Strona 1 z 39 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 958

Temat: Na jakich żelach pracujecie

  1. #1

    Domyślnie Na jakich żelach pracujecie

    Myślałam nad tym, ale nie chciałam eksperymentować, powiem szczerze, że urzekły mnie te żele w kulkach elegancko wyglądają, ale właśnie nie słyszałam jeszcze opini na temat tych żeli. Cena również jest bardzo kusząca, ale czy warto?
    Obecnie pracuję na Grafiti, SPN, ibd...

    /Post przeniesiony z wątku o cyrkoniach
    Kamis

  2. #2
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Wink

    Ja pracuje na zelach m.in. Activ i jestem bardzo zadowolona
    Świetnie się poziomują oraz nie podchodzi powietrze.

  3. #3

  4. #4
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Thumbs up

    Tak na tym też, tylko trzeba uważać przy wtapianiu ozdób, żeby nie wyciekł, gdyż jest on dość mało gęsty Acha i opakowanie jest śliczne-fakt, tylko należy często przemywać je płynem do przemywana masy bo szybko się brudzi od żelu i nie ładnie wtedy wygląda ...
    Ale osobiście polecam



  5. #5
    Rozkręcanko Avatar magoo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    Myślałam nad tym, ale nie chciałam eksperymentować, powiem szczerze, że urzekły mnie te żele w kulkach elegancko wyglądają, ale właśnie nie słyszałam jeszcze opini na temat tych żeli. Cena również jest bardzo kusząca, ale czy warto?
    Obecnie pracuję na Grafiti, SPN, ibd...
    Pracuję na ich żelach od roku, są trwałe, elastyczne i można kupić też nie tylko w ozdobnej limitowanej kuli, ale w normalnym słoiczku plastikowym ze złotą nakrętką, są tańsze. Klientki je chwalą.
    życie to jeden wielki plac zabaw, aby się w nim odnaleźć pielęgnuj wieczne dziecko w sobie

  6. #6
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    Myślałam nad tym, ale nie chciałam eksperymentować, powiem szczerze, że urzekły mnie te żele w kulkach elegancko wyglądają, ale właśnie nie słyszałam jeszcze opini na temat tych żeli. Cena również jest bardzo kusząca, ale czy warto?
    Obecnie pracuję na Grafiti, SPN, ibd...
    wiesz ja pracuje na activie wlasnie na tym w tej zlotej kuli i jest ok ale z tego co slyszalam to ibd o wiele lepszy ... no ale na nim nie mialam okazji... wiec nie moge doradzic

  7. #7

    Domyślnie

    Temat przeniesiony z tego wątku http://forum.wzorki.info/ozdoby-na-p...swarovsky.html

    Ps. możecie kontynuować temat o żelach

  8. #8

    Domyślnie

    A ja pracuje na RA NAILS'ach i póki co zastanawiałam się nad próba z jakimś innym,ale nie moge sie zdecydować w sumie te nie sa takie złe

  9. #9
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    a dziewczynki z jakiej firmy polecacie kamuflaz i w sumie naklada sie go podobnie jak zele kolorowe prawda jedna warstewka i koniec bo nie wiem dokladnie a lepiej sie upewnic

  10. #10
    Wczytuje się Avatar trina
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Siemianice
    Postów
    15

    Domyślnie

    ostatnio robilam paznokcie kamuflażem z firmy Sun Flower i wyszlo elegancko,wszytsko sie trzyma i sie nie zapowietrzaja.Jezeli chodzi o o nakladanie to najpierw kladzie sie cienka wartwe przezroczystym zelem i sie utwardza,potem grubsza warstwa kamuflazu zeby zakryl niedoskonalosci ale kladzie sie tak aby zostawic miejsce na biala koncowke(jezeli oczywiscie chcemy zorbc frencha),po utwardzeniu robimy frencha i znowu do lampy a potem przezroczystym robimy brzuszek

  11. #11
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    tez kiedys mialam kamuflaz z sf i byl ok
    m,ozesz takze polozyc dwie cienkie warstwy kamuflazu zeby nie zaczal ci splywac na skorki

  12. #12
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Ja aktulanie pracuje na żelach I-nails i kamuflaż mam z SF, podkładowy nawet jeszcze z Cosmetics Beauty Lada i mieszam je i nic się nie dzieje... kolorowe mam I-nails.
    Ja kiedyś źle nakładałam kamuflaż i pazurki wyglądały jak ciemna buła jak dawałam go za duzo, teraz nakładam bardzo cieniutko od skórek i potem wiecej na środku i cieniuje tak jakby i jest ok A to pazurki właśnie z tym kamuflażem...
    Ostatnio edytowane przez Agusia_pa2 ; 19-03-2009 o 11:15
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  13. #13
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie

    ja musze sobie jakis kamuflaz zakupic nie mam ale kusi kusi

    ale narazie musze sobie przerwe zrobic

  14. #14
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    ja pracuje na ibd oraz laa femme

  15. #15
    No to..wpadłam Avatar ulala10
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Koło Opola
    Postów
    281

    Domyślnie

    Ja pracuje na SPN sa rewelacyjne kamuflaz wystarczy raz nakładac nie spływa.POLECAM

  16. #16
    Debiutantka Avatar gia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    7

    Domyślnie

    Fajny jest kamuflaż z Basica,dobrze kryje i jest niedrogi ok 30zł-jestem z niego bardzo zadowolona

  17. #17
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    6

    Domyślnie

    hmm a co to jest ten kamuflaż?

  18. #18
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    żel który kamufluje niedoskonałości płytki lub odrost wolnego brzegu że tak sie wyraże.. ma kolor naturalnej płytki..taki ciemniejszy... np taki z SF, zdjęcie zaczerpnięte z allegro..
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  19. #19
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Nai

    Może to i wstyd, ale ja jeszcze nigdy nie używałam takiego żelu. . .
    Już dziś Go zamówię, tylko poradźcie mi z jakiej Firmy?
    SZCZĘŚLIWA

  20. #20
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    Może to i wstyd, ale ja jeszcze nigdy nie używałam takiego żelu. . .
    Już dziś Go zamówię, tylko poradźcie mi z jakiej Firmy?
    jesli pracujesz na la femme to zamow tej firmy jest super

  21. #21
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
    Ja aktulanie pracuje na żelach I-nails i kamuflaż mam z SF, podkładowy nawet jeszcze z Cosmetics Beauty Lada i mieszam je i nic się nie dzieje... kolorowe mam I-nails.
    Ja kiedyś źle nakładałam kamuflaż i pazurki wyglądały jak ciemna buła jak dawałam go za duzo, teraz nakładam bardzo cieniutko od skórek i potem wiecej na środku i cieniuje tak jakby i jest ok A to pazurki właśnie z tym kamuflażem...
    Pazurki pierwsza klasa. Super efekt i piękny wzorek.
    Ja pracuję na star nails i spn.

  22. #22
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    Ja początkowo pracowałam na żelach Beverlu nails.SPytacie co to za firma?Odpowiadam szczerze(obym nie została zlinczowana)-bardzo tania i żadna z renomowanych. Swój pierwszy zestaw- to lampa plus te właśnie żele kupiłam bardzo tanio. I przyznam, że mimo iż nie wierzyłam, że coś dorbego nimi zdziałam, mimo uprzedzeń i powszechnej krytyki nie są takie złe, zwłaszcza na początek. Pazurki trzymały się bardzo dobrze, żel był fajnej średnio gestej konsystencji, jedyny minus to że niesamopoziomował się dobrze. Teraz pracuje na Sun flower, tzn mam przezroczysty i różówy do frencha i jestem bardzo zadowolona. Jedyny co się zastanawiam teraz to nad białym....jest tyle odcieni, ze sama nie wiem jaki wybrać

  23. #23
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylwiakolodziej1985 Zobacz post
    Ja początkowo pracowałam na żelach Beverlu nails.SPytacie co to za firma?Odpowiadam szczerze(obym nie została zlinczowana)-bardzo tania i żadna z renomowanych. Swój pierwszy zestaw- to lampa plus te właśnie żele kupiłam bardzo tanio. I przyznam, że mimo iż nie wierzyłam, że coś dorbego nimi zdziałam, mimo uprzedzeń i powszechnej krytyki nie są takie złe, zwłaszcza na początek. Pazurki trzymały się bardzo dobrze, żel był fajnej średnio gestej konsystencji, jedyny minus to że niesamopoziomował się dobrze. Teraz pracuje na Sun flower, tzn mam przezroczysty i różówy do frencha i jestem bardzo zadowolona. Jedyny co się zastanawiam teraz to nad białym....jest tyle odcieni, ze sama nie wiem jaki wybrać
    sa rozne kolory ,mnie osobiscie nie psauje ten zel

  24. #24

    Domyślnie

    a ja tam pracuję na żelach la femme

  25. #25
    Rozkręcanko Avatar magoo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    32

    Domyślnie

    ja też używam SunFlowera i bardzo go sobie chwalę
    życie to jeden wielki plac zabaw, aby się w nim odnaleźć pielęgnuj wieczne dziecko w sobie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Najlepsze sklepy z przyborami do paznokci na Allegro.pl
    By Kamis in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 127
    Ostatni post / autor: 14-06-2019, 08:11
  2. Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?
    By Majka28 in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 147
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 15:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •