygnować z tego combo na rzecz twardego żelu, ale teraz spróbuję dosypać puder akrylowy do żelu clear, może to coś da, Asia mi poradziła w sobotę na warsztatach. Zobaczymy jak wyjdzie :-)
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  19. #869
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    ja pracuję na IBD ( builder gel strong), jest twardy nawet bardzo!
    ja używam odtłuszczacza sun flower, na to primer IBD kwasowy lub nie... wysycha... i od razu builder! bez bondera! nic się nie zapowietrza potem mieszam z innymi żelami, w zależności co robię i nabłyszczacz z silcare i wszystko ok!

  20. #870
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    6

    Question Odp: Na jakich żelach pracujecie

    ja pracowałam dotychczas jedynie na żelach z la femme, jednak zdecydowalam się na zmianę. szukam dobrego żelu w przyzwoitej cenie, gdzie zalezy mi rowniez na plynach i pedzlach z tej samej marki. chce by byly dobre i rowniez elegancko wygladaly. co mozecie polecic? indigo? mistero milano? wasze propozycje?

  21. #871
    Wczytuje się Avatar osska
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    ja pracuje na ef exclusive z euro fashion biały mam z ez flow kolorowe różne firmy indigo, dobrarada, allepaznokcie, ra nails, ef ekclusive, inm itp

  22. #872
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    ja już miałam jakieś z allegro, nawet nie wiem jakie, to były moje pierwsze.
    potem MM i teraz Modena. I jak mam wybierać to wolę Modenę niż MM.

  23. #873
    No to..wpadłam Avatar sylwus1612
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Czudec
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja tez pracowalam na niektorych zelach z all i powiem szczerze ze nie ktore byly dobre, teraz przerzucilam sie na ESN i zobaczymy ale korca mnie z indigo :-)

  24. #874
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Kiwaczek ja też kupiłam trochę żeli na promocji urodzinowej i preferuję jednak modene niż MM

  25. #875
    No to..wpadłam Avatar Nilvena
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja pracuje głównie na Golden Nails, kolorówka tez od nich lub dobrarada

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Najlepsze sklepy z przyborami do paznokci na Allegro.pl
    By Kamis in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 127
    Ostatni post / autor: 14-06-2019, 07:11
  2. Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?
    By Majka28 in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 147
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 14:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •