Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Mała łazienka jak optycznie powiekszyć

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Mała łazienka jak optycznie powiekszyć

    Hej dziewczyny. Doradzicie w jaki sposób optycznie powiekszyć niewielką łazienkę?

  2. #2
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    341

    Domyślnie Odp: Mała łazienka jak optycznie powiekszyć

    Kilka porad ode mnie
    prysznic zamiast wanny
    mniejsze płytki zamiast dużych ponieważ optycznie o wiele lepiej prezentują się w niewielkim pomieszczeniu jakim jest łazienka niż duże klocki ( zastanów się nad mozaiką)
    rozproszone oświetlenie
    No i jasne kolory. NIe polecam zdecydowanie ciemnych płytek poniewaz optycznie są w stanie znacznie pomniejszyć pomieszczenie. O wiele lepiej w lazience będą wygladały jaśniejsze płyteczki. O tutaj https://www.rawdecor.pl/pl/ - na stronie jest sporo pomysłów na mozaikę.

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Mała łazienka jak optycznie powiekszyć

    Myślę, że jeśli zerkniecie na ten artykuł zyskacie wiele inspiracji w tym temacie. Ciekawe porady tam mają.

  4. #4
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    686

    Domyślnie Odp: Mała łazienka jak optycznie powiekszyć

    Przede wszystkim wybrałabym prysznic, który naprawdę może prezentować się świetnie i przy tym nie zajmować dużo miejsca. Zerknij sobie koniecznie na ofertę ze strony: https://www.excellent.com.pl/produkty/kabiny-natryskowe Ja właśnie u nich wyposażyłam całą swoją łazienkę. Mają przystępne ceny, a jakość wykonania ich produktów jest bardzo wysoka. Mam nadzieję, że chociaż troszkę udało mi się pomóc

  5. #5
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Mała łazienka jak optycznie powiekszyć

    Myślę, że kluczowe mogą być tutaj również baterie łazienkowe, dlatego dobrze je wybierzcie.

  6. #6
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Mała łazienka jak optycznie powiekszyć

    Jeśli chodzi o proste sposoby na powiększenie łazienki to zdecydowanie warto postawić na jasne kolory, głównie jeśli chodzi o płytki i armaturę i do tego sporo świateł i lustra. Poza tym faktycznie może prysznic zamiast wanny też by trochę pomógł. Warto też zrobić zabudowę w pionie, żeby wszystko nie stało obok siebie i np. nad wanną zrobić półki albo szafki, to wtedy też zyskamy trochę miejsca

  7. #7
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Mała łazienka jak optycznie powiekszyć

    Bardzo ciekawy temat. Szczególnie pasujący do osób mieszkających w blokach gdzie nie zawsze jest tyle miejsca ile potrzebowaliśmy. Po pierwsze to pomieszczenie można powiększych optycznie przy użyciu odpowiednich płytek. Mam tutaj na myśli dokładne rozmierzenie wszystkich ścian i dobranie rozmiaru płytek tak by nie było ich ani za mało, ani za dużo. To zdaniem wielu fachowców jest najczęściej spotykany błąd. Dobrze jest też wybrać jeden z cieplejszych kolorów gdzie jednym z lepszych jest biel czy też odcienie beżu. Dla wielu ludzi te kolory działają także relaksująco, szczególnie w kontekście posiadania wanny i brania gorących kąpieli. Jeśli już jesteśmy przy urządzeniach sanitarnych to warto wspomnieć o popularności takiego rozwiązania jak stelaż do wc . Nie tylko pozwoli oszczędzić sporo miejsca w łazience, ułatwi także czyszczenie ze względu na brak trudnodostępnych miejsc.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •