Strona 4 z 39 PierwszyPierwszy 1234567814 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 958

Temat: Na jakich żelach pracujecie

  1. #76
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie

    dziewczyny mam pytanie: jaki gęsty żel budujący na formę polecicie? taki żeby się nie rozlewał... oglądałam na allegro z Basic Silcare i jest 15g za 25 zł, czy to nie za tanio?pewnie kiepskiej jakości? ale czytałam w innym temacie, że polecałyście Basic proszę o poradę
    Żel Basic Clear 15g TANIA WYSYŁKA ! (643084725) - Aukcje internetowe Allegro

  2. #77
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    margareta , jesli chodzi o zele to ja pracuje na ibd, jestem zadowolona, sa geste super sie nimi buduje, co do basic nie mam pojecia nie znam,nigdy nie probowalam!

  3. #78
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie

    a ja pracuję na SPN tylko te ceny są przerażające... ale żele dobre i sprawdzone. IBD również super, zamierzam zakupić Intense Seal
    a jaki dokładnie budujący z Ibd polecisz? może wkleiłabyś linka z allegro? z góry dziękuję

  4. #79
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    jest swietny nie pozalujesz!

  5. #80
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie

    no właśnie słyszałam, że pięknie się błyszczy

  6. #81
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    pieknie blyszczy a przede wszystkim dlugo! jest naprawde super!

  7. #82
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    polecam baaaardzo gorąco jest świetny. pracuje na nim pół roku... kiedyś pracowałam na RENDEZVUOS (60zł/14g) ale galaretka BASIC jest zaje***ta... i duuuuuuuuuuuuuuzo lepsza i faktycznie nie trzeba jej nabłyszczać dodatkowym żelem nie pożałujesz
    Ostatnio edytowane przez woszczur ; 03-06-2009 o 12:02

  8. #83
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie

    jestem pierwszy raz na forum, wiec wybaczcie , ze pisze tak nieporadnie,witam wszystkich,takze pracuje na zelach firmy Ra Nails,wprawdzie pol roku, ale jestem zadowolona

  9. #84
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    polecam baaaardzo gorąco jest świetny. pracuje na nim pół roku... kiedyś pracowałam na RENDEZVUOS (60zł/14g) ale galaretka BASIC jest zaje***ta... i duuuuuuuuuuuuuuzo lepsza i faktycznie nie trzeba jej nabłyszczać dodatkowym żelem nie pożałujesz
    Woszczurku a biały miałaś z silcare?bo ja mam ale opakowanie leży bo jak zrobie nim i nałoże warstwe zatapiającą to ta biel ciemnieje, bynajmniej jak dołożyłam pazurka zrobiuonego na zelu grafiti to widac róznice w bieli ale przed nałozeniem zelu przeźroczystego jest w miare ładna biel

    Ciekawe czy pazurki ze zdjęcia, z aukci allegro( link którey podałąś) są robione właśnie tym żelem

  10. #85
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie

    co sądzicie o zelach la fame?/

  11. #86

    Domyślnie

    ja pracuje na ich zelach a dokladniej zel extra jednofazowy i jak dla mnie rewelacja
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  12. #87
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie

    właśnie go dziś kupiłam drogi jak cholera!-i idę na profesjonalny kurs pal licho nie jestem już młodziutka i to było moją przeszkodą

  13. #88

    Domyślnie

    no to mam nadzieje ze Ci bedzie sluzyl tak samo jak mi ja juz na nim pracuje gdzies tak 2 lata i nie mam zamiaru go zamieniac na co innego a kupilas w promocji bo na stronce la femme bla promocja wiosenna i zamiast 140 kosztowal 112 czy cos takiego wiec ładny upust
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  14. #89
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania3729 Zobacz post
    właśnie go dziś kupiłam drogi jak cholera!-i idę na profesjonalny kurs pal licho nie jestem już młodziutka i to było moją przeszkodą

    a co ma wiek do tego podobno ma się tyle lat na ile się czuje ja należę do grupy najstarszych tu osób i przed pójściem na kurs powstrzymuje mnie tylko brak kasy... jak chce się robić coś co sprawia przyjemność to nie trzeba przejmować się wiekiem a że odkryło się to w późniejszym wieku to nic się nie poradzi wcześniej nie było takich możliwości

    ---------- Dodano o godzinie 11:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:53 ----------

    margareta ja też pracowałam na basicu i mogę go polecić bo był niezły, bardzo gęsty, świetny na formę... a kupić możęsz w sklepikach internetowych tyle że w silcare przesyłka droższa za to kolorówka tania i 15g też tanie bo ok 20zł, a w pazurku i w slaydi chyba 6zł i slaydi chyba ma trochę taniej ten żelik bo ok 44zł za 30g

    Żel Silcare Basic Clear 30g - Pazurek

    Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna

    http://www.slaydi.pl/
    Ostatnio edytowane przez iwa1223 ; 04-06-2009 o 11:06
    z forum można się wiele nauczyć

  15. #90
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    ja 14 latek mam to co ja mogę na żaden kurs nie pójdę przed osiemnastką...

  16. #91
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał szpila59 Zobacz post
    ja 14 latek mam to co ja mogę na żaden kurs nie pójdę przed osiemnastką...
    ale na warsztaty to chyba byś mogła... skoro ja mogę to ty chyba też

  17. #92
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    a namów tu rodziców żeby zapłacili i zawieźli... Zelki kupią, ozdoby kupią, ciuchy, kupią... ale o warsztatach to tylko na razie pomarzyć mogę...

  18. #93
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie hej!

    a czym się różnią warsztaty od kursu
    u nas nie słyszałam o ograniczeniach wiekowych,że 14 latka nie może iść na kurs?,a kto to wymyślił?,moim zdaniem Wy bardziej się na ten kurs nadajecie niż ja chociaż 18 mam ho ho kiedy skończone hihi

    ---------- Dodano o godzinie 15:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:32 ----------

    Dzidzia-ja nie kupiłam na allegro tylko u nas w Kielcach w hurtowni bo już nic nie miałam a był mi żel bardzo potrzebny,wiem,ze przepłaciłam 160zł ,ale nie chciałam już pracować na tanich podróbkach bo efekt marny,uczę się na sobie i znajomych ale jestem pedantką i źle się czułam jak odwaliłam sobie tandetę znajomym(robię za darmo)!

  19. #94

    Domyślnie

    kochana ja nie o allegro mówiłam tylko o ich stronce i mają czasami niezłe promocje tu masz linka La Femme Cosmetics Sp. z o.o.
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  20. #95
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie

    a co do kursu -okoliczności zmusiły mnie do przerwy w pracy w szpitalu ,a jestem osobą dość ciekawą świata nie boję się wyzwań a pazurki zawsze były moją pasją więc pomysł z kursem!
    Zobaczymy czy dokonałam dobrego wyboru-?,myślę,że nie z tchórzę przed samym kursem?-bo obawy mam spore

    ---------- Dodano o godzinie 15:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:48 ----------

    porównam sobie teraz ceny- wiem ile co kosztuje u nas bo się wypytałam-dzięki

    ---------- Dodano o godzinie 15:54 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:50 ----------
    IWI
    Ty to umiesz podnieść człowieka na duchu-nadawałabyś się na mój oddział ,tam takich optymistów potrzeba -pozdrawiam!

  21. #96

    Domyślnie

    polecam się na przyszłośc
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  22. #97
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie

    ania3729 dzięki mam nadzieję że nie jako pacjentka i ja pozdrawiam

    ps. a na kursik jeśli masz kasę to idź i się nie zastanawiaj.... i nie ma się czego bać więc nie rezygnuj w ostatniej chwili nawet jeśli będziesz na tym kursie najstarsza... (ja bym nie uciekła nawet jak by inne uczestniczki kursu miały po naście lat a ja jedna ponad 40 )

    ---------- Dodano o godzinie 10:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:30 ----------

    ania3729 tu jest artykuł który może się przyda przed kursem ale pewności nie mam nie doczytałam do końca...

    Kosmetomania - wzorki na paznokcie | tipsy | zdobienie paznokci | konkursy | artykuły | wizaż | solarium | makijaż | stylizacja paznokci | nowości kosmetyczne

    Kosmetomania - wzorki na paznokcie | tipsy | zdobienie paznokci | konkursy | artykuły | wizaż | solarium | makijaż | stylizacja paznokci | nowości kosmetyczne
    Ostatnio edytowane przez iwa1223 ; 05-06-2009 o 09:33
    z forum można się wiele nauczyć

  23. #98
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    6

    Domyślnie

    Ja pracuję na Christrio i jestem bardzo zadowolona, choć przyznać muszę, że nie są tanie.

  24. #99
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie

    Ja pracuję na lovely i NailDesing. Tylko takie u nas w sklepach są wiec te kupuję. Lovely mam pierwszy raz i sama nie wiem który lepszy.
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  25. #100
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    ja to chyba zacznę na tych:

    http://forum.wzorki.info/moda-zakupy...html#post25910

    ale co... ide w tych nowych butach i przechodzę koło WSZYSTKO PO 4 ZŁOTE, a że telefon mi sie rozładował a zegarka też zapomniałam to weszła i mupiłam zegarek. ale co jeszcze chciałam napisać co widziała nie uwierzycie jak będe tam next time to zrobe fote uwaga te srebrne pędzle do zdobień po 35zł, żel clear, biały i kamulaz 30ml po 17zł (z chińkimi napisami), proszki akrylowe i liquid... jak to zobaczyłam to ryknęłam smiechem aż się ludzie popatrzeli... i taki zestaw w sklepie WSZYSTKO PO 4ZŁOTE... no to to się już w głowie nie mieści!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Najlepsze sklepy z przyborami do paznokci na Allegro.pl
    By Kamis in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 127
    Ostatni post / autor: 14-06-2019, 07:11
  2. Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?
    By Majka28 in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 147
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 14:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •