Strona 37 z 39 PierwszyPierwszy ... 2733343536373839 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 901 do 925 z 958

Temat: Na jakich żelach pracujecie

  1. #901
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Dziewczyny czy któras z was pracuje na zelach EF tych ledowych ostatnio bylam na szkoleniach i zakupilam jednak juz kilka klientek przyszło z popekanymi paznokciami ,Wydaje mi sie ze zel jest tak kruchy ze nie daje rady;/. Do tego kolejny problem po nałożeniu kiedy zaczynam oprawowywac kształt zaczyna sie jakby przy brzegacg zapowietrzac;/ Czy cos zle robie czy ktoraś ma podobny problem

  2. #902
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Dziewczynki bardzo Was proszę o danie linków ( bo za chiny nie mogę sie jeszcze tu odnalesc) o produktach jakie należy zakupić na sam początek do metody żelowej , najlepiej jakby było w punktach , na razie jestem tu na etapie wiecznego czytania i zbieram się z zamówieniem już od dłuższego czasu. Proszę o radę co do żeli również na jakich będzie mi najłatwiej pacować ? nigdy nie robiłam takich paznokci sama. jakie zestawy startowe polecacie , wiem ze ten temat gdzies tu bylale znalescnie mogę
    z góry dziękuję i przepraszam za offa.

  3. #903
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał ines Zobacz post
    Dziewczynki bardzo Was proszę o danie linków ( bo za chiny nie mogę sie jeszcze tu odnalesc) o produktach jakie należy zakupić na sam początek do metody żelowej , najlepiej jakby było w punktach , na razie jestem tu na etapie wiecznego czytania i zbieram się z zamówieniem już od dłuższego czasu. Proszę o radę co do żeli również na jakich będzie mi najłatwiej pacować ? nigdy nie robiłam takich paznokci sama. jakie zestawy startowe polecacie , wiem ze ten temat gdzies tu bylale znalescnie mogę
    z góry dziękuję i przepraszam za offa.
    preparat do dezynfekcji dłoni
    rękawiczki lateksowe/nitrylowe/winylowe- wg. uznania
    cązki- do wycięcia skórek
    preparat do usuwania skórek
    pilnik- do zmatowienia płytki paznokcia i obróbki żelu
    cleaner- do przemywania masy żelowej
    odtłuszczacz- doodtłuszczenia płytki po zmatowieniu i pozbycia sie pyłu
    primer- do odtłuszczenia płytki paznokcia
    tipsy/szablony- w przypadku gdy chcesz przedłuzyc paznkcia
    oliwka do skórek- po skończonej stylizacji
    krem do rąk- po skonczonej stylizacji

    Żele w zależności czy chcesz jedno fazowe czy trójfazowe.
    Żel jednofazowy, to taki którym budujesz paznokcie. I tylko tym. Nie musisz mieć żelu podkładowego, budującego i nabłyszczającego (tak jak w żelach trójfazowych), ponieważ jego konsystencja pozwala na to, żeby te 3 różne żele zastąpić tym jednym

    Ja pracuję na żelach IBD. Sa to żele trójfazowe. W przypadku zwykłego przedłużenia: bonder, builder, intense seal-nabłyszczający. W przypadku frencha na formie: bonder, builder pink, ultra white, intense seal.

  4. #904
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    agnieszka-nails
    szanuje Twoje wypowiedzi ale moja droga naprawde wiem sama po sobie ze zestaw startowy nie pomoze Szkolenie lub kurs to i owszem.tym bardziej ze nawet urzedy pracy takowe organizuja oraz jezeli nie to to chociaz doszkolenie bo to duzo dajejest nie drogie a mozna bardzo poprawic swoja technike.
    co do zeli
    agnieszka-nails
    to sa swietne zele na ktorych pracujesz ale sa mega drogie,i na poczatek to spory wydatek.wg mnie na poczatku najlepiej pracowac na produktach Silcare bo maja rozne zele nawet dla poczatkujacych stylistek i w bardzo przystepnej cenie.a IBD owszem ake za jakis czas.wg mnie sa genialne.zreszta obu firm kwesti dopasowania odpowiedniego zelu na poczatek warto z gestymi zelami latwiej zrobic cokolwiek.takie w Silcarze tez sa i to bardzo tanie.tym bardziej ze mozna na pozcatek po 5 ml kupowac co starczy na kilka razy i lepiej w ten sposob wyprobobywac.powodzenia w stylizacji.

  5. #905
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Reniusia1002 Nie zaprzeczam temu, że kurs to podstawa do czegokolwiek. Dziewczyna chciała aby wypisać czego się używa więc wypisałam. I wcale nie mówię, żeby nie szła na żaden kurs, wręcz przeciwnie. Chyba źle mnie zrozumiano.
    Co do żeli których używam to napisałam o tych które stosuję. Wiem, że są drogie ale i dobre. Temat jest "Na jakich żelach pracujecie" i INES się zapytała więc się wypowiedziałam na ten temat. Nikomu nie każe pracować na tym na czym ja pracuję. Jest wiele firm posiadających dobre żele i tańsze.
    Kiedyś pracowałam na żelach dosłownie za 5 zł i było to porażką, dlatego odrazu zmieniłam produkty na coś naprawdę dobrego.
    Od dłuższego czasu zastanawiam się właśnie nad Silcare ale nie wypowiadałam się o nim bo go nie znam, ale we wtorek będę je już miała i wtedy będę mogłacoś na ich temat powiedzieć ze swojej strony

  6. #906
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    silcare całkiem niezłe są, szczególnie ten bardzo gęsty.
    KAMIS AJ LOF JU

  7. #907
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja zaczełam na taniej firmie i tak jak napisała agnieszka miało to kiepskie skutki...równiez proponuje zacząc od IBD...ja w tej chwili pracuje tylko i wyłacznie na SPN,ponieważ ma wiecej gęstosci do wyboru dużo kamuflaży ,no i wytrzymałaosc dla mnie rewelacyjna

  8. #908

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    A jakie żel używacie do frencha? Ja mam z tym problem zamówiłam w Silcare, strasznie żółknie. Następny kupiłam w Neo Nail ale również mi nie odpowiada. Możecie polecić jakiś dobry?

  9. #909
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja zaczelam od la lill ale po polowie pudelka i dzieki temu forum i wypowiadajacym sie tutaj dziewczynom zmienilam na SPN oczywiscie roznica w cenie jest duza ale w jakosci jeszcze wieksza. Nie zaluje zadnej zlotowki wydanej na zele SPN. Po la lill mialam po kilku dniach podpowietrzenia a SPN nosze po kilka tygodni i nic sie nie dzieje.
    A co do zelu do french polecam Angel White SPN idealny dla poczatkujacych. To byl moj pierwszy i narazie ostatni bialy zel jest idealny - mozesz kombinowac z nim na paznokciu ile chcesz a on ciagle jest w miejscu nie rozmazuje sie, nic nie zalewa - super

  10. #910
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    agulan82 a jaki konkretnie żel SPN polecasz

  11. #911
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Kochana mam tak base zel - ale jeszcze nie uzywalam wiec nie pisze nic na jego temat ale znalazlam tutaj na forum opinie, ze jest ok
    clear gel - super poziomuje jak dla mnie poczatkujacej taki srednio gesty jest idealny do szkileletow chociazby
    cover blush - super kryje, cieniuje sie go dobrze nie robia sie maziaje, bardzo naturalny kolorek no taki do wiekszosci pazurkow
    builder gel - rowniez super, szybko sie poziomuje, gesty
    angel white - bialy idealny 5 pazorkow spokojnie mozna zrobic i to wcale nie szybko a on nadal pozostaje na miejscu - na poczatku mialam problem jaka ilosc nakladac ale juz wiem i jedna warstwa spokojnie wystarcza
    gloss gel - blyszczy minimum 4 tygodnie duzej nie wiem bo juz uzupelnialam a na poczatku myslalam, ze jakas partia wadliwa bo nie blyszczal tak ladnie jak na przyklad top do hybryd ale okazalo sie, ze wystarczy potrzymac go dluzej w lampie - umnie 4 min. i blysk super jest.
    Mam jeszcze kolorowke ale to chyba nie wtym temacie

  12. #912
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    ja z spnu bardzo lubię Angel white, tylko dłużej przetrzymany w lampie potrafi zżółknąć więc na to trzeba uważać, żeby się nie zagapić co do innych żeli to aż tak mnie nie zachwyciły, zwłaszcza,że budujący piecze strasznie w lampie co moim zdaniem skreśla ten żel, można poszukać równie dobrych żeli i tańszych, a wiara w to że jak się kupi drogie żele to paznokcie same się zrobią i nie będą się zapowietrzały to mrzonki
    Ostatnio edytowane przez malinowa ; 06-01-2014 o 20:30

  13. #913
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Malinowa oczywiscie masz racje mimo posiadania drogich zeli mozna spaprac paznokcie ale troche racji tez jest w tym, ze te tanie zele nie sa dobre i nie maja takiej przyczepnosci. Czas miedzy robieniem paznokci zelem z la lill a zelami z SPN to okolo 2 tygodnie wiec przez te dwa tygodnie raczej duzo sie nie nauczylam wiec cos w tym jest, z po la lill podpowietrzenia pojawily sie po jakis 2-3 dniach a po SPN nic sie nie dzialo po prawie 4 tygodniach no chyba ze pomogla wiedza nabyta na tym forum

  14. #914
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Puławy
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Hej dziewczyny, a ja pracuje na produktach Eclair...poczynajac od odtluszczacza czy primera po nablyszczacz naprawde polecam

  15. #915
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    tanie żele tez bedą sie trymać,ale niestety wystarczy bardziej wymagająca płytka i żel tani nie podoła...

  16. #916
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Czy używała któraś z Was żeli z serii Tatiana Collection? Jest tam żel jednofazowy, który pod lampa uv utwardza się w 30 sekund... nie wiem czy warto inwestować.

  17. #917
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Poradźcie - poszukuję dobrego covera, takiego który da ładny, ale niesztuczny efekt. Po ponad 2,5 letniej przerwie na macierzyństwo nie umiem się na nowo odnaleźć w tych markach.
    Na co dzień pracuję na ACTIVie i wcześniej też od nich mialam kamuflaż, ale akurat tutaj szału nie ma choć na upartego mógłby być. Miałam też z NSI, ale z niego w ogóle nie byłam zadowolona - doradźcie coś na teraz co będzie kompatybilne z moimi activ bo całej linii nie bardzo mi się chce zmieniać.
    Druga sprawa:
    pracując na ACTIV mam odwieczny problem z frenchem - traci biel - klientki zauważyły same, że trochę to żółknie, a już po solarium w ogóle - macie jakieś sprawdzone żele, które zachowują idealną kolorystykę?
    Nadal pracuję na pink activ, teraz white zakupiłam z IBD (tu mnie powaliła konsystencja tego żelu, bo choć lubię gęste tak ten jest meeeeeeeeega gęsty) - a może po prostu jest jakiś specyfik, by ochronić paznokcie przed żółknięciem nie zmieniając podstawowych produktów?

  18. #918
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    no niektóre żele białe właśnie żółkną pod wpływem różnych czynników, a po solarium to już w ogóle lubią przyżółknąć. Ja pracuję na perfect white z PB a także żel biały z ns snow white bodajże ( gęste oba, perfect white jeszcze troszkę się będzie poziomował ( jest rzadszy niż ns), przy nich nie widzę żeby coś się za bardzo działo. Lub do solarium polecam na pazury frenchowe moim klientką zawsze jakiś lakier/top coat z UV. Jeśli nawet coś zżółknie to właśnie lakier, który po solarium można zmyć, przemalować pazury na nowo i jest ok polecam z ez flow ten lakier z uv. Ma on jak dla mnie najlepsza warstwe ( lekko niebieską) wybijająca i podkreślającą biel french, lecz niestety nie wszystkie klientki go lubią.

  19. #919
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Polecam modenę

  20. #920
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Dziewczyny, chce zmienic zel. Poszukuje gęstego, samopoziomujacego sie i takiego, ktory sie nie zapowietrza. Myslalam o firmach Sf albo PB prosze o rade.

  21. #921
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja od kilku miesięcy używam złotą kule Activ i jestem bardzo zadowolona.

  22. #922
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    jeśli gęsty z PB to polecam clear, ma cechy których poszukujesz.

  23. #923
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Czy one sa poziomujace? Moge prosic o linka do tej zlotej kuli i zel PB czy to ten blusch?
    Czy one nadaja sie na natualna plytke? Dodam ze pracuje na formie.

    Przeczytalam wlasnie na stronie PB ze ten zel blush jest transparentno rozowy.
    Pytanie jak bardzo widac ten kolo? Czy jesli uzyje np na koncowke french czarnego lakieru to czy po zbudowaniu paznokcie blush nie bedzie ten czarny kolor mniej czarny?.
    Czy zel blush i cler z P B roznia sie tylko kolorem? Wiele z Was poleca ten blush a mnie ten kolo zniecheca.
    Ostatnio edytowane przez Thalia ; 17-07-2014 o 11:05

  24. #924
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Tu jest link do Activa ŻEL CLEAR 15G KULA, Żele UV, Paznokcie, Kosmetyka i wyposażenie - ACTIV Z tym że tam jest napisane że nie szczypie podczas utwardzania, a jest przeciwnie. Ale kupiłam teraz nową formułę tego żelu i ma właśnie nie szczypać, jeszcze nie wypróbowałam bo kończę stare opakowanie. Gdybyś była zainteresowana to kup od razu tą nową formułę.

  25. #925
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Blush jest transparentno różowy ale dla mnie nie zmienia koloru nawet na frenchu (pewnie tez zależy od tego ile go dasz), ale odpisałam Ci o clearze bo clear jest przezroczysty jak jego nazwa wskazuje ale jest też gęstszy niż blush, (pisałaś, że właśnie takie wolisz) i poziomu je się ten clear tak samo jak blush oczywiście. Ja wole żele rzadkie więc częściej wybieram blusha w sprzedaży są próbki jeśli chcesz możesz kupić małe opakowania żeby przetestować produkt, wtedy jest szansa że opakowanie nie będzie Ci zalegać lub szybciej je wykorzystana jeśli okaże się, że to nie TO u mnie moje kursantki i nowe klientki które nie znają tych żeli lub potrzeba im jakiegoś żelu tylko na dana stylizacje wybierają to rozwiązanie, a jak im pasuje to kupują większe pojemności.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Najlepsze sklepy z przyborami do paznokci na Allegro.pl
    By Kamis in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 127
    Ostatni post / autor: 14-06-2019, 07:11
  2. Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?
    By Majka28 in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 147
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 14:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •