Strona 1 z 10 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 958

Temat: Na jakich żelach pracujecie

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Na jakich żelach pracujecie

    Myślałam nad tym, ale nie chciałam eksperymentować, powiem szczerze, że urzekły mnie te żele w kulkach elegancko wyglądają, ale właśnie nie słyszałam jeszcze opini na temat tych żeli. Cena również jest bardzo kusząca, ale czy warto?
    Obecnie pracuję na Grafiti, SPN, ibd...

    /Post przeniesiony z wątku o cyrkoniach
    Kamis

  2. #2
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Wink

    Ja pracuje na zelach m.in. Activ i jestem bardzo zadowolona
    Świetnie się poziomują oraz nie podchodzi powietrze.

  3. #3

  4. #4
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Thumbs up

    Tak na tym też, tylko trzeba uważać przy wtapianiu ozdób, żeby nie wyciekł, gdyż jest on dość mało gęsty Acha i opakowanie jest śliczne-fakt, tylko należy często przemywać je płynem do przemywana masy bo szybko się brudzi od żelu i nie ładnie wtedy wygląda ...
    Ale osobiście polecam



  5. #5
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    GB
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja pracuje na Mistero Milano ale od niedawna, póki co jestem bardzo zadowolona

  6. #6
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja z exfashion mam białego gęściocha( prawie guma)i powiem ze jestem zadowolona ( zwlaszcza do stóp) Innych nie probowałam, wiec nie mam doświadczenia.
    Uwielbiam nadal stronga i coverek z GN, z MM bialy bianco w pędzelku i cover i te mogę polecić.
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 09-11-2010 o 10:12
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  7. #7

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja uzywam allepaznokci jak sie dorobię większej kaski to kupie cos z wyższej półki tak tylko na spróbowanie

  8. #8
    Rozkręcanko Avatar magoo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    Myślałam nad tym, ale nie chciałam eksperymentować, powiem szczerze, że urzekły mnie te żele w kulkach elegancko wyglądają, ale właśnie nie słyszałam jeszcze opini na temat tych żeli. Cena również jest bardzo kusząca, ale czy warto?
    Obecnie pracuję na Grafiti, SPN, ibd...
    Pracuję na ich żelach od roku, są trwałe, elastyczne i można kupić też nie tylko w ozdobnej limitowanej kuli, ale w normalnym słoiczku plastikowym ze złotą nakrętką, są tańsze. Klientki je chwalą.
    życie to jeden wielki plac zabaw, aby się w nim odnaleźć pielęgnuj wieczne dziecko w sobie

  9. #9
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    Myślałam nad tym, ale nie chciałam eksperymentować, powiem szczerze, że urzekły mnie te żele w kulkach elegancko wyglądają, ale właśnie nie słyszałam jeszcze opini na temat tych żeli. Cena również jest bardzo kusząca, ale czy warto?
    Obecnie pracuję na Grafiti, SPN, ibd...
    wiesz ja pracuje na activie wlasnie na tym w tej zlotej kuli i jest ok ale z tego co slyszalam to ibd o wiele lepszy ... no ale na nim nie mialam okazji... wiec nie moge doradzic

  10. #10

    Domyślnie

    Temat przeniesiony z tego wątku http://forum.wzorki.info/ozdoby-na-p...swarovsky.html

    Ps. możecie kontynuować temat o żelach

  11. #11

    Domyślnie

    A ja pracuje na RA NAILS'ach i póki co zastanawiałam się nad próba z jakimś innym,ale nie moge sie zdecydować w sumie te nie sa takie złe

  12. #12
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie

    jestem pierwszy raz na forum, wiec wybaczcie , ze pisze tak nieporadnie,witam wszystkich,takze pracuje na zelach firmy Ra Nails,wprawdzie pol roku, ale jestem zadowolona

  13. #13
    Wczytuje się Avatar Timka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Nakło nad Notecią
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja już długo pracuję na IMS Nails , jestem bardzo zadowolona. Próbowałam innych, ale z niższej półki, były dużo gorsze. IMS jest dobry, nic się nie dzieje złego, żadne zapowietrzenia, ładnie samopoziomuje.

  14. #14
    Debiutantka Avatar Cassie
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Biały do frencha z SF jest bardzo biały, kamuflaż mi się nie zapowietrza. Klej jeden z lepszych jakie miałam a mam niestety szczęście do słabych klei. Jedynie z SF żel B+B nie chce mi się utwardzać, po 5 minutach ściagam go cleanerem. Nawet pisałam w tej sprawie do producenta i: albo stare żaróki w lampie (moja lampa na któej pracuję w domu jedynie sama na sobie ma zaledwie miesiąc) albo warunki atmosferyczne, fakt są upały. Miałyście może z tym żelem takie problemy? No i jak im zaradzić?

  15. #15
    Rozkręcanko Avatar megi222
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    góry
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    A słyszałyście o żela ch z Perfect Beauty to firma z Nowego Sącza też fajne żele i ceny średnie polecam

  16. #16
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    cassie moze to tylko ja na jakis stary klej trafilam...

  17. #17
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    a dziewczynki z jakiej firmy polecacie kamuflaz i w sumie naklada sie go podobnie jak zele kolorowe prawda jedna warstewka i koniec bo nie wiem dokladnie a lepiej sie upewnic

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    a dziewczynki z jakiej firmy polecacie kamuflaz i w sumie naklada sie go podobnie jak zele kolorowe prawda jedna warstewka i koniec bo nie wiem dokladnie a lepiej sie upewnic

    zdecydowanie polecam kamuflaż z Grafiti-Nails jest świetny, a co do SF bez wątpienia jest gorszy, ale tez nie najgorszy
    Nakłdanie kamuflazu nie ma nic wspólnego z nakładaniem żeli kolorowych, ogólnie trzeba robić to odpowiednią techniką, bo inaczej efekt jest mizerny, a co najważniejsze nie nakłąda się go na całosć

  19. #19
    Wczytuje się Avatar trina
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Siemianice
    Postów
    15

    Domyślnie

    ostatnio robilam paznokcie kamuflażem z firmy Sun Flower i wyszlo elegancko,wszytsko sie trzyma i sie nie zapowietrzaja.Jezeli chodzi o o nakladanie to najpierw kladzie sie cienka wartwe przezroczystym zelem i sie utwardza,potem grubsza warstwa kamuflazu zeby zakryl niedoskonalosci ale kladzie sie tak aby zostawic miejsce na biala koncowke(jezeli oczywiscie chcemy zorbc frencha),po utwardzeniu robimy frencha i znowu do lampy a potem przezroczystym robimy brzuszek

  20. #20
    No to..wpadłam Avatar truskaweczka99
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    śląsk :)
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał trina Zobacz post
    ostatnio robilam paznokcie kamuflażem z firmy Sun Flower i wyszlo elegancko,wszytsko sie trzyma i sie nie zapowietrzaja.Jezeli chodzi o o nakladanie to najpierw kladzie sie cienka wartwe przezroczystym zelem i sie utwardza,potem grubsza warstwa kamuflazu zeby zakryl niedoskonalosci ale kladzie sie tak aby zostawic miejsce na biala koncowke(jezeli oczywiscie chcemy zorbc frencha),po utwardzeniu robimy frencha i znowu do lampy a potem przezroczystym robimy brzuszek
    no to CI powiem kochana,ze chyba na jakis dobry kamuflarz trafilas , bo na moim jak sie utwardzal to robily sie takie kuleczki ;/ i zrezygnowalam , teraz uzywam z reni nail 2 rodzaje i z modena'y i jestem bardzo zadowolona

  21. #21
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Olkusz
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Chcę kupić żele SPN jakie żele z tej firmy polecacie?

  22. #22
    Rozkręcanko Avatar Justyna25
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Koło Kielc
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Pewnie juz to gdzieś pisałam
    Ja pracuje na żelach allepaznokcie.....nie są to żele drogie ale powiem wam że mi robi sie na nich pazurki super, przekonałam sie do nich a w szczególności do kolorowych i jak narazie w zupełności mi to wystarcza

  23. #23
    Wczytuje się Avatar selijah
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    1. Czy ktos pracuje na zelach LNC ? I czy macie porownanie do innych firm?
    2. Czy mozna uzywac roznych firm zeli tzn. baza, budujacy i nablyszczacz jakiejs tam firmy X, a "miedzy" uzyc kolorowego zelu innego producenta?

  24. #24
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    tez kiedys mialam kamuflaz z sf i byl ok
    m,ozesz takze polozyc dwie cienkie warstwy kamuflazu zeby nie zaczal ci splywac na skorki

  25. #25
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Ja aktulanie pracuje na żelach I-nails i kamuflaż mam z SF, podkładowy nawet jeszcze z Cosmetics Beauty Lada i mieszam je i nic się nie dzieje... kolorowe mam I-nails.
    Ja kiedyś źle nakładałam kamuflaż i pazurki wyglądały jak ciemna buła jak dawałam go za duzo, teraz nakładam bardzo cieniutko od skórek i potem wiecej na środku i cieniuje tak jakby i jest ok A to pazurki właśnie z tym kamuflażem...
    Ostatnio edytowane przez Agusia_pa2 ; 19-03-2009 o 10:15
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Najlepsze sklepy z przyborami do paznokci na Allegro.pl
    By Kamis in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 127
    Ostatni post / autor: 14-06-2019, 07:11
  2. Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?
    By Majka28 in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 147
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 14:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •