Strona 29 z 39 PierwszyPierwszy ... 19252627282930313233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 701 do 725 z 958

Temat: Na jakich żelach pracujecie

  1. #701
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja też miałam SF i dla mnie był za ciemny. Ja covera używam z Modeny- jaśniejszy, naturalniejszy kolor no i niedrogi
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  2. #702
    Nałogowiec Avatar MartaOSz
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    424

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    ja pracuje na zelach od doberka.... glownie violet masked, bialy z ra, teraz mam zele silcare violet z no name i masked z basica, kolorowka od doberka i no name
    Ostatnio edytowane przez MartaOSz ; 21-01-2011 o 09:49

  3. #703
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Teścik Noname zrobiony - bede obiektywna, clear - rzadszy od violet, jednak identycznie piecze w lampie, kolor w pudełeczku-hmm nie jest zupelnie clear, jakby pożółkły troche, ale an paznokciu ok. Zapowietrzenia małe się zdarzyły.
    Wole MODENĘ - wróciłam do niej po wielkich poszukiwaniach i ona doskonale trzyma sie na płytce naturalnej. jest dobra do każdej fazy . COver najlepszy na świecie żarcik - ale jest naprawdę dobry, konsystencja gęstsza niż Basic i dla mnie ładniejszy kolor
    przetestowałam Pepoonails i też mogę polecić mam od nich bazę i budujący, kupilam bo skusiła mnie cena 70 zł za 50 ml i ... uwierzcie mi jest rewelacyjny, budowanie pazurka elegancko bez problemów, nie rozlewa się i ZERO zapowietrzeń
    mam coverka od nich, ale jeszcze nie otwarłam bo mam inne, które chcę "WYKOŃCZYĆ"
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  4. #704
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    pazureczku ja mam, z Nails Secrets...bardzonfajny...nie rozlewa sie i ma ladny colorek. seria desire

  5. #705
    No to..wpadłam Avatar andźka
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    131

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    ja mam cleara z activa i jestem mile zaskoczona, bardzo fajnie mi sie nim pracuje
    "Niezadowolenie z siebie to podstawa każdego wielkiego talentu" - Anton Czechow

  6. #706
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    ja polecam ibd- są super
    zamówiłam też ezflow- jak przetestuję, to dam znać co i jak

  7. #707
    Rozkręcanko Avatar alimka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja pracuję na żelach Perfect Beauty.Blush rewelacyjny do budowy paznokcia,Clear do robienia szkieletu ,oczywiscie do tego baza z PB i kamuflarz w ktorym jestem zakochana .Wczesniej pracowalam na zelach firmy Nail Selection ale byly dla mnie zbyt rzadkie .Rownież zele z SF przewinęly sie przez moje ręce lecz wydaje mi sie ,ze firma sie popsula a bylam z nich zadowolona ,do czasu....

  8. #708
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    JA polecam Mistero Milano. Wszystkie moje klientki mówią mi że mam nie zmieniać żeli na inne bo im one odpowiadają. Sama się zdziwiłam, ale podobają im się kolory coverów i kolor białego żelu. Tak że ja polecam w 100% i moje klientki też

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  9. #709
    Rozkręcanko Avatar alimka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Bardzo kusząco wyglądają tez zelki z Mistero Milano.Chocby nawet ze wzgledu na ich piękne opakowania.A jakim systemem pracujesz jedno czy trojfazowym?

  10. #710
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Jednofazowym Ale będę musiała kiedyś te trzyfazowe żele kupić i wypróbować

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  11. #711
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Alimka tak gwoli wyjaśnienia nasze żele 3-fazowe to uniwersalne żele do wszystkich faz (podkładowej, budującej, wykończeniowej), czyli jednym żelem wykonujesz całą stylizację (Polecam Ci szczególnie żel 3-fazowy konstrukcyjny STANDARD gęsty o lekko różowym zabarwieniu, bardzo łatwy w pracy.) Natomiast żele 1-fazowe służą tylko do jednej fazy budowania paznokcia (np. podkładowej lub budujący).



  12. #712
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    JA uwielbiam ESN Sculpting i IBD Extreme white.
    widzę jednak,ze wiele z Was chwali żelki Mistero Milano...chyba muszę się nimi bardziej zainteresować

    a co powiecie o tym z Milano-ŻEL KONSTRUKCYJNY BIAŁY FORTE?

  13. #713
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    sandrus , Żel Konstrukcyjny Biały FORTE to żel bardzo gęsty, dlatego bez potrzeby budowania szkieletu nakłada się go bezpośrednio na formę budujesz nim od razu na szablonie końcówkę frenchową i pomimo grubości nakładanego materiału bez problemu się utwardza. Ale nie oznacza to że nie można nim pracować również na tipsie - bo na tips również się nadaje tyle że jego główne przeznaczenie to szablon Jeżeli chodzi o kolor to jest to czysta biała barwa raczej w zimnej tonacji.



  14. #714
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Nai Odp: Na jakich żelach pracujecie

    hej dziewczyny ja obecnie pracuje na nail design nie jest najgorzej ale chcialam wypróbować cos innego polecicie mi cos ?

    Moze ktoras z Was tez pracowała na nail design zmienila na jaka inna firme i jest zadowolona ( moze jakies roznice miedzy nail design a inna firma) ?

  15. #715
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    nail design- ja na początku natknęłam się na tą firmę i moim zdaniem- jak najdalej, nigdy więcej!
    z czystym sumieniem wszystkie inne żele jakie przeszły mi przez ręce były lepsze od nich. Neonail- na tym startowałam i były ok, a obecnie mam allepaznokcie, modena, silcare (no name) i basic, mariposa nail, effective nail. Nie są to żele z najwyższej półki, ale są dobre jakościowo i na każdą kieszeń
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  16. #716
    No to..wpadłam Avatar pazureczek89
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Dziewczyny użyłam żelu z SF jednofazowy 2 użyłam go do naturalnej płytki i co wszystko odeszło tego samego dni można było sobie do zdzierac ...A zrobiłam dokładnie jak mi doradziłyście
    1) po opracowaniu odtłuszczeniu nałożyłam cienką warstwę clear ->lampa i powtórzyłam czynnośc ... i co wszystko odeszło dlaczego pomocy

  17. #717
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    a nie jest to przypadkiem żel twardy? Do naturalnej płytki powinny być sylikonowe, typu soak off
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  18. #718
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał stefcia92 Zobacz post
    hej dziewczyny ja obecnie pracuje na nail design nie jest najgorzej ale chcialam wypróbować cos innego polecicie mi cos ?

    Moze ktoras z Was tez pracowała na nail design zmienila na jaka inna firme i jest zadowolona ( moze jakies roznice miedzy nail design a inna firma) ?
    Mogę Ci polecić I-nails, bo są bardzo dobre a cena niewysoka. Z droższych Astonishing i PB.

  19. #719
    No to..wpadłam Avatar pazureczek89
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Nie raczej nie żel sf clear 2 tyle nie twardy kiedys mialam twardy . .

  20. #720
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    pazureczek, SF clear 2 "to klasyczny żel jednofazowy o gęściejszej strukturze." (słowa ze str. SF), więc należy do tych bardziej gęstych. W sumie na tej samej stronie jest też napisane, że "Cechuje się bardzo dobrą przyczepnością do płytki paznokcia oraz wysoką jakością." Nie mam pojęcia, dlaczego Tobie żel odszedł. Dla mnie najlepszy na naturalną płytkę był żel silikonowy też od SF
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  21. #721
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Witam! Czy mogła bym się was poradzić? Chce zmienić żele z PB na SPN, tylko zastanawiam się czy konsystęcja będzie mi odpowiadać ponieważ poszukuje czegoś gęściejszego od blush z PB ale nie bardzo gęstego jak galaretka... I ogólnie czy polecacie SPN czy może jednak zostać przy PB i nie kombinować

  22. #722
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    hej, poszukuję żelu, coś takiej gęstości jak easy off z Allepaznokcie. Czy mozecie mi polecić jakieś firmy ktore mają w swojej ofercie żele rzadkie ? (rzadsze niż średnio gęste) mam na mysli żel clear
    Ostatnio edytowane przez mini89 ; 02-03-2011 o 20:46

  23. #723
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Nie wiem czy w dobrym temacie pytam:
    CZY UŻYWA KTÓRAŚ Z WAS BASE COAT Z ALLEPAZNOKCIE? To ponoć jakaś baza podkładowa pod żel, właśnie czekam na paczuszkę od nich i między innymi to zamówiłam, czy wie któraś z Was jak to stosować i czy jest to w ogóle skuteczne? Wyczytałam w najnowszym numerze PAZNOKCI że fajny produkt więc zamówiłam, ale nie wiem jak tego konkretnie używać, czy z primerem czy zamiast primera czy jak ? Pomóżcie kochane proszę

  24. #724
    Debiutantka Avatar moniiikaa
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    uzywał ktos tego żelu z załącznika?

  25. #725
    Nałogowiec Avatar trendy77
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    okolice krakowa
    Postów
    662

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    monika szkoda kasy-ten zel powinien miec naklejke nieporozumienie,pedzla sie w niego nie da wbicjesli chcesz tani zel i dobry to poczytaj troszke o i-nails,modena,silcare


    ‎"Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko.
    Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie''

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Najlepsze sklepy z przyborami do paznokci na Allegro.pl
    By Kamis in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 127
    Ostatni post / autor: 14-06-2019, 07:11
  2. Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?
    By Majka28 in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 147
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 14:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •