Strona 38 z 39 PierwszyPierwszy ... 28343536373839 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 926 do 950 z 958

Temat: Na jakich żelach pracujecie

  1. #926
    Rozkręcanko Avatar k_ropka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    hej dziewczyny. Chcę zmienić firmę żeli i mam do Was pytanko, na którą się skusić - Indigo czy SPN?

  2. #927
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    k_ropka- nie pracowałam na żadnej wiec nie pomoge.


    aktualnie pracuje na MM - w moich odczuciach to moge te zele porównać do Modeny (oczywiscie różnica w cenie) . chciałabym zmienic, długi czas przymierzam sie do kupna indigo ale ostatnio sie zniechęciłam ponieważ spodlałam przypadkowo na szkoleniu dziewczynę która była na targach i miała 5 paznokci wykonanych różnymi żelami i tylko indigo sie zapowietrzyło do polowy pazurka,;/ nie wiem czy to kwestia wykonania czy żeli, ale jakoś odeszła mi ochota na zakupy ;p

    czytam duzo pozytywnych opini o SPN i czesto na forum gdzieś pada to haslo, dlatego mnie zainteresowało, zastanawiam sie też czy nie wrócić do Modeny .

    a Wy co byście wybrały Modenę czy SPN > ?

  3. #928
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    myszków/ dg
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    a ja polecam zele gabrielle ...sa niedrogie a nie mam zastrzen

  4. #929
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    A ja zdecydowanie polecam SPN. Wiele lat szukałam żeli, które przede wszystkim nie będą się zapowietrzać, pękać i nie będą drogie. Myślałam, że to ja robię coś źle, zwłaszcza że moje paznokcie nie za bardzo znoszą żel czy akryl. W końcu trafiłam na SPN i problemy całkowicie zniknęły. Szczególnie polecam base gel zarówno pod żel jak i pod hybrydy. UV laq mają piękne kolory, idealnie kryją po dwóch warstwach, nie odpryskują.

  5. #930
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja dopiero zaczynam i póki co mam tylko żele silcare , chyba base one jeśli się nie mylę i rozprowadza mi się je bardzo dobrze Zobaczymy ile wytrzymają Dziś robiłam sobie pazurki 6 godzin ! Mam nadzieję że z czasem szybciej mi to pójdzie.

  6. #931
    Rozkręcanko Avatar ashley2020
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Katowice
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    k_ropka Ja polecam indigo. Mam builder clear, jak dla mnie jest trochę za rzadki, ale trzyma się rewelacyjnie. W domu robię wszystko bez rękawiczek, a żel nic nie drgnie. Przez pół roku tylko raz miałam jedno zapowietrzenie.
    Mam również kilka żeli kolorowych i jestem zachwycona ich pigmentacją jak i jakością. Paint żel to kompletny strzał w dziesiątkę, każda klientka się zachwyca bogatym wzorem. Jedynie do czego mogę się uczepić to to, że zdjęcia promo nie oddają w 100% koloru żeli. Szukam po internecie zdjęć jak dany kolor wygląda w rzeczywistości.
    Jedynie nie polecam żeli illumination, wyglądają pięknie na zdjęciu. Zaś na żywo czarny pigment mocno się przebija, nie mieni się tak bardzo jak na zdjęciach promo... albo ja jakoś go źle nakładam.

  7. #932
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Czesc dziewczyny
    Dopiero zaczynam przygodę z żelami. Kupiłam je z firmy perfect beauty. Mam dwa żele base gel i blush gel i 2 kolorowe. Powiedzcie mi od którego żelu powinnam zacząć, chcąc przedłuzyc paznokcia na formie?

  8. #933
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    No z tych dwoch to base jak sama nazwa skazuje najpierw baze, pozniej budowanie lub blusha mozesz uzyc jako jednofazowke i nim zrobic baze a pozniej zbudowac.

  9. #934
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    hej, pracuje któraś z Was na produktach Diamond Cosmetics? możecie napisać coś o ich żelach?

  10. #935
    Rozkręcanko Avatar Luthvian
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja pracuje na żelach Sharto są tanie i się nie zapowietrzają ani nie pękają.Jedynie z kolor żelu zwłaszcza jasnych kolorów jestem nie zadowolona. Tak więc szukam firmy co kolorowy żel spełni moje oczekiwania. Również jestem zadowolona z Sunflower firmy.
    Nie pozwól, aby Twoje marzenia zarosły chwastami...

  11. #936
    Wczytuje się Avatar laure_andal
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Sun Flower fajny, kiedyś na nich pracowałam, ale teraz jestem zakochana w Mistero Milano nic się nie zapowietrza, nie pęka, a piłują się jak masełko

  12. #937
    Rozkręcanko Avatar Luthvian
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    A dalej nie łączą się z innymi żelami? Bo kiedyś miałam taki problem
    Nie pozwól, aby Twoje marzenia zarosły chwastami...

  13. #938
    Wczytuje się Avatar laure_andal
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Dla klientek wszystko mam z MM, czasem sobie robię frencha białym SF i coverem SF, buduję i wykańczam MM i nic się nie dzieje

  14. #939
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Libiąż k.Oświęcimia
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Witam.Ja pracuję głównie na żelach All Season Nails,jestem z nich bardzo zadowolona i polecam,bardzo fajny jest rzadki żel z wapniem do paznokci naturalnych oraz biały,dość gęsty.All Season nails to podobno te same żele co Star Nail tylko znacznie tańsze.Jedyną wadą jest to,że czasem pieką,ale to bardzo rzadko zauważam,za to trzymają się rewelacyjnie,fajnie rozprowadzają i są łatwe do opiłowania.Używam też topu Eco z firmy Star Nails.

  15. #940
    Debiutantka Avatar Sandi91
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Szczecin - okolice
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja zamawiam ciągle z firmy allepaznokcie i sobie chwalę - choć nie powiem baaardzo kusi mnie firma sun flower. Bardzo dużo pozytywnych opinii widzę. Dodatkowo zauważyłam że tam na stronie są opcje ze zbieraniem pktow i wymiana na jakieś dodatki i pierdoly ; a jak wyglądają primery, kleje itp z tej firmy ?

  16. #941
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    jakie żele polecacie po hybrydę? jednofazowe czy trójfazowe?

  17. #942
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Pracuję na zelach Activ - są w porządku. Używam tylko jednofazowek.

  18. #943
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał KosmetyKate Zobacz post
    Pracuję na zelach Activ - są w porządku. Używam tylko jednofazowek.
    Chece wyprubowac ten zel z Activ, slyszalam ze nie ma problemu z zapowietrzeniami. Mam jedna klientke z bardzo trudna pkytka. Za kazdym razem sa zapowietrzenia ( tylko u niej tak sie dzieje). Czy ktoras z Was prubowala tego zelu Activ NF ktory ponoc jest ulepszony i nie piecze w lampie? Czy pod ten zel stosujecie jakas baze?

  19. #944
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał julia2901 Zobacz post
    jakie żele polecacie po hybrydę? jednofazowe czy trójfazowe?
    Na sunflkwer zaczynałam 10 lat temu na jednofazowych i błysk uv na zakończenie. Jwdnak jakiś jakiś czas temu coś pozmieniali i żele się zapowietrzają, spływają, średniogęsta jednofazówka już nie jest taka jak kiedyś. Mam ostatni ich słoiczek i zamierzam przejsc na spn. Zbyt dużo jest poprawek po obecnym zelu z sf a kiedyś nie mialam z nimi zadnego problemu

  20. #945
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja co prawda paznokcie robię w domu, tak dla siebie, mamy, teściowej itd.
    Używam żeli z Allepaznokcie, i nie mogę powiedzieć nic złego. Kupiłam też raz na stoisku w CH, na próbę cover z firmy exfashion, pracuje się na nim dobrze, ale nie kryje tak jak powinien kryć cover.

    Z Allepaznokcie używam:
    -zwykłego cleara jednofazowego - fajny, gęsty, polecam,
    -white do frencha - średniogęsty, kryje ładnie, w sumie wystarcza jedna warstwa i jest ok,
    -z serii briliant cover - gęsty, nie poziomuje się sam, ale jest wart pomęczenia się, śliczny efekt tych drobinek, dobrze kryje,
    -z serii exclusive line (kusiło mnie ) - base - rzadki jak to podkładowy, i clear - jak dla mnie mógłby być gęściejszy, ma ładny połysk, fajnie się piłuje, nie jest zły ale wątpię że kupie drugi raz.
    - quick finish - ok
    - kolorowe - niektóre ok, czerwony - śliczny, mocno napigmentowany, ładnie kryje. metaliczne mam dwa i też ładnie kryją, ale z serii wet look okropne kupiłam granatowy, po 5 warstwach nadal tylko poświata niebieskiego. tragedia.

    ntn narazie mam dwa kolorki i są super. jasny i ciemny fiolet - obydwa super kryją od pierwszej warstwy, na prawdę polecam.

  21. #946
    Rozkręcanko Avatar SylVal
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Holandia
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    witam,
    pracuje na zelach cnd,lnc,a ostatnio zakupilam indigo i przetestwalam na sobie i jest ok

  22. #947
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    a czy któraś z Was łączyła może żele z Indigo z żelami z innych firm ? Planuję kupić kilka kolorów z Indigo, a resztę żeli mam z Silcare jednofazowe. Zastanawiam się czy nie będzie problemów po połączeniu tych żeli .. bo nigdzie, ani na forum ani na stronie Indigo nie znalazłam info że można je łączyć z innymi żelami.

  23. #948
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Ślonsko dziołcha
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Nie wiem. Ja bym chyba nie ryzykowała

  24. #949
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Jak prawidłowo zbudujesz paznokcie, to możesz położyć kolor jakiejkolwiek firmy (żel, a nawet hybrydę ) to nie będzie miało wpływu.

  25. #950
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Wypróbowałam i nie miałam problemów z mieszaniem żelów. Miałam za to inny problem.
    Na Gel brush z indigo nałożyłam pyłek holo, i ściera się z końców przy rozcieraniu ... mam wszystkie pyłki od nich i z każdym robi się to samo. albo przeciera się i są prześwity na paznokciu, i z końca schodzi pyłek . próbowałam na innych żelach i to samo. robię wszystko jak trzeba, na warstwie dyspersyjnej delikatnie palcem, nawet rękawiczką i to samo ... miała może tak któraś ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Najlepsze sklepy z przyborami do paznokci na Allegro.pl
    By Kamis in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 127
    Ostatni post / autor: 14-06-2019, 07:11
  2. Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?
    By Majka28 in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 147
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 14:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •